400 € taniej: Saturn sprzedaje notebook Asus z podwójnym ekranem

400 € taniej: Saturn sprzedaje notebook Asus z podwójnym ekranem

Zenbook Duo 14 przyciąga wzrok i jest obecnie dostępny tanio. (Źródło obrazu: Asus)


Asus Zenbook Duo 14 od razu przyciąga wzrok dzięki drugiemu ekranowi dotykowemu. Jeśli potrzebujesz większej elastyczności i funkcjonalności z notebookiem, powinieneś odwiedzić Saturn, ponieważ tam możesz kupić niezwykły laptop taniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Asus Zenbook Duo 14 mocno przeceniony na Saturn

Czy to w pracy, na uczelni czy w szkole – laptopów używa prawie każdy. Z Asus Zenbook 14 Duo wyróżniasz się nie tylko stylowym designem, ale masz pod maską notebook z dużą mocą. Oczywiście szczególnie wyróżnia się drugi ekran ZenBooka, co czyni z notebooka prawdziwego wielozadaniowego profesjonalistę. Pochylany „ScreenPad Plus” nie tylko powiększa obszar ekranu, ale dzięki funkcji dotykowej umożliwia szczególnie szybki dostęp do poszczególnych aplikacji. w Saturn i Media Markt elegancki Zenbook 14 Duo jest obecnie dostępny w niskiej cenie 899 euro (zamiast 1299 euro sugerowanej ceny detalicznej) (patrz w Saturn) – i dlatego jest tańszy niż kiedykolwiek wcześniej. Inni sprzedawcy pobierają 400 euro więcej. Każdy, kto czekał na dobrą ofertę na niezwykły 14-calowy laptop, może więc uderzyć z pewnością.

Asus Zenbook Duo 14

Asus Zenbook Duo 14

Zamiast 1299 euro sugerowanej ceny detalicznej: Elegancki 14-calowy notebook z wyświetlaczem IPS w rozdzielczości Full HD, podwójnym ekranem, procesorem i5, 16 GB RAM i 512 GB SSD.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 21.03.2022 13:49

Asus Zenbook Duo 14: Szczegóły techniczne w skrócie:

Numer modelu: UX482EA-HY197T 14-calowy ekran dotykowy, 16:9, 1920 x 1080 pikseli Drugi ekran dotykowy ScreenPad Plus Procesor Intel Core i5 16 GB RAM 512 GB SSD Karta graficzna Intel Iris Xe Złącza: HDMI 1.4, 2x USB-C z Thunderbolt 4, czytnik kart micro SD, microUSB, audio 3,5 mm, USB-A Waga: 1,57 kg Bateria: ponad 8 godzin przy obciążeniu surfowania po Internecie

Dla kogo jest laptop Asus?

Zenbook Duo UX482 jest prawdopodobnie niezrównany, jeśli chodzi o wielozadaniowość. Zapewnia to zarówno 14-calowy ekran dotykowy, jak i odchylany ScreenPad Plus wbudowany w klawiaturę. Jednak odbywa się to kosztem grubości i wagi urządzenia. Jednak laptop ma przyzwoitą żywotność baterii i ładuje się szybko w 1,5 godziny. Główny wyświetlacz robi dobre wrażenie, a ogólna wydajność nie musi chować się za urządzeniami w tym samym przedziale cenowym – wręcz przeciwnie. Niestety, moduł RAM jest lutowany i tylko dysk SSD M.2 może zostać zaktualizowany. 16 GB będzie więcej niż wystarczające dla złożonych aplikacji i gier, zwłaszcza w domowym biurze.

Dzięki Asus Zenbook Duo 14 możesz uzyskać prawdziwego konia roboczego o najwyższej wydajności. Urządzenie jest obecnie dostępne w bezkonkurencyjnej cenie i już przekonało się w testach. Asus Zenbook Duo 14 to prawdziwa rekomendacja, zwłaszcza jeśli chodzi o kreatywne zastosowania, takie jak edycja obrazu i wideo.

Zobacz ofertę w Saturn

Możesz przeczytać tutaj, jak wersja Pro Zenbooka Duo wypada w teście:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech