Amazon sprzedaje bezprzewodowe kamery bezpieczeństwa słonecznego po najniższych cenach

Amazon sprzedaje bezprzewodowe kamery bezpieczeństwa słonecznego po najniższych cenach

Bezprzewodowej kamery monitoringu słonecznego można również używać bez lokalnego źródła zasilania. (Źródło obrazu: Reolink)


Amazon ma po prostu bezkonkurencyjną ofertę dla każdego, kto chce mieć oko na swój dom. Obecnie można kupić bezprzewodową kamerę monitorującą z panelem słonecznym po znacznie obniżonej cenie. Mamy dla Ciebie szczegóły.

Amazon: Inteligentna kamera monitorująca w specjalnej cenie

Jeśli obecnie szukasz kamery monitorującej, która nie wymaga dodatkowego zasilania, powinieneś przyjrzeć się bliżej tej ofercie Reolink Argus Eco. W Amazon możesz teraz kupić urządzenie bezprzewodowe z baterią i panelem słonecznym 75,99 Euro (Zobacz listę na Amazon). Aby uzyskać cenę, musisz 20-procentowy kupon rabatowy aktywować poniżej ceny oferty. W porównaniu cenowym należy zapłacić co najmniej 81 euro.

Reolink Argus Eco + panel słoneczny

Reolink Argus Eco + panel słoneczny

Zamiast 99,99 euro: bezprzewodowa kamera solarna WLAN do użytku na zewnątrz z baterią, rozdzielczością 1080p i czujnikiem ruchu. Aktywuj kupon i zaoszczędź 20 procent.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 30.03.2023 14:22

Co oferuje Ci kamera bezpieczeństwa Reolink?

Bezprzewodowa kamera bezpieczeństwa Reolink nadaje się zarówno do Zastosowanie na zewnątrz i wewnątrz. wliczony w cenę panel słoneczny uniezależnia kamerę od zasilania. Gdy jest ciemno lub nie ma wystarczającej ilości promieniowania słonecznego, kamera działa z wbudowanym Paczka baterii. Komunikacja jest przez WLAN 2,4 GHz. Aparat dostarcza obrazy w Jakość FullHD i ma duże pole widzenia przy 100 stopniach. Inne funkcje aparatu, takie jak Noktowizor na podczerwieńZintegrowany czujnik ruchu z funkcją push aplikacji, przełączalny Sirenenton i dwukierunkowy dźwięk są praktyczne w życiu codziennym.

Według producenta kamera i moduł solarny są odporne na warunki atmosferyczne. Ich sterowanie, a także instalacja powinny być szczególnie proste i możliwe do wykonania za pomocą Strona główna Google Lub Amazon Alexa odbywać się. Możesz użyć aplikacji Reolink, aby być informowanym w czasie rzeczywistym bezpośrednio na smartfonie, gdy kamera WiFi wykryje ruch. Ponadto możesz Przekaz na żywo kamery z dowolnego miejsca na świecie przez Internet. W przeciwnym razie filmy zostaną zapisane w pamięci lokalnej za pośrednictwem Karta micro sd zapisane.

Klienci Amazon są w większości zadowoleni i przyznają 4,2 na 5 gwiazdek z ponad 7000 recenzji. Przede wszystkim kamera do monitoringu zachwyca szerokim zakresem funkcji, elastycznymi opcjami zastosowania i łatwą instalacją. Nawet bezprzewodowa obsługa za pomocą modułu słonecznego powinna w praktyce dobrze działać.

Ważne cechy:

Kamera monitorująca WLAN z 1080p Full HD (2,4 GHz) Zasilana bateryjnie (panel słoneczny do ładowania w zestawie), 2x 2600 mAh Dostępna aplikacja iOS/Android i klient dla komputerów PC i Mac 1080p Full HD, wyraźne widzenie w nocy w podczerwieni do 10 metrów Całkowicie bezprzewodowa , Odporny na warunki atmosferyczne zgodnie z IP65 Czujnik ruchu: wykrywa zdarzenia ruchu i wysyła e-maile oraz powiadomienia push Podgląd na żywo z aplikacji ze słuchaniem i mówieniem (funkcja interkomu) Przechowywanie: Pobieranie przez aplikację / klienta i lokalnie przez kartę SD Zobacz ofertę na Amazon

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech