Aldi sprzedaje inteligentne termostaty grzejnikowe po okazyjnej cenie

Aldi sprzedaje inteligentne termostaty grzejnikowe po okazyjnej cenie

W obliczu rosnących kosztów energii warto dokładniej sprawdzić swoje ogrzewanie na początku sezonu grzewczego. Bo to właśnie na tym można zaoszczędzić sporo pieniędzy stosując inteligentne termostaty. W Aldi możesz kupić dobry zestaw startowy w bezkonkurencyjnej cenie.

Aldi: Inteligentne termostaty grzejnikowe szczególnie tanie

Jeśli nie chcesz się martwić kolejnym rachunkiem za media, możesz skorzystać z tego Zestaw startowy termostatu grzejnikowego Maginon po prostu oszczędzaj pieniądze. Aldi oferuje obecnie inteligentny zestaw startowy składający się z dwóch termostatów grzejnikowych i centrum sterowania 99,99 euro (zobacz ofertę w Aldi). Porównywalne systemy zwykle kosztują znacznie ponad 100 euro, więc tutaj zyskujesz pierwszorzędne oszczędności.

Centrum sterowania Maginon i 2 termostaty grzejnikowe

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 149 euro: Zestaw startowy z bramką Zigbee i dwoma inteligentnymi termostatami grzejnikowymi, z indywidualnymi scenariuszami i cyklami ogrzewania.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 14 października 2023 r., godzina 11:04

Zestaw startowy zawiera dwa termostaty i centrum sterowania łączem internetowym. Dostępne są również zestawy uzupełniające z dodatkowymi termostatami:

Maginon Smarte Heizkörpertermostat 2-zestaw

Inteligentne termostaty grzejnikowe Maginon, zestaw 2 sztuk

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 129 euro: Dwa inteligentne termostaty grzejnikowe do rozbudowy.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 14 października 2023 r., godzina 7:54

Co oferują Ci inteligentne termostaty grzejnikowe firmy Maginon?

Termostaty podłącza się za pomocą dołączonych adapterów Nadaje się do prawie wszystkich popularnych typów grzejników. Instalacja jest zwykle łatwa dzięki szczegółowym instrukcjom krok po kroku i obsłudze większości popularnych systemów grzewczych. Po pomyślnej instalacji można korzystać z systemu grzewczego wygodne według aplikacji sterowanie z dowolnego miejsca. W ten sposób możesz wykorzystać ogrzewanie zarządzaj w podróżygdy nikogo nie ma w domu, lub zwiększ temperaturę przed powrotem.

Praktyczne jest to, że termostat wykrywa również otwarcie okna i następnie zmniejsza ogrzewanie. Możesz również inteligentne harmonogramy stwórz swoje do każdego pomieszczenia i za każdym razem Ustaw żądaną temperaturę. Kolejną zaletą termostatu grzejnikowego jest jego użyteczność Tryb nieobecnościktóry utrzymuje stałą temperaturę na poziomie 16 stopni Celsjusza, np. podczas urlopu.

Kto czerpie korzyści z instalacji inteligentnych termostatów grzejnikowych?

Inteligentne termostaty grzejnikowe ze sklepu internetowego Aldi oferują komfort i możliwość zaoszczędzenia na kosztach ogrzewania. Zachwycają licznymi praktycznymi funkcjami i wyjątkowo atrakcyjną ceną. Zestaw startowy można kupić już za około 100 euro, a ponadto można łatwo i niedrogo rozbudować system. Jeśli masz ogrzewanie mądry Jeśli chcesz coś stworzyć, teraz jest świetna okazja.

Centrum sterowania Maginon i 2 termostaty grzejnikowe teraz od 99,99 € w Aldi

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 14 października 2023 r., godzina 11:04

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech