Bezpłatnie na Androida i iOS: Hit Battle Royale można teraz odtwarzać na urządzeniach mobilnych

Bezpłatnie na Androida i iOS: Hit Battle Royale można teraz odtwarzać na urządzeniach mobilnych

Przebój EA Apex Legends jest teraz grywalny na smartfonach. (Źródło obrazu: EA)


Wygląda na to, że Electronic Arts stało się prawdziwym hitem dzięki Apex Legends. Strzelanka Battle Royale od jakiegoś czasu cieszy się dużą popularnością – a trend rośnie. Teraz firma zrobiła kolejny logiczny krok i wydała udany hit na urządzenia mobilne – bezpłatnie na Androida i iOS.

Legendy Apex

Języki: niemiecki, angielski

Wydanie: 04.02.2019

Platformy: Windows PC, Xbox One, PlayStation 4

Apex Legends: darmowa strzelanka EA trafia na urządzenia mobilne

Na konsolach i PC Apex Legends od dawna jest prawdziwym hitem, Darmowy hit EA Battle Royale startuje teraz także na urządzeniach mobilnych.

Strzelanka jest już dostępna na smartfony z systemem Android i iOS – gracze mogą znaleźć grę w sklepie Google Play i App Store.

Apex Legends MobileApex Legends Mobile

SZTUKI ELEKTRONICZNE

Osadzona w wciągającym uniwersum Apex Legends™, Apex Legends Mobile to strategiczna strzelanka typu battle royale, która oferuje legendarną rozgrywkę opartą na postaciach, najlepsze w swojej klasie bitwy drużynowe i szybką walkę, która ugruntowała g … więcej
Apex Legends MobileApex Legends Mobile

Sztuka elektroniczna

Osadzona w uniwersum Apex Legends™, Apex Legends Mobile to wyjątkowa strzelanka strategiczna typu battle royale.Doświadczenie rozgrywki opartej na postaciach, najwyższej klasy bitwy drużynowe i intensywne walki w jednym pakiecie mobilnym… więcej

Start wydaje się być udany – przynajmniej tak sugerują pierwsze liczby w sklepie Google Play. Nawet teraz gra tam była Pobrano ponad 10 milionów razy i oceniono ponad 160 000 razy – średnio 4,5 gwiazdki.

Jest też nowy zwiastun Apex Legends na premierę mobilną:

Jaka jest różnica między wersją mobilną, komputerową i konsolową?

Bezpośrednio z góry: Apex Legends Mobile nie obsługuje crossplay. Gracze smartfonów nie mają więc możliwości wspólnej zabawy ze znajomymi na konsoli czy komputerze.

Ale to nie jedyna różnica między nowymi wersjami Androida i iOS. Oprócz klasycznego trybu Battle Royale gracze mogą również grać w Deathmatch drużynowy konkurować z innymi graczami. Jest to szczególnie przydatne do zapoznania się z podstawową mechaniką gry.

Ponadto wersja mobilna oferuje ekskluzywna postać o imieniu Fade, którego obecnie brakuje w wersjach na konsole i PC. Jego trzy specjalne zdolności:

Strumień powietrza: Umiejętność pasywna, która na krótko zwiększa prędkość ruchu Zanikania po ślizganiu się.
Wspomnienie: Zdolność taktyczna, która teleportuje Znikanie z powrotem do poprzedniej lokacji.
Komora fazowa: Umiejętność ostateczna, która wywołuje eksplozję, dzięki czemu wszyscy gracze w promieniu wybuchu są przez krótki czas niewrażliwi na obrażenia – ale także uniemożliwia trafionym graczom zadawanie obrażeń.

Mobilna premiera Apex Legends prawdopodobnie jeszcze bardziej zwiększy liczbę graczy w strzelance battle royale. Gra jest już jedną z najpopularniejszych gier na Steamie i będzie obecnie gra w nią ponad 300 000 graczy jednocześnie (Źródło: Wykresy Steam).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech