Apple MacBook Air (M1): dzięki temu nieograniczonemu pakietowi taryf oszczędzasz ponad 770 EUR

Apple MacBook Air (M1): dzięki temu nieograniczonemu pakietowi taryf oszczędzasz ponad 770 EUR

Jeśli nadal jesteś zadowolony ze swojego smartfona i potrzebujesz MacBooka, możesz obecnie kupić Apple MacBook Air bez ograniczeń i dwukrotnie zaoszczędzić. Dzięki kampanii w Curved nie ma ceny połączenia i jest bonus wymiany 100 euro. Mamy szczegóły.

MacBook Air z abonamentem Unlimited w okazyjnej cenie

Na Curved pojawiła się ciekawa oferta dla każdego, kto chce zafundować sobie MacBooka Air, ale nie chce od razu płacić za niego prawie 1000 euro. Otrzymujesz smukły notebook Apple z chipem M1, 8 GB RAM i 256 GB SSD jako Bonus za umowę na telefon komórkowy o2 „Free Unlimited Max” za 61,99 EUR miesięcznie a także jednorazową opłatę w wysokości 5,99 euro za dodatkową opłatę i wysyłkę. Zamiast płacić 89,99 euro miesięcznie bezpośrednio w o2, pakiet Apple z nieograniczoną taryfą w Curved kosztuje znacznie mniej, a cena połączenia jest również zniesiona na zasadzie promocyjnej. Oprócz tego istnieje premia za zmianę w wysokości 100 EUR, gdy zabierzesz ze sobą numer telefonu.

Taryfa obejmuje ryczałtową stawkę Allnet/SMS oraz nieograniczoną ilość danych 5G/LTE w sieci o2 i może być używana z routerem mobilnym (sprzedawanym osobno) z MacBookiem Air lub oczywiście ze smartfonem.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Free Unlimited Max Allnet i ryczałtowa stawka SMS
Nieograniczona ilość danych LTE/5G (maks. pobieranie 500 Mbit/s, wysyłanie 50 Mbit/s) Roaming UE z 24-miesięcznym okresem obowiązywania umowy, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Pakiet taryfowy MacBook Air: Dla kogo warto skorzystać z oferty?

Koszty oferty w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
61,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
1.493,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 900 euro

zmień bonus
100 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia i premię) 493,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
20,53 Euro

Do oferty w Curved

MacBooki uchodzą za szczególnie stabilne cenowo – tym bardziej cieszy więc, gdy pojawia się oferta z przyzwoitym potencjałem oszczędnościowym. W porównaniu cenowym na smukły notebook Apple wciąż trzeba zapłacić co najmniej 900 euro. Jeśli odejmiesz tę wartość i premię za zmianę w wysokości 100 euro od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego 24-miesięcznego okresu umowy, pozostaniesz 492,75 Euro pozostało dla taryfy, która wynosi ok. 20,53 euro miesięcznie jest równa. To bardzo niska cena za ryczałtową stawkę Allnet i SMS, w tym nieograniczony wolumen danych 5G/LTE do 500 MBit/s. Normalna cena taryfy o2 z MacBookiem Air wynosi 89,99 euro miesięcznie. Z Curved oszczędzasz na ten sam pakiet przez okres 24 miesięcy ponad 771 euro.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Możesz zobaczyć, co MacBook Air z chipem M1 ma do zaoferowania w tym przypadku Wideo:

GIGA poleca

Aktualne najgorętsze oferty

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech