8 najlepszych darmowych kart kredytowych Visa, Mastercard i American Express

8 najlepszych darmowych kart kredytowych Visa, Mastercard i American Express

Szukasz darmowej karty kredytowej bez pułapek i ukrytych opłat? Przyjrzeliśmy się 8 najbardziej znanym darmowym kartom kredytowym, porównaliśmy je ze sobą i podsumowaliśmy najważniejsze informacje dla Ciebie w skrócie.

Darmowe karty kredytowe: 8 najlepszych w porównaniu

Chyba największą zaletą A Karta kredytowa polega na tym, że – w przeciwieństwie do zwykłej karty EC – Twoje konto nie jest od razu obciążane. Sprzedaż jest pobierana i zwykle pobierana z konta w określonym wcześniej terminie, docelowym terminie płatności. Płatności ratalne są również możliwe poprzez stopniową spłatę karty kredytowej, o którą zwykle można poprosić i/lub ustawić za pośrednictwem aplikacji lub bankowości internetowej. Należy jednak zauważyć, że od niezbilansowanej kwoty naliczane są odsetki. Niektóre karty kredytowe oferują również dodatkowe korzyści, takie jak bezpłatne ubezpieczenie podróżne lub kampanie cashback.

Może się też bardzo przydać, zwłaszcza na wakacjach, jak niektóre karty darmowe wypłaty gotówki oferta na całym świecie i brak opłat za obce walutyn weź

Wiele kont czekowych zawiera już karty kredytowe lub oferuje je jako dodatkową opcję. Istnieją również banki zewnętrzne, które oferują również karty kredytowe. Za korzystanie z karty kredytowej często pobierana jest miesięczna lub roczna opłata podstawowa, ale są też takie opłaty za darmo – w naszym zestawieniu ograniczamy się do ofert bez podstawowych opłat. Oczywiście odsetki są tu nadal należne, nasze określenie „darmowe” odnosi się do tego, że nie zawierają one żadnych podstawowych opłat.

Darmowe karty kredytowe w skrócie

Karta kredytowa Barclays Visa

Karta Visa od Barclays, dawniej Barclaycard, jest wszechstronna wśród darmowych kart kredytowych. Nie płacisz tu na stałe opłaty podstawowej. Rozliczanie odbywa się za pośrednictwem istniejącego konta czekowego, które można łatwo połączyć z kartą. Możesz także korzystać z Barclays Visa, aby płacić i wypłacać gotówkę na całym świecie za darmo. Jedynym haczykiem jest to, że musisz wypłacić co najmniej 50 euro, ponieważ nie ma za to żadnych opłat, w naszych oczach jest to znikome. Również płatność zbliżeniowa przez Apple Pay I Google Pay działa w porządku.

Wniosek: Barclays Visa jest szczególnie opłacalna, jeśli dużo podróżujesz, ponieważ możesz bezpłatnie wypłacać pieniądze i płacić kartą na całym świecie. Ponieważ nie ma innych dodatkowych opłat, możemy polecić Barclaycard bez rezerwacji.

W poniższym filmie możesz zobaczyć, jak dodać kartę Barclays Visa do Apple Pay:

Barclaycard Visa i Apple Pay: jak to się robi

Hanzeatycka karta genialna

także Karta kredytowa Hanseatic Bank Visa jest na stałe bezpłatny. Dzięki Genial Card firmy Hanseatic możesz bezpłatnie wypłacać pieniądze na całym świecie. Twoje istniejące konto czekowe można łatwo połączyć z kartą kredytową, Google Pay i Apple Pay są również kompatybilne. Istnieje również program zwrotu gotówki i możesz zabezpieczyć do 5 procent zwrotu gotówki od partnerów turystycznych.

Wniosek: Bez zastrzeżeń możemy polecić hanzeatycką kartę kredytową. Tym bardziej, że karta ta nie wiąże się z żadnymi opłatami za wypłatę gotówki czy płacenie w obcej walucie i jest zawsze bezpłatna.

Do hanzeatyckiej karty kredytowej

bank norweski

Umierać Karta kredytowa Visa od Banku Norweskiego to trwale bezpłatna karta kredytowa, którą możesz podłączyć do własnego konta czekowego. Płacisz bezpłatnie na całym świecie, a wypłacanie pieniędzy jest również całkowicie bezpłatne. Kartę możesz podłączyć do Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay i Garmin Pay. Ponadto z tą kartą kredytową otrzymujesz również bezpłatne ubezpieczenie podróżne. Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży, ubezpieczenie bagażu, ubezpieczenie zdrowotne w podróży zagranicznej na wyjazdy do 90 dni oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w podróży są wliczone w cenę. Jedynym wymogiem jest opłacenie co najmniej 50 procent ceny podróży wizą norweską. Oprócz tego możesz po prostu zdobyć jeden Bonus powitalny 30 euro wycofać się.

Wniosek: Zdecydowanie polecamy kartę kredytową Bank Norwegian Visa, ponieważ nie ma żadnych opłat za wypłatę ani opłatę za wypłatę, jest bezpłatna i zawiera ubezpieczenie podróżne.

Niemiecka karta kredytowa

Umierać Karta kredytowa Visa „Niemiecka karta kredytowa” jest również publikowany przez Bank Hanzeatycki i jest również na stałe za darmo. Za pomocą tej karty kredytowej można również bezpłatnie wypłacać pieniądze na całym świecie. Nowe konto czekowe nie jest konieczne, kartę kredytową można połączyć z istniejącym kontem czekowym. Google Pay i Apple Pay są również kompatybilne. Istnieje również program cashback, który jest podobny do programu Genial Card.

Wniosek: Możemy również bez zastrzeżeń polecić niemiecką kartę kredytową Hanseatic Bank. Ponieważ nie ma też opłat za wypłatę gotówki lub płacenie w obcej walucie za pomocą tej karty, a jest ona zawsze bezpłatna.

Do niemieckiej karty kredytowej

W poniższym filmie pokazujemy, jak dodać kartę kredytową do Google Pay:

Google Pay: Jak dodać kartę

Mastercard TF Banku

Również przy Karta kredytowa TF Bank Mastercard opłata podstawowa zostaje trwale zniesiona. Możliwe jest również bezpłatne wypłacanie pieniędzy na całym świecie i płacenie w walutach obcych bez dodatkowych kosztów. Apple Pay I Google Pay są obsługiwane, a także wygodną bankowość internetową. Chociaż nie ma programu cashback, otrzymujesz ubezpieczenie podróżne, które zapewnia ochronę przed anulowaniem, opóźnieniem lotu, zagubionym bagażem i wypadkami. Ubezpieczonym jest również maksymalnie 4 towarzyszących członków rodziny.

Wniosek: Zwłaszcza ubezpieczenie podróżne, które jest dołączone do tej karty Mastercard, czyni tę darmową kartę kredytową bardzo atrakcyjną dla osób często podróżujących.

Karta kredytowa Amex Blue American Express

Dla Amex niebieski Nigdy nie płacisz rocznej opłaty kartą kredytową. Ponadto nie musisz otwierać dodatkowego konta i po prostu połączyć konto karty kredytowej z istniejącym kontem rozliczeniowym. Karta kredytowa jest zamknięta Apple Pay zgodny. American Express obiecuje również dostęp do specjalnych ofert, ekskluzywnych wydarzeń i biletów. Nie można jednak pominąć wad. Płacisz bardzo wysokie opłaty, jeśli chcesz wypłacić gotówkę. Zarówno w Niemczech, jak i za granicą trzeba zapłacić 4 procent lub co najmniej 5 euro. Opłata w obcej walucie wynosi również 2 procent, a jeśli chcesz wziąć udział w programie Membership Rewards, kosztuje to dodatkowe 30 euro rocznie. Kolejna wada: akceptacja kart kredytowych Amex w Niemczech nie jest tak wysoka jak Visa i Mastercard.

Wniosek: Jeśli szukasz tylko karty kredytowej, której możesz używać do płatności zbliżeniowych w UE, to warto Niebieski Amex, bo ty przez to 45 euro kredytu na start przynosi niewielki zysk. Najważniejsze jest to, że inne karty kredytowe są bardziej wskazane, głównie ze względu na niski poziom akceptacji American Express.

Do karty kredytowej Amex Blue

Klarna

w Karta kredytowa Visa od Klarna nie ma również opłat rocznych ani opłat walutowych. Możesz powiązać własne konto czekowe z kartą, masz taką opcję Apple Pay i Google Pay używać. Tutaj również nie płacisz żadnych opłat w walutach obcych. Bezpłatna aplikacja Klarna jest również bardzo przejrzysta. Minusem jest to, że wypłata gotówki nie jest możliwa, karta kredytowa Klarna jest jedna czysta karta płatnicza.

Wniosek: Jeśli nie musisz z nią wypłacać gotówki i i tak używasz karty kredytowej tylko do płatności bezgotówkowych, karta kredytowa Klarna jest dobrym rozwiązaniem.

Do karty kredytowej Klarna

Karta kredytowa Consors Finanz Mastercard

Umierać Mastercard od Consors Finanz jest również kompletny darmo i nie ma opłat rocznych ani opłat walutowych. Obsługiwane są Apple Pay i Google Pay. Decydując się na płatność ratalną u partnerów takich jak notebooksbilliger.de, zawrzesz umowę z Consors Bank, a także otrzymasz kartę Mastercard. Punkt ujemny: Bezpłatne wypłaty gotówki są możliwe tylko od 300 euro, w tym opłata 3,95 Euro jakiś.

Wniosek: Sama karta kredytowa może być łatwo przyjęta do planowanej spłaty ratalnej, jak to zwykle bywa w przypadku NBB. Idealnie, jeśli oferowane jest finansowanie zero procent, ponieważ sama karta jest całkowicie darmowa. Odradzamy jednak korzystanie z nich gdzie indziej ze względu na natychmiastowe odsetki debetowe. Po spłacie rat kartę można łatwo zastrzec.

Do karty kredytowej Consors Finanz

Najlepsze darmowe karty kredytowe są od Visa

Zwłaszcza trzy karty kredytowe Wiza Barclays, genialna karta i Niemiecka karta kredytowa Możemy bez zastrzeżeń polecić Hanseatic Bank. Są one szczególnie odpowiednie dla osób, które często podróżują po innych krajach UE i muszą płacić i wypłacać pieniądze w obcej walucie, ponieważ żadna z usług nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech