Bilet 9 euro: nigdy nie powinieneś popełniać tych błędów z biletem

Bilet 9 euro: nigdy nie powinieneś popełniać tych błędów z biletem

Bilet za 9 euro jest sukcesem, jeśli spojrzysz tylko na dane dotyczące sprzedaży. Podczas podróży na trasie i na dworcach tani bilet często powoduje chaos. Jeśli chcesz oszczędzić sobie kłopotów, powinieneś dokładnie wiedzieć, na co pozwala bilet za 9 euro.

Bilet 9 euro: nie wolno popełniać tych błędów

Bilet 9 euro jest bardzo popularny: tak nad 16 milionów biletów zostały sprzedane w całym kraju. Niezależnie od tego, czy chodzi o drogę do pracy, na wakacje, czy na krótką wycieczkę w weekend, niedrogi bilet można wykorzystać na wiele sposobów i zapewnia bezkonkurencyjnie korzystne warunki w transporcie lokalnym i regionalnym w okresie jego ważności.

Pod warunkiem przestrzegania obowiązujących zasad dotyczących biletu za 9 euro. Pociągi, trasy, transport rowerowy, co trzeba wiedzieć o codziennych nakazach i zakazach, podsumowaliśmy już dla Ciebie w osobnym artykule. Ale wciąż jest kilka ważnych rzeczy do rozważenia.

Mocno zniszczone bilety tracą ważność. W przeciwieństwie do gotówki bilet za 9 euro nie jest już nic wart, jeśli zostanie zniszczony. Nie ma znaczenia, czy jest podarty, przypalony, mokry – wszystko to może sprawić, że będziesz uchylał się od opłat, nawet jeśli za to zapłaciłeś. Według niemieckiej sieci redakcyjnej (RND) drobne uszkodzenia lub psie uszy zwykle nie stanowią problemu. Należy jednak upewnić się, że znaki kontrolne są nienaruszone. Pozwala to inspektorom, w przypadku ich napotkania, na ustalenie autentyczności.

Zakaz laminowania! Jeden lub drugi może mieć w domu własną maszynę do laminowania i wolałby mieć pewność, że bilet za 9 euro pozostanie nienaruszony. To jednak nie jest rozwiązanie, bo to też Laminowanie unieważni Twój bilet za 9 euro. Mówi się, że powodem tego jest specjalny papier biletowy i druk na gorąco. Bilety mogą ulec uszkodzeniu podczas laminowania. Alternatywnie może pomóc pokrowiec ochronny, z którego w razie wątpliwości można w dowolnym momencie usunąć bilet za 9 euro.

Czy bilet na smartfona, czy z automatu: nazwa musi być

Bilet 9 euro jest imienny, więc nie można go przenieść na innych podróżnych. Jeśli kupiłeś bilet przez telefon komórkowy, imię i nazwisko jest już podane. Nazwisko należy wpisać na bilecie z automatu. opieka: Bilet 9 euro jest ważny tylko po podaniu imienia i nazwiska. Musisz również być w stanie przedstawić na żądanie ważny dokument tożsamości, aby inspektorzy mogli sprawdzić, czy bilet zawiera prawidłowe imię i nazwisko.

Oto, co warto wiedzieć o wycieczkach z biletem 9 euro:

Kontynuować Zmiany przez posiadacza biletu są niedozwolone – oprócz obowiązku wpisania nazwiska. W przeciwnym razie, jeśli próbowałeś przetworzyć bilet, automatycznie wyrzuciłeś 9 euro przez okno. Również w tym przypadku bilet traci ważność. Nawiasem mówiąc, informacje te dotyczą nie tylko biletu za 9 euro, ale także ogólnie biletów papierowych. Cyfrowa manipulacja biletem również prowadzi do utraty.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech