Te aplikacje na Androida otwierają nowe światy gier

Te aplikacje na Androida otwierają nowe światy gier

Każdy, kto dorastał w latach 70. i 80., pamięta tak popularne wówczas kolekcje gier. Zazwyczaj składały się one z połączenia klasyków i zupełnie nowych gier i zapewniały wiele zabawnych wieczorów dla całej rodziny. Dużo się dzisiaj zmieniło, ale większość ludzi nadal od czasu do czasu lubi grać w rundę – choć teraz wszystko odbywa się na smartfonie. Poniższe aplikacje nie zajmują dużo miejsca w telefonie, ale otwierają dostęp do całego świata minigier i tym samym odpędzają nudę z salonu.

Arena gier planszowych

Kiedyś potrzebowałeś planszy do gier planszowych, no cóż, planszy. Dziś jest Board Game Arena, niesamowicie obszerna kolekcja gier, która obecnie obejmuje 332 tytuły. Reprezentowane są nie tylko ponadczasowe klasyki, takie jak The Mill czy Man Annoyed You Not, ale także oficjalne licencje na wiele współczesnych gier. Należą do nich Carcassonne, Celestia, Battle Sheep – Voll Schaaf i wiele innych. A dzięki dużej społeczności łatwo jest znaleźć gracza online, gdy rodzina lub znajomi nie mają czasu. Jeśli chcesz wypróbować wszystkie gry w tej aplikacji, zajmie to tygodnie, jeśli nie miesiące.

Zręcznościowe Pinball

Niestety, w dzisiejszych czasach prawie nie widuje się flipperów, a nawet ukochany pinball Space Cadet, który kiedyś sprawiał, że codzienne życie biurowe było trochę bardziej znośne, nie jest już preinstalowany na każdym komputerze. Straszna strata, gdyby nie Pinball Arcade. Deweloper Farsight Studios skrupulatnie odtworzył klasyczne flippery Williamsa, Bally’ego, Stern Pinball i Gottlieba i obiecuje „najbardziej rozbudowaną symulację pinballa wszechczasów”. Każdego miesiąca na czterech stołach z tej kolekcji można grać za darmo, jeśli nie chcesz czekać, aż Twój ulubiony stół stanie się dostępny w rotacji, możesz odblokować go za kilka euro.

Hyperino

Do wyboru jest wiele innych platform kasynowych, ale Hyperino wybieramy z wielu powodów. Usługa jest znakomita, a bonus powitalny jest jednym z najbardziej hojnych w swoim rodzaju.Decydującym argumentem jest jednak duży wybór automatów do gier od małych i dużych deweloperów, z którymi prawie żadna inna platforma nie jest w stanie nadążyć. Chociaż ta aplikacja zawiera kilkaset gier, prawie nie ma żadnych nitów, gry są niezmiennie wysokiej jakości i rzadko żałujesz, że nie włożyłeś pieniędzy do innego automatu. Deweloperzy biorący udział w selekcji to Microgaming, Play’n GO, Bally Wulff, NetEnt i Pragmatic Play. Relacja między klasyką a nowościami jest wyważona.

Gry karciane.io

Choć Board Game Arena jest tak rozbudowana, to można zauważyć, że całkowicie brakuje jednej kategorii gier: nie ma gier karcianych. Na szczęście Cardgames.io, aplikacja firmy Red Ace Software, wypełnia tę lukę. Zawiera między innymi kilka wariantów pasjansa, takich jak Klondike and Spider, Remik, Spades i wiele innych klasycznych gier karcianych. Miłym dodatkiem są gry planszowe backgammon, szachy i warcaby, dla których dostępny jest również tryb multiplayer. Chociaż Cardgames.io nie jest tak obszerny, jak inne kolekcje gier z tej listy, stanowi dobry dodatek.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android