Comdirect depot: premia w wysokości 50 € za utworzenie planu oszczędnościowego

Comdirect depot: premia w wysokości 50 € za utworzenie planu oszczędnościowego

Nowicjuszom coraz łatwiej jest inwestować w obrót papierami wartościowymi, ponieważ wachlarz opcji stale się powiększa. Bank internetowy Comdirect ułatwia rozpoczęcie działalności i obecnie oferuje premię w wysokości 50 euro, jeśli otworzysz rachunek papierów wartościowych i utworzysz plan oszczędnościowy. Mamy dla Ciebie szczegóły.

Comdirect depot: 50 euro premii dla nowych klientów

Nowi klienci Comdirect Depot otrzymują obecnie jeden Bonus startowy 50 euro, która jest wypłacana, jeśli utworzysz plan oszczędnościowy w ciągu 3 miesięcy od jego otwarcia i uruchomisz go raz (zobacz ofertę w Comdirect). Promocja obowiązuje do godz 31.05.2023. Uznanie następuje na odpowiednie konto rozliczeniowe po wykonaniu planu oszczędnościowego po raz pierwszy.

Comdirect jest spółką zależną Commerzbanku. Oprócz bankowości internetowej, bank internetowy oferuje również rozwiązania i porady dotyczące wszystkich aspektów handlu akcjami. The Zarządzanie rachunkiem powierniczym w Comdirect jest bezpłatne przez okres do trzech lat. Comdirect oferuje aplikację ze wszystkimi funkcjami wersji na komputer – dzięki temu zawsze masz dostęp do swojego magazynu. Dostępna jest szeroka i niezależna oferta papierów wartościowych. Można nimi handlować 3,90 EUR za transakcję w ciągu pierwszych 12 miesięcy.

Zobacz ofertę w Comdirect

Szczególnie interesujące dla początkujących to zarówno magazyn próbek, jak i różne opcje doradztwa, które są dostępne 24 godziny na dobę. Jedną z najważniejszych funkcji dla początkujących jest magazyn próbek. Tutaj możesz wypróbować, jak chcesz inwestować. Do tego dostajesz fikcyjny kapitał startowy i możesz zapoznać się z depozytem i warunkami inwestowania.

Przegląd kosztów magazynowania i wszystkich korzyści kosztowych w Comdirect

Bezpłatne zarządzanie magazynem: Gwarantowane na następne 3 lata.
Handel telefonami komórkowymi: Korzystanie z bezpłatnego „Aplikacja comdirect” i kolejność czatu.
24/7 – całodobowo – serwis: Możesz uzyskać porady dotyczące opcji inwestycyjnych przez telefon, e-mail lub czat na żywo.
Wewnętrzne porady / wskazówki handlowe: Cotygodniowe aktualizacje rynku, podcast giełdowy, seminaria online, magazyn, ulubione produkty klientów i listy najlepszych flopów.
Zaoszczędź ponad 100 funduszy ETF za darmo, od stopy oszczędności 25 euro. W normalnych warunkach koszt prowizji w wysokości 1,5% byłby naliczany za wykonanie zlecenia.
Darmowe plany oszczędnościowe istnieje w ramach Najwyższe ceny ETF lub des Najlepsza oferta funduszu cenowego (25 najlepszych funduszy bez obciążenia i 140 najlepszych funduszy ETF bezpłatnie w planie oszczędnościowym). Zobacz ofertę w Comdirect

Dla kogo warto skorzystać z oferty Comdirect dla nowego klienta?

Magazyn Comdirect jest ogólnie odpowiedni dla każdego, kto jest zainteresowany inwestowaniem i szuka do tego godnej zaufania platformy. Gazeta finansowo-biznesowa „Euro am Sonntag” uznała Comdirect za zwycięzcę testu w porównaniu „najlepszy broker internetowy 2021” wybranych spośród 15 konkurujących ze sobą dostawców.

Comdirect zapewnia różne opcje porad 24 godziny na dobę oraz magazyn próbek dla początkujących, które możesz wypróbować do woli bez przypadkowego hazardu. Spółka zależna Commerzbanku oferuje również treści informacyjne, takie jak podcasty giełdowe, seminaria online i listy top-flop, a także pełny przegląd wszystkich rynków i szczegółowe informacje na temat papierów wartościowych.

Rejestracja i weryfikacja magazynu Comdirect jest również nieskomplikowana i odbywa się w trzech prostych krokach: Wniosek o otwarcie jest wypełniany online i można go wysłać pocztą wideoidentyfikacja lub weryfikowana na poczcie, potrzebujesz tylko swojego dowodu osobistego. Następnie przypisujesz żądany kod PIN, aby uzyskać dostęp do magazynu online, pobierasz aplikację Comdirect i jesteś gotowy do pracy.

Zobacz ofertę w Comdirect

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o magazynach online i porównywalnych ofertach, zapraszamy do przeczytania tutaj:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech