Młotek Samsunga na Saturnie: Galaxy S23 z taryfą Telekom i wieloma prezentami

Młotek Samsunga na Saturnie: Galaxy S23 z taryfą Telekom i wieloma prezentami

Każdy, kto flirtuje z Galaxy S23 i jednocześnie potrzebuje odpowiedniej taryfy na telefon komórkowy, powinien rzucić okiem na świat taryf Saturna. Tam dostajesz nie tylko nowy flagowiec Samsunga z taryfą w sieci Telekom, ale także cenne dodatki i bonusy.

Saturn: Samsung Galaxy S23 z Buds 2 Pro i premia 50 €

Wyszło dopiero w lutym Galaktyka S23 a ceny topowego smartfona od Samsunga już spadają. Saturn niedawno przygotowała szczególnie atrakcyjny pakiet, który nie pozostawia nic do życzenia. Galaxy S23 otrzymujesz wraz z taryfą „Freenet green LTE”. sieć telekomunikacyjnaktóry jest mądry 38 GB wolumen danych zamiast 30 GB (zobacz ofertę na Saturnie). Są takie za darmo Samsung Galaxy Buds 2 Pro jak również 50 euro premiijeśli zabierzesz ze sobą stary numer telefonu. Umowa cię kosztuje 39,99 Euro miesięcznie plus jednorazowa opłata 118,99 euro za dopłatę i opłatę za połączenie. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego ta oferta jest świetną okazją.

Zobacz ofertę w Saturn

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Zielona sieć LTE Freenet: Telekom
38 GB Wolumen danych LTE (maks. 50 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
50 euro premii za wymianę: SMS o treści „Bonus” na numer 22234

Samsung Galaxy S23 z umową z Saturnem: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
39,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 79 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.078,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 710 euro (telefon komórkowy) + 152 euro (buds)

Premia
za przeniesienie numeru telefonu 50 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń i bonusy) 166,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
6,95 Euro

Do oferty w Saturnie

Galaxy S23 z 128 GB pamięci i 8 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 710 euro, za Buds 2 Pro należy zapłacić co najmniej 152 euro. Jeśli odejmie się te wartości i premię 50 EUR za przenoszenie numeru od całkowitego kosztu taryfy w okresie 24 miesięcy, stanie się jasne, że tu jesteś faktycznie tylko 6,95 euro miesięcznie płaci. Otrzymujesz więc taryfę 38 GB w bardzo dobrze rozwiniętej sieci Telekom w absolutnie najwyższej cenie.

Jednak kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Od 25 miesiąca opłata podstawowa wzrasta do 41,99 euro. Jeśli zapomnisz anulować, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale można ją anulować co miesiąc.

Dla kogo pakiet Samsunga w Saturnie jest opłacalny?

To dobra oferta dla wszystkich, którzy chcieliby nazwać swojego high-endowego smartfona z S23 i mogą skorzystać z umowy w najlepszej sieci w Niemczech. Galaxy Buds 2 Pro są przydatnym dodatkiem, ponieważ smartfon nie jest dostarczany ze słuchawkami.

S23 osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki swojej jasności Wyświetlacz 120 Hz i jeden ulepszony procesor z 8 rdzeniami procesora i częstotliwością taktowania 3,36 GHz oraz pamięcią RAM ok 8 GB. Ponadto Kamera 200 MP o jeszcze lepsze zdjęcia i 8 tys-zdolny do nagrywania filmów uzupełnia cały pakiet.

Zobacz ofertę w Saturn

Więcej ofert Samsunga w świecie taryf Saturn

Oprócz wspomnianego pakietu Saturn ma w ofercie również Galaxy S23 Plus i Ultra w promocyjnych cenach:

Galaxy S23Plus (256 GB) w tym Buds 2 Pro w taryfie „o2 Free Unlimited Max” dla 59,99 Euro miesięcznie plus 29 euro dopłaty (zobacz ofertę na Saturnie)
Galaxy S23 Ultra (256 GB) w tym Buds 2 Pro w taryfie „o2 Free Unlimited Max” dla 69,99 Euro miesięcznie plus 49 euro dopłaty (zobacz ofertę na Saturnie)

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android