Debiut Apple TV Plus w Friday Night Baseball nie był tym, czego oczekiwali fani homerunów

Debiut Apple TV Plus w Friday Night Baseball nie był tym, czego oczekiwali fani homerunów

Pierwsza w historii transmisja bejsbolowa Apple TV Plus na żywo sprawiła, że ​​niektórzy fani byli sfrustrowani i rozczarowani, skarżąc się na problemy z łącznością i jakość komentarzy pojawiających się podczas i po meczach (za pośrednictwem iMore). Serwis streamingowy wyemitował zeszłej nocy New York Mets przeciwko Washington Nationals i Houston Astros przeciwko Los Angeles Angels i myślę, że fani wszystkich czterech drużyn mogą się zgodzić co do jednego: debiut Apple TV Plus w piątek wieczorem w baseballu nie poszedł zgodnie z oczekiwaniami. Dla początkujących, a numer z Fani powiedział, że ich transmisje zostały przerwane podczas meczów, mimo że ich internet działa dobrze. Po przerwaniu transmisji widzowie otrzymywali komunikat o błędzie: „Wystąpił problem z wczytaniem tego filmu. Jeśli to się nie zmieni, sprawdź swoje połączenie internetowe.” Wygląda na to, że Apple mogło mieć pewne powszechne problemy z łącznością, ale firma nie otrzymała żadnego potwierdzenia. Apple nie odpowiedział od razu na prośbę The Verge o komentarz.

Kiedy fani mogli rzeczywiście oglądać mecz, niektóre powiedział wyciszyli go ze względu na rozpraszający, a czasem rażąco nie na temat komentarz. Zamiast skupiać się na grze, widzowie powiedzieli, że komentatorzy mówili wiewiórkijapońska sieć restauracji Benihana, a nawet Jabłko produkty. Inni myśl komentatorzy – zespół złożony z Melanie Newman, Chrisa Younga, Hannah Keyser, Brooke Fletcher, Stephena Nelsona, Huntera Pence’a, Katie Nolan i Heidi Watney – wypadli, że nie mają dużego doświadczenia z baseballem. Fani też byli zawiedziony z powodu braku elementów sterujących odtwarzaniem, uniemożliwiających ich wstrzymywanie, przewijanie do tyłu lub przewijanie do przodu podczas gry. Trzeba przyznać, że firma Apple twierdzi, że te elementy sterujące nie są obsługiwane podczas piątkowej nocy Baseball na jej stronie, ale nadal byłaby to przydatna funkcja.

Nie było jednak tak źle. Niektórzy fani byli pod wrażeniem ostrej jakości obrazu i braku nieprzyjemnych banerów reklamowych. Inni spiczasty przejrzystą, uproszczoną grafikę ekranową, taką jak subtelne imię gracza w statystykach nietoperza i prawdopodobieństwa w prawym dolnym rogu ekranu. Brandon Costa, dyrektor ds. cyfrowych w Sports Video Group, podświetlony użycie czcionki bezszeryfowej, której Apple zwykle używa w swoich materiałach marketingowych (zwanej „San Francisco” dla wszystkich frajerów z czcionkami), co czyni ją bardzo typową dla Apple-meets-MLB. Apple po raz pierwszy ogłosiło swoje partnerstwo z MLB podczas wydarzenia Peek Performance w zeszłym miesiącu. Oprócz transmisji baseballowej na żywo, Apple TV Plus daje fanom dostęp do powtórek, a także emituje MLB Big Inning, program, który zawiera najciekawsze momenty i analizy dotyczące najnowszych meczów baseballu. Gry baseballowe na żywo są dostępne bezpłatnie w aplikacji Apple TV przez ograniczony czas, ale nie jest jasne, kiedy Apple planuje wymagać subskrypcji dla wszystkich widzów.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android