Niedrogi pakiet taryfowy: telefon komórkowy Xiaomi, mieszkania i 10 GB poniżej 12 EUR/miesiąc

Niedrogi pakiet taryfowy: telefon komórkowy Xiaomi, mieszkania i 10 GB poniżej 12 EUR/miesiąc

Szukasz solidnego telefonu komórkowego z umową, która nie kosztuje dużo? W takim razie Curved ma dla Ciebie ciekawą ofertę: Otrzymasz Xiaomi Redmi Note 10 z ryczałtową opłatą za SMS i telefon oraz 10 GB danych w sieci o2 w cenie niższej niż 12 euro miesięcznie. Zrobiliśmy matematykę i dopracowaliśmy szczegóły.

Xiaomi Redmi Note 10 z ryczałtową opłatą 10 GB, Allnet i SMS

Zakrzywiony sklep ma obecnie tanią umowę na telefon komórkowy z Xiaomi Redmi Note 10 5G w magazynie, gdzie jej niecałe 12 euro miesięcznie za taryfę i telefon komórkowy płaci. są zawarte w umowie 10 GB LTE-Objętość danych w sieci o2 z LTE i maksymalną prędkością 25 Mbit/s. Mieszkania na darmowe rozmowy i SMS-y we wszystkich niemieckich sieciach komórkowych i stacjonarnych. Dzięki Roaming w UE możesz korzystać z telefonu komórkowego jak w domu na terenie Unii Europejskiej – przynajmniej do połączeń wychodzących. Świetnie: Kraje spoza UE Wielka Brytania i Norwegia również objęte są przepisami dotyczącymi roamingu w UE.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sprzedawca: Zakrzywiona siatka: o2
Taryfa: Niebieski Allnet XL
10 GB LTE-Objętość danych do 25 Mbit/s Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Na telefon komórkowy:

To Xiaomi Redmi Note 10 5G jest dostępny w niemieckich sklepach od maja 2021 roku. Zapewnia dobre specyfikacje za niewielkie pieniądze: a 90 Hz Wyświetlacz IPS w rozdzielczości FHD+, 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Wbudowany układ Mediatek Dimension 700 z 8 rdzeniami procesora i częstotliwością do 2,2 GHz zapewnia więcej niż wystarczającą moc dla wszystkich aplikacji, a także pojemna bateria o pojemności 5000 mAh i Funkcja szybkiego ładowania przez USB-C z mocą do 18 W.

W przeciwieństwie do wielu droższych telefonów komórkowych, Xiaomi ma również gniazdo jack, dzięki któremu możesz nadal korzystać ze słuchawek przewodowych. ten Potrójna kamera tylna robi zdjęcia w maksymalnie 48 MP wstać i może Filmy 4K rekord, przedni aparat ma rozdzielczość 8 MP. Dodatkowym atutem jest funkcjonalność dual SIM, dzięki której można korzystać z dwóch kart SIM jednocześnie.

Inni również potwierdzają, że telefon komórkowy nadaje się do użytku: we wrześniu 2021 r Stiftung Warentest ocena „dobry” (2,5) przypisane do smartfona.

Obliczono: Do ​​czego służy umowa?

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
11,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 13 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
305,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 180 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 125,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
5,24 euro

Zobacz ofertę

Oto szczegółowa kalkulacja, dlaczego oferta jest warta zachodu: Jeśli korzystasz z umowy na minimalny okres umowy wynoszący 24 miesiące, koszty wynoszą 24 × 11,99 euro opłaty podstawowej + 13 euro dopłaty do urządzenia + 4,99 euro kosztów wysyłki. Całkowity koszt telefonu komórkowego i umowy na 24 miesiące to 305,75 euro.

Jaką masz za to wartość? Według idealo.de telefon komórkowy ze 128 GB pamięci kosztuje obecnie w sklepach detalicznych co najmniej 180 euro (wliczając koszty wysyłki, z wyłączeniem towarów używanych i słabo ocenianych sprzedawców). Jeśli odejmiesz tę wartość urządzenia od całkowitych kosztów, otrzymasz koszty samej taryfy: 305,75 euro – 180 euro = 125,75 euro, wyłącznie dla taryfy przez cały okres 24 miesięcy. Te są konwertowane 5,24 euro miesięcznie – w świetle oferowanych usług jest to naprawdę powód do dumy. Dla porównania: taryfa kosztuje już 9,99 euro miesięcznie bez telefonu komórkowego.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

W ten sposób możesz samodzielnie obliczyć, czy Twoja umowa na telefon komórkowy jest tania:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android