Bilet 9 euro: ta aplikacja może zostać nam skradziona

Bilet 9 euro: ta aplikacja może zostać nam skradziona

Przyszło późno, ale przyszło: krótko przed wprowadzeniem biletu za 9 euro Deutsche Bahn uruchomiła aplikację specjalnie opracowaną dla biletu miesięcznego. Wiele jednak wskazuje na to, że praca byłaby lepiej zachowana.

Komentarz Felixa Gräber

Bilet za 9 euro jest tutaj. Tuż przed startem Deutsche Bahn również ma jeden Aplikacja opracowana specjalnie dla biletu wprowadzono na rynek odpowiednią nazwę „9-Euro-Ticket”. Jest dostępny w Google Play Store i Apple App Store.

Bilet 9 euro: nikt tak naprawdę nie potrzebuje tej aplikacji

Informacje na ten temat udziela Związek Niemieckich Przedsiębiorstw Transportowych (VDV), który zlecił aplikację. Jest jednak oferowany w sklepach z aplikacjami przez Deutsche Bahn. „Wdrożenie tej oferty cyfrowej było wyrazić życzenie rządów federalnych i stanowych, oferować wszystkim potencjalnym pasażerom w całych Niemczech bilet 9 euro poza istniejącymi kanałami firm transportowych i stowarzyszeń”, mówi prezes VDV Ingo Wortmann (źródło: VDV).

ale co właściwie potrafi aplikacja „Bilet 9-Euro”?że wszyscy zaangażowani tak bardzo tego pragnęli? Szczera odpowiedź musi brzmieć: niewiele. W aplikacji klienci mogą kupić bilet za 9 euro i zapisać go cyfrowo, aby pokazać go podczas kontroli biletowej. Otóż ​​to.

Nie brzmi świetnie i tak nie jest. Ponadto możliwe metody płatności są ograniczone, oferowane są tylko polecenia zapłaty SEPA lub karta kredytowa. Nie ma śladu PayPal ani Klarna, żeby wymienić tylko dwa przykłady – absurd dla nowoczesnej aplikacji.

Inne funkcje, takie jak wyszukiwanie połączeń kolejowych, nie są planowane. Klienci nie mogą również zintegrować biletu za 9 euro, który już kupili gdzie indziej, ale nadal mogą kupić bilet dla innych osób. Można to jednak wyświetlić tylko na oryginalnym smartfonie. Możliwe scenariusze użycia są minimalne. Jeśli nadal tego chcesz, możesz znaleźć aplikację tutaj:

Bilet 9-Euro

Deweloper: Deutsche Bahn

Bilet 9-EuroBilet 9-Euro

Deweloper: Deutsche Bahn

Aplikacja biletowa za 9 euro: nie może zrobić nic lepszego niż inne aplikacje – i mniej

Wisienką na torcie nadmiaru: od 1 września bilet za 9 euro znów się skończy, nikt już nie potrzebuje aplikacji. Chyba, że ​​zostanie to udoskonalone na dużą skalę na przykładzie aplikacji Luca i powstanie zupełnie nowa aplikacja. Być może da się go też przerobić na aplikację dla jednego z możliwych następców biletu za 9 euro.

Oto, co powinieneś wiedzieć o nowym bilecie za 9 euro:

Bilet 9 euro można kupić online w aplikacjach regionalnych przewoźników, a także w aplikacji DB Navigator lub na stronie Deutsche Bahn. Można go również kupić w automatach, w autobusach lub w kasach biletowych na dworcu kolejowym. VDV twierdzi, że zakupy cyfrowe powinny być rzeczywiście możliwe dla wszystkich obywateli za pomocą aplikacji. czy jesteśmy uczciwi? to nie był wcześniej problem. Właściwie na kolei jest wystarczająco dużo innych zadań do rozwiązania. Mam nadzieję, że aplikacja biletowa za 9 euro nie była zbyt droga.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech