Nintendo Switch Sports to coś więcej niż gra towarzyska

Nintendo Switch Sports to coś więcej niż gra towarzyska

Nintendo Switch Sports, kontynuacja szalenie popularnego Wii Sports i Wii Sports Resort ogłoszonego w lutym, jest bardziej pomysłowe, niż może sugerować jego nudna nazwa. Podczas gdy te tytuły Wii służyły jako swego rodzaju demonstracje technologiczne, dla nowych w tym czasie elementów sterujących ruchem Nintendo i postaci Mii, Switch Sports przypomina bardziej pełną grę, z bardziej zaangażowanymi kontrolkami, lepszą grafiką i planem popremierowym dla tryby online i kosmetyki w grze. Każda mini-gra wygląda wspaniale, ze szczegółowymi lokacjami i bardziej wyrazistymi awatarami do grania (dla tych, którzy są ciekawi, nadal możesz używać starszego Miis na swojej konsoli, jeśli naprawdę chcesz wejść w ten sposób myślenia Wii Sports). Podczas godzinnych zajęć miałem okazję zagrać w każdą z sześciu minigier Nintendo Switch Sports: kręgle, piłka nożna, badminton, tenis, siatkówka i pojedynki na miecze chambara (golf pojawi się później w 2022 r. w bezpłatnej aktualizacji).

Nintendo Istnieje kilka trybów i opcji dla wielu graczy dla każdej mini-gry, niezależnie od tego, czy zamierzasz grać z ludźmi na kanapie, czy online za pomocą konta Nintendo Switch Online. Bowling — ulubiona mini-gra spośród wielu — otrzymała kilka mile widzianych aktualizacji. Jeśli grasz z ludźmi lokalnie lub online, wiele osób może grać jednocześnie, aby przyspieszyć grę, zamiast grać jeden po drugim. Dostępny jest również nowy tryb online, który jest faktycznie trybem gry w kręgle Battle Royale, w którym zostaniesz znokautowany, jeśli nie utrzymasz wystarczająco wysokiego wyniku. Wszystkie sporty wymagają wymachiwania Joy-Conem, aby odpowiadał gestowi, który wykonasz w prawdziwym sporcie. Piłka nożna jest wyjątkiem, przynajmniej na razie — do tego dojdę za sekundę. Gra współpracuje z Joy-Con, aby poradzić sobie z kopaniem, nurkowaniem, sprintem i bieganiem. W rzeczywistości gra jak pełna trzecioosobowa gra w piłkę nożną, wraz z promieniowym paskiem wytrzymałości, podobnym do tego w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Aktualizacja, która pojawi się jeszcze w tym roku, doda obsługę paska na nogę Joy-Con, umożliwiając kopanie, aby wystrzelić piłkę. Fizyczna wersja gry za 49,99 USD będzie zawierać pasek na nogę, a firma będzie sprzedawać akcesorium osobno za 9,99 USD dla tych, którzy mogą chcieć odebrać 39,99 USD w wersji cyfrowej.

Nintendo Switch Sport

Kosmetyki Nintendo to nowość w Nintendo Switch Sports i jest to kąt, z którego firma korzysta, aby nagradzać powracających graczy. Wprowadzi cotygodniowe upominki kosmetyczne, które można zdobyć tylko w tym tygodniu i tylko grając online. Niektóre kosmetyki można nosić przez całą grę, podczas gdy inne są ograniczone sportem (unikalne projekty mieczy, nowe piłki futbolowe i animacje bramek, żeby wymienić tylko kilka, są osiągalne). Dla osób, które nie mają jeszcze subskrypcji Switch Online, może to być najbardziej kuszący powód do subskrypcji. Jeśli jesteś offline, gra da ci tylko kilka bezpłatnych przedmiotów kosmetycznych jako przedsmak tego, co kryje się za zapłatą. Wszystkie minigry odzwierciedlają to, co sprawiło, że oryginalne tytuły stały się głównymi grami imprezowymi. Sterowanie jest przystępne (i wciąż zaskakująco wyczerpujące, jeśli nie masz czasu), a zarówno nowe, jak i powracające sporty są szalone i przyjemne w grze.

Nintendo Switch Sport

Nintendo Z oczekiwanymi tytułami na horyzoncie, takimi jak kontynuacja The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Splatoon 3 i nie tylko, Switch Sports wyróżnia się jako wydanie, które trafia w inny, ale równie udany czas dla firmy. Jak się okazuje, wciąż jest super grać w jednorazową grę, która opiera się wyłącznie na sterowaniu ruchem, a nie na rozgrywce opartej na podstawowym kontrolerze. Wciąż nie ma lepszej firmy w tworzeniu tego rodzaju gier niż Nintendo. Nintendo Switch Sports ukaże się 29 kwietnia. Poprawka: W tym artykule pierwotnie podano, że fizyczna kopia Nintendo Switch Sports kosztuje 39,99 USD, podczas gdy wersja cyfrowa 29,99 USD — oba te informacje są nieprawidłowe. Post został zaktualizowany, aby odzwierciedlić, że wersja fizyczna kosztuje 49,99 USD, podczas gdy wersja cyfrowa kosztuje 39,99 USD. Żałujemy błędu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android