DAZN kosztuje 2022: Teraz także dla obecnych klientów – ogromny wzrost cen abonamentu sportowego

DAZN kosztuje 2022: Teraz także dla obecnych klientów – ogromny wzrost cen abonamentu sportowego

Serwis streamingowy DAZN oferuje dostęp do licznych wydarzeń sportowych, transmisji na żywo i powtórek. Po ogromnym wzroście cen dla nowych klientów na początku roku, dotychczasowi klienci muszą teraz płacić znacznie więcej za abonament. O kosztach DAZN i co za nie dostaniesz tutaj.

Wersja: Internet

Języki niemiecki

Ogromny wzrost cen w DAZN

Wcześniej w DAZN były podwyżki, ale to tylko 2-3 euro więcej miesięcznie – teraz cena się podwaja dla wszystkich klientów.

Odkąd 01 lutego 2022 miał nowych klientów miesięcznie 29,99 euro zamiast poprzednich 14,99 euro za subskrypcję DAZN. To Roczny abonament jako jednorazowa płatność została zwiększona z dotychczasowych 149,99 EUR 274,99 euro podniesiony.

Mimo że DAZN wyjaśnił w styczniu 2022 r., że za dotychczasowi klienci też jeden wzrost ceny od 01. sierpnia 2022 jest nieuchronne, struktura cenowa była do tej pory uwzględniona. Wielu długoterminowych klientów liczyło na mniej drastyczną podwyżkę cen. Jak wyjaśnił DAZN w e-mailu 1 lipca 2022 r., od sierpnia takie same ceny jak dla nowych klientów atak.

Źródło obrazu: DAZN

„Netflix des Sports” wystartował w sierpniu 2016 r. Trzy lata po rozpoczęciu miesięczne koszty abonamentu wzrosły o 2 euro. Wraz z rozszerzeniem pakietów praw do Ligi Mistrzów i Bundesligi nastąpiła kolejna znacząca korekta cen w wysokości 3 euro w 2021 roku. Nie było jednak wzrostu cen porównywalnego z tym w 2022 roku.

Czym dokładnie jest DAZN, wyjaśniamy krótko i zwięźle w poniższym filmie:

DAZN: koszty abonamentu na transmisje sportowe

DAZN działa podobnie do Netflixa. Za miesięczną opłatę abonamentową otrzymujesz dostęp zryczałtowany. Dzięki subskrypcji DAZN możesz streamować wszystkie treści, które oferuje usługa – nie ma żadnych dodatkowych pakietów ani konkretnych wydarzeń, które są płatne.

Koszty abonamentu 29,99 euro miesięcznie.Alternatywnie możesz również użyć Roczny abonament dla 274,99 euro rocznie zakończone. Możesz zakończyć DAZN w dowolnym momencie. Umowa obowiązuje do końca zawartego przez Ciebie okresu obowiązywania umowy – tj. dotychczasowych 30 dni (subskrypcja miesięczna) lub 365 dni (subskrypcja roczna) Alternatywnie możesz wstrzymać swoją subskrypcję DAZN na koniec bieżącego okresu. Jest to możliwe przez maksymalnie 4 miesiące Nie ma różnych pakietów abonamentowych. W cenie otrzymujesz dostęp do wszystkich dostępnych treści z programu DAZN.dazn-sportŹródło obrazu: DAZN

Strumienie sportowe są dostępne w przeglądarce. Dzięki odpowiednim aplikacjom możesz także oglądać transmisje sportowe online za pośrednictwem smartfonów i tabletów z systemem Android oraz urządzeń z systemem iOS.

Android

DAZN: Sportowa transmisja na żywoDAZN: Sportowa transmisja na żywo

DAZN

Apple (iPhone, iPad)

Transmisja na żywo DAZN SportTransmisja na żywo DAZN Sport

DAZN Limited

Sport i ligi w programie DAZN

Jakie treści oferuje DAZN? Zgodnie z oczekiwaniami, piłka nożna naturalnie dominuje, ale fani innych sportów również otrzymują bogatą ofertę z DAZN. Na DAZN można między innymi oglądać mecze lub konferencje następujących lig piłkarskich:

Bundesliga (Niemcy)Liga Mistrzów UEFALiga Mistrzów UEFA KobietLaLiga & Copa Del Rey (Hiszpania)Serie A & Coppa Italia Frecciarossa (Włochy)Ligue 1 & Coupe de France (Francja)FA Cup & Carabao Cup (Wielka Brytania)Puchar Afrykii więcej

Fani sportu oprócz piłki nożnej mogą również zobaczyć wiele meczów, rozgrywek i wydarzeń z następujących lig i organizatorów:

Futbol amerykański (NFL)Koszykówka (NBA, College Basketball)Piłka ręczna (Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej, Liga Europejska EHF)Baseball (MLB)Hokej na trawie (FIH)Tenis (Australian Open, ATP)Rzutki (William Hill MŚ, Puchar Świata w rzutkach)Biathlon ( Puchar Świata IBU) Narciarstwo alpejskie i skoki narciarskie (Puchar Świata FIS, Turniej Czterech Skoczni) BoksWWE

Ponadto masz możliwość oglądania kanałów NFL i MLB Networks, telewizji NBA, piłki nożnej Sportdigital i Eurosportu 1 i 2 w transmisji na żywo za pośrednictwem DAZN. To dodatkowo zwiększa zakres różnych sportów i wydarzeń. Łącznie DAZN chce transmitować na żywo ponad 8000 wydarzeń rocznie.

Treść jest tworzona specjalnie dla krajów niemieckojęzycznych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii – dlatego korzysta się z komentatorów niemieckich. W tym celu powołano zespół redakcyjny liczący ponad 100 osób. Słychać wiele znanych głosów ze świata transmisji sportowych. Oprócz transmisji na żywo wiele gier, meczów, wydarzeń i nie tylko można również oglądać jako powtórki wideo na żądanie. Ponadto rośnie zakres produkcji własnych, takich jak talk-show sportowe i filmy dokumentalne.

W innym miejscu pokazujemy, na jakich platformach działa DAZN. Obecnie nie istnieje zwykły miesiąc próbny, więcej o nim przeczytasz tutaj: DAZN – gdzie podział się darmowy dostęp testowy?

Jak oglądasz filmy i seriale?

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech