Amazon sprzedaje popularne trackery fitness Fitbit po najniższych cenach

Amazon sprzedaje popularne trackery fitness Fitbit po najniższych cenach

Jeśli szukasz taniego i dobrego trackera fitness, powinieneś obecnie odwiedzić Amazon. Tam możesz kupić bestsellery Fitbit Charge 4 i 5 w bardzo rozsądnych cenach. Ujawniamy, dla kogo oferta jest opłacalna.

Aktualizacja 25.01.2023:

Amazon też to teraz ma Fitbit Charge 5 obniżona cena i oferuje aktualną generację popularnego monitora fitness za jedyne 99 euro (zobacz na Amazon). W porównaniu do Charge 4, który również jest zmniejszony, poprawiono wygląd i zakres funkcji. Charge 5 ma kolorowy ekran dotykowy AMOLED i może wykonywać pomiary EKG. Jeśli te funkcje są dla Ciebie ważne, warto dopłacić 20 euro.

Fitbit Charge 5

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 149,95 euro: opaska fitness z NFC, GPS, pomiarem EKG, dziennym wskaźnikiem formy, przypomnieniami o ruchu, ciągłym pomiarem tętna i automatycznym śledzeniem aktywności.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 25.01.2023 11:57

Fitbit Charge 4 w Amazon za jedyne 79 €

Jeśli niekoniecznie musi to być fitness tracker najnowszej generacji, to zdecydowanie warto przyjrzeć się aktualnej ofercie Amazona. Fitbit Charge 5 jest już na rynku, ale jeśli możesz obejść się bez pomiaru EKG i wyświetlacza AMOLED, otrzymasz Opłata 4 jeden jeszcze bardzo dobrze wyposażony lokalizator z GPS. Tylko w cenie 79 Euroktórych domagają się obecnie Amazon, Saturn, a także MediaMarkt, w żadnym wypadku nie można narzekać.

Fitbit Charge 4

Fitbit Charge 4

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 99,99 €: opaska monitorująca aktywność fizyczną z NFC, zintegrowanym GPS i ciągłym monitorowaniem tętna.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 25.01.2023 15:49

Fitbit Charge 4 jest bogato wyposażony i umożliwia śledzenie różnych dyscyplin sportowych i analizowanie sukcesów treningowych. Ponadto istnieje ten, który jest teraz standardowo dołączany do monitorów fitness Monitorowanie aktywności i snu. Polecane funkcje:

Do 7 dni pracy na baterii Kompatybilny z Androidem i iOS GPS NFC Automatyczne rozpoznawanie ćwiczeń Zużycie kalorii Wskaźnik snu i rejestracja Pomiar tętna Śledzenie cyklu Sterowanie Spotify

Fitbit Charge 4 tanio w Amazon: dla kogo warto go kupić?

Warto kupić dla każdego, kto ma smukły monitor fitness dużo sprzętu oraz łatwa operacja Szukaj. Choć na rynku są już znacznie tańsze urządzenia z Chin, Fitbit wyróżnia się nie tylko solidnym sprzętem, ale także intuicyjna i łatwa w obsłudze aplikacja wymuszone.

Fitbit Charge 4 teraz od 79,00 € w Amazon

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 25.01.2023 15:49

Monitor kondycji jest nadal aktualny i jest obecnie dostępny w znacznie niższej cenie niż w momencie jego wprowadzenia. Wielu fanów serii prawdopodobnie właśnie czekało, aż cena Charge 4 znacznie spadnie, aby w końcu uderzyć. Jeśli chcesz nazwać swoim własnym wszechstronnym trackerem fitness z GPS i NFC, naprawdę nie możesz ominąć Fitbit Charge 4. Szczególnie tracker Kompatybilny zarówno z iPhone’ami, jak i smartfonami z Androidem jest.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech