Bezpłatna karta kredytowa: 60 € doładowania startowego + kompatybilność z Apple i Google Pay – tylko przez krótki czas

Bezpłatna karta kredytowa: 60 € doładowania startowego + kompatybilność z Apple i Google Pay – tylko przez krótki czas

Źródło obrazu: ArisSu / iStock


Szukasz darmowej karty kredytowej, w tym Apple Pay i Google Pay? W takim razie nie możesz przegapić oferty niemieckiej karty kredytowej. Tam otrzymasz kartę kredytową Visa z kredytem startowym w wysokości 60 euro na ogólnie dobrych warunkach. Przyjrzeliśmy się bliżej ofercie dla Ciebie.

Bezpłatna niemiecka karta kredytowa Classic: 0 euro opłat za kartę Visa

Jeśli szukasz jednego? Karta kredytowa są, z którymi jesteś nie tylko po prostu zbliżeniowo i za pośrednictwem Apple Pay lub Google Pay może płacić, ale też dogaduje się w prawie wszystkich dziedzinach bez opłat i odsetek, warto zapoznać się z ofertą Karta kredytowa w Niemczech spójrz dokładniej. Karta kredytowa jest obecnie dostępna z początkowym kredytem w wysokości 60 euro. Polecenie karty znajomym jest również nagradzane, jak to często bywa, tutaj premią w wysokości 20 euro za osobę poleconą.

Zobacz ofertę na mapie Niemiec

Saldo początkowe zostanie zasilone automatycznie w ciągu 6 tygodni, jeśli dokonałeś co najmniej 3 transakcji kartą. Więc nie jest to duża przeszkoda. Akcja jest włączona do 30 kwietnia 2022 r.

Zalety karty w skrócie:

płać zbliżeniowo Google Pay i Apple Pay
brak opłat rocznych brak opłat przy wypłacie brak opłat przy wpłacie i walutowych brak opłat za rozliczenie kartą w bankowości internetowej brak opłat za przelewy na rachunek bieżący brak odsetek od spłaty w wysokości 100 procent brak odsetek od spłaty w ratach za pierwsze 3 miesiące (od 4 miesiąca) 15,62 procent celu i 16,79 procent efektywnego zainteresowania) Dokładne warunki można znaleźć na stronie kampanii.

Więcej darmowych kart kredytowych znajdziesz w następującym artykule:

Dla kogo odpowiednia jest karta kredytowa Germany Classic?

ten Karta kredytowa w Niemczech jest stały bez opłaty rocznej dostępne, u innych dostawców zwykle płacisz od drugiego roku. Jak jest z Bank Hanzeatycki opublikowany i oferuje ogólnoświatowe wypłaty gotówki i płatności bez opłat, a także stosunkowo wysokie limity kart. ten Spłata w pełnej wysokości jest bezpłatnanależy to zrobić od razu po otrzymaniu karty w aplikacji lub w bankowości internetowej, ponieważ spłata transakcji kartą w ratach poprzez częściową płatność jest bardzo wysoka i wynosi prawie 17 proc. Istnieje również program korzyści online z kuponami, zniżkami na podróże i różnymi promocjami. Przygotowując się do wyjazdu za granicę warto również rozważyć kartę.

Zobacz ofertę na mapie Niemiec

Do 25 kwietnia. w Visa możesz również otrzymać 2-procentowy zwrot gotówki za zakupy poniżej 20 euro. Możesz zarejestrować się w tym celu na stronie kampanii Visa (zobacz kampanię na Visa). Szczegóły podaliśmy już tutaj:

GIGA poleca

Aktualne najgorętsze oferty

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech