Android Auto: oglądaj Netflix – czy to możliwe?

Android Auto: oglądaj Netflix – czy to możliwe?

Dzięki „Android Auto” możesz odtwarzać aplikacje ze smartfona z systemem Android za pośrednictwem systemu informacyjno-rozrywkowego w pojeździe. Ułatwia to na przykład nawigację. A co z aplikacjami wideo? Czy możesz grać w Netflix na Androidzie Auto?

Wersja: 1.0

Języki: angielski

Wydanie:25.06.2014

Licencja: Podgląd

Platformy: Linux

Teoretycznie obejrzenie filmu może skrócić długą podróż samochodem. Mimo to granie w Netflix na Androidzie Auto nie jest takie proste. Dzieje się tak ze względów bezpieczeństwa, w końcu kierowcy powinni skupić się na drodze, a nie na emocjonującym serialu czy filmie pełnym akcji. Dlatego nie można łatwo odtwarzać serwisu Netflix za pośrednictwem Androida Auto.

Graj w Netflix na Androidzie Auto? Tylko w objazdach

Są jednak sytuacje, w których oglądanie filmu za pomocą Android Auto byłoby mniej krytyczne, np. jeśli chcesz zrobić sobie przerwę w długiej podróży i spędzić noc w miejscu odpoczynku lub aby skrócić czas oczekiwania na ładowanie samochodu elektrycznego. W takich przypadkach możesz odtwarzać Netflix za pośrednictwem Android Auto.

Android Auto od Google

Odtwarzanie serwisu Netflix za pośrednictwem zwykłych systemów informacyjno-rozrywkowych zwykle nie jest możliwe. Aplikacja nie jest obsługiwana. Tylko z dodatkowym sprzętem Filmy z serwisu Netflix możesz odtwarzać na ekranie w samochodzie. Działa to z niektórymi pudełkami wyposażonymi w samodzielny system Android uruchomić. Można z niego pobierać aplikacje takie jak Netflix. Aby móc pobierać aplikacje i przesyłać strumieniowo treści wideo, urządzenie musi mieć dostęp do Internetu. W adapterze znajduje się gniazdo karty SIM, które służy do tego. Pudełka, które można wykorzystać do korzystania z serwisu Netflix w samochodzie, obejmują:

CarlinKit Mini AI Box Bezprzewodowy Android AutoCarlinKit Mini AI Box Bezprzewodowy Android Auto

CarlinKit Mini AI Box Bezprzewodowy Android Auto

Teraz cena może być wyższa. Cena z 09.11.2023 godz. 11:30

Adapter MMB WJAN-TV Online YouTube/Netflix 2023Adapter MMB WJAN-TV Online YouTube/Netflix 2023

Adapter MMB WJAN-TV Online YouTube/Netflix 2023

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 9 listopada 2023 r., godzina 11:31

Bezprzewodowy multimedialny wideobox MMB MAX 3.0 2023Bezprzewodowy multimedialny wideobox MMB MAX 3.0 2023

Bezprzewodowy multimedialny wideobox MMB MAX 3.0 2023

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 9 listopada 2023 r., godzina 11:32

Przed zakupem akcesoriów upewnij się, że są one kompatybilne z Twoim pojazdem.

Netflix i Android Auto: to właśnie powinieneś wziąć pod uwagę

Alternatywą jest aplikacja „Android Auto Store”, którą można pobrać z Githuba. Pozwala to na „Aplikacja niestandardowa„, co z kolei umożliwia dostęp do różnych adresów URL. Umożliwia to na przykład dostęp do filmów Netflix i ich uruchamianie za pośrednictwem adresu internetowego. Działa to jednak tylko wtedy, gdy samochód stoi.

Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie wybierzesz, oglądając Netflixa, zachowaj ostrożność. Filmy nie mogą być odtwarzane za pośrednictwem systemu informacyjno-rozrywkowego, jeśli kierowca je widzi i w związku z tym jest rozproszony. Zgodnie z §1 StVO uczestnictwo w ruchu drogowym wymaga „ciągła ostrożność„. Artykuł 23 StVO stanowi również, że podczas jazdy możesz jedynie szybko rzucić okiem na „urządzenia elektroniczne”. Może to odwrócić uwagę od oglądania filmów z karą grzywny Być ukaranym. Jeśli spowodujesz wypadek, nawet możesz bardzo wysokie kary zagrozić. Ponadto ubezpieczenie mogłoby anulowane z powodu zaniedbania. Dotyczy to zarówno oglądania filmów za pośrednictwem systemu informacyjno-rozrywkowego, jak i na ekranie smartfona.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech