Dlaczego tak wiele osób kupuje obecnie iPhone'a 13 na Amazon?

Dlaczego tak wiele osób kupuje obecnie iPhone'a 13 na Amazon?

Czy Niemcy mają za dużo pieniędzy lub dlaczego tak wiele osób kupuje obecnie niezbyt tani iPhone 13 od Amazona? GIGA bada pytanie i ma gotową odpowiednią odpowiedź.

Na Amazon: iPhone 13 zajmuje czołowe miejsca

Jeśli spojrzysz na obecnych klientów smartfonów w Amazon, jesteś zdumiony. Wśród pierwszych 10 telefonów komórkowych znajduje się 6 telefonów Apple (źródło: Amazon). Szczególnie zaskakujące: pierwsze cztery pozycje są całkowicie zajęte przez wszystkie warianty modelowe obecnego iPhone'a 13 , szczegółowo:

1 miejsce: iPhone 13 2 miejsce: iPhone 13 Pro 3 miejsce: iPhone 13 mini 4 miejsce: iPhone 13 Pro Max

Dlaczego tak jest? W ciągu ostatnich kilku tygodni nowe iPhone'y na Amazon były nieco dalej. Dlaczego klienci coraz częściej sięgają po drogie telefony Apple? Mamy rozsądne przypuszczenie.

Prawdziwy powód: lepsza dostępność

Poszczególne warianty modeli są czasami znacznie tańsze niż w Apple, w zależności od koloru i konfiguracji pamięci, ale absolutnie najlepsze ceny są zwykle dostępne u niektórych dealerów eBay. W końcu przepaść w Amazonie nie jest zbyt duża. Najlepszym przykładem jest iPhone 13 z 128 GB w kolorze „północ”, dostępny na eBayu za niecałe 800 euro (patrz na eBay), na Amazonie z prawie 819 euro niewiele droższym (patrz na Amazon). Inne kolory znów kosztują więcej.

Istnieją cztery modele iPhone'a 13:

Więc nie chodzi tylko o cenę. Jest to bardziej prawdopodobne ze względu na znacznie przyjemniejszą dostępność, która w nowym roku wyraźnie się poprawiła . Czasami modele iPhone'a 13 otrzymujemy bezpośrednio z magazynu, czasami wystarczy poczekać kilka dni. Jest to szczególnie widoczne w przypadku iPhone'a 13 Pro i iPhone'a 13 Pro Max (widok na Amazon). Wcześniej w Amazon prawie nie było, kilkutygodniowy i miesięczny czas oczekiwania był na porządku dziennym.

To się zmieniło, jeśli chcesz szybko kupić model Pro, nie musisz już iść bezpośrednio do producenta, aby uzyskać lepszą dostępność. Tak pozytywny rozwój widać teraz w rankingu najlepiej sprzedających się smartfonów na Amazonie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech