Gadżety na baterie: w ten sposób Twój smartfon działa dłużej

Gadżety na baterie: w ten sposób Twój smartfon działa dłużej

Przedstawiamy sześć gadżetów, które z pewnością dobrze posłużą podczas ładowania smartfona.

Wielofunkcyjna stacja ładująca do iPhone’ów i Co.
|| Magfix Pro 3-w-1 Powerstation

Elektrownia magnetyczna firmy XLayer jest w stanie jednocześnie zasilać prądem do trzech różnych urządzeń końcowych. Pozwala to na bezprzewodowe ładowanie iPhone’a, Apple Watch i pasujących słuchawek AirPods.

Warunkiem korzystania ze stylowej i wszechstronnej stacji ładującej jest technologia MagSafe, która jest stosowana tylko w iPhone’ach od serii 12 modeli. Jest niezwykle łatwy w użyciu: odpowiednie urządzenia Apple są umieszczane na dostarczonych podkładkach ładujących, a proces ładowania rozpoczyna się automatycznie.

+ elegancki design
+ Trzy urządzenia ładowane jednocześnie
Nadaje się tylko do iPhonów 12 lub nowszych

Cena: 49,95 euro / Wymiary: 175x125x138mm / Waga: 255 gramów / Wydajność: 15W (wyjście dla iPhone), 2W (dla Apple Watch), 3W (dla Airpodów) / bit.ly/sm_xlayer3in1

Notatka: Znakomity (95%)

Sonnenstrom do Go
|| Sunnybag EXPLORER+

Sunnybag EXPLORER+

Plecak firmy Sunnybag o pojemności 15 litrów oferuje nie tylko wystarczająco dużo miejsca na ważne dokumenty, tablety czy laptopy, ale dzięki wbudowanemu modułowi słonecznemu EXPLORER+ służy również jako stacja ładująca dla urządzeń mobilnych. Plecak wykonany z wodoodpornego materiału zawiera dwie wyściełane przegrody na laptopy do 15 cali. W zależności od promieniowania słonecznego smartfony można naładować w około cztery godziny, a tablety w ciągu ośmiu godzin. Moduł słoneczny można również łatwo wyjąć, gdy nie jest używany.

+ Dużo miejsca do przechowywania
+ Zdejmowany panel słoneczny
Stosunkowo długi czas ładowania

Cena: 79,99 euro / Masa masowa: 37 x 29 x 14 cm / 1000 g / Materiał: Poliester / Tom: 15 litrów / Cechy: Panel słoneczny 6 W, wyściełane przegrody, wodoodporny, wzmocnione dno / bit.ly/sm_sunnybagexplorer

Notatka: Doskonały (92%)

Powerhouse w mini formacie
|| Powerbank Ledlenser Flex10

Powerbank Ledlenser Flex10

Power bank Flex10 od producenta Ledlenser z siedzibą w Solingen (Nadrenia Północna-Westfalia) służy z jednej strony jako schowek i ładowarka na dwie baterie, a z drugiej jako power bank do urządzeń mobilnych. Korpus gadżetu jest wodoodporny i pyłoszczelny zgodnie z certyfikatem IP65. Wbudowany mechanizm ochronny zapewnia ochronę akumulatorów przed przepięciem, przeładowaniem lub zwarciem. Obydwa ładowalne akumulatory energii zawarte w zakresie dostawy mają pojemność 4500 mAh. W sumie to wystarczy, aby przynajmniej dwukrotnie naładować smartfony do pełna. Okrągły wskaźnik poziomu naładowania nad komorą baterii, który pokazuje poziom naładowania za naciśnięciem przycisku, okazuje się szczególnie praktyczny.

+ Wymienne baterie
+ Solidna obudowa
Stosunkowo ciężki

Cena: 64,90 euro / Masa masowa: 120 54x29mm / 235g / Paczka baterii: 2 x 4.500 mAh / Czas ładowania: ok. 4 godziny / Łączność: USB-A, USB-C, micro-USB / Cechy: wodoodporny i pyłoszczelny, wskaźnik stanu LED / bit.ly/sm_ledlenser

Notatka: Znakomity (93%)

Oszczędzająca miejsce ładowarka
|| Elektrownia liniowa

Elektrownia liniowa

Stacja ładująca InLine składa się z szybkiej ładowarki oraz bazy z miejscem na pięć urządzeń mobilnych oraz samej ładowarki.Oprócz czterech portów USB-A jest też port USB-C, dzięki czemu można podłączyć do pięciu urządzeń naładowany w tym samym czasie. Całkowita moc ładowania wynosi do 40 watów, ale maksymalny limit jest ograniczony do maksymalnie 20 watów przez port. Niemniej jednak smartfony i tablety można szybko ładować, nawet przy tak ograniczonej wydajności.

+ Ladeleistung
+ oszczędzanie przestrzeni
Bardzo krótki przewód zasilający
Wspornik nieco się ślizga

Cena: 33,90 euro / Znajomości: 4x USB-A, 1x USB-C / Cechy: Dostarczanie energii, szybkie ładowanie, funkcja automatycznego wyłączania /
bit.ly/sm_inlinestation

Notatka: Znakomity (91%)

ładowarka sieciowa
|| EINOVA Syriusz 65W

EINOVA Syriusz 65W

Dzięki niewielkim rozmiarom ta kompaktowa ładowarka mieści się w każdej kieszeni i jest odpowiednia dla wszystkich urządzeń mobilnych ze złączem USB-C. Automatyczne rozpoznawanie urządzeń zapewnia, że ​​nie przegrzewają się one podczas procesu ładowania. Dzięki maksymalnej mocy ładowania 65 watów urządzenia ładują się szybko.

Wtyczka ładowarki jest wyjmowana i może być mocowana zarówno w pionie, jak iw poziomie. W ten sposób gadżet można umieścić w dowolnym gnieździe.

+ Ladeleistung
+ Kompaktowa konstrukcja
Stosunkowo drogie

Cena: 99,90 EUR / Łączność: USB-C / Ladeleistung: maks. 65 W/ Cechy: Zasilanie, ochrona przed przegrzaniem / bit.ly/sm_sirius

Notatka: Doskonały (94%)

Magnetyczny power bank do iPhonów
|| Magfix Pro Powerbank

Magfix Pro Powerbank

Musisz pilnie wyjść, ale wskaźnik procentowy baterii iPhone’a groźnie zbliża się do znaku zero procent? W takim przypadku magfix Pro Powerbank zapewni Ci wartościową usługę. Dzięki niemu możesz korzystać z iPhone’a w podróży bez żadnych ograniczeń. Telefon ładuje się, gdy znajduje się w kieszeni, na konsoli środkowej samochodu lub w dłoni. W tym celu gadżet wykorzystuje technologię Mag-Safe. Dzięki magnesowi power bank przykleja się do tylnej części iPhone’a i stale zasila baterię. Dzięki pojemności 5000 mAh i mocy ładowania do 20 watów iPhone’a można ładować kilka razy w mgnieniu oka.

W razie potrzeby smartfony innych marek, a także tablety i gadżety można również ładować za pomocą kabla z powerbankiem. Jednak mocowanie za pomocą magnesu nie jest możliwe.

+ Kompaktowy i lekki
+ Funkcja ładowania bezprzewodowego
Mocowanie magnetyczne działa tylko na iPhone’ach 12 lub nowszych

Cena: 29,99 EUR / Wymiary: 110x68x15mm / Waga: 142g / Pojemność: 5.000 mAh / Łączność: USB-A, USB-C / Ladeleistung: 20 W/ Cechy: Wskaźnik LED pojemności baterii / bit.ly/sm_propowerbank

Notatka: Znakomity (93%)

Artykuł Gadżety do baterii: Jak sprawić, by smartfon działał dłużej, pojawił się pierwszy raz na Androidmag.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android