Wydarzenie Amazon Big Deal Days rozpoczyna sezon świątecznych oszczędności wcześniej

Wydarzenie Amazon Big Deal Days rozpoczyna sezon świątecznych oszczędności wcześniej

Amazon ogłosił daty kolejnego dużego wydarzenia sprzedażowego. Dwudniowa wyprzedaż, nazwana Prime Big Deal Days, potrwa od 10 do 11 października. Pełna 48-godzinna wyprzedaż będzie dostępna wyłącznie dla członków Prime, chociaż prawdopodobnie nadal możesz spodziewać się ciekawych ofert, z których można skorzystać bez członkostwa Prime.

Prime Big Deal Days brzmi jak kolejny Prime Day, prawda?

Big Deal Days to kontynuacja Prime Day. Jeśli czujesz tutaj atmosferę Prime Day, nie jesteś sam. W zeszłym roku Amazon zorganizował w październiku wyprzedaż pod nazwą Prime Early Access. W rzeczywistości ta wyprzedaż była bardzo podobna do właściwej Prime Day. Chociaż Amazon zmienił pseudonim na Big Deal Days, wszystko w tej wyprzedaży brzmi jak kontynuacja Prime Day 2023. Prime Day Big Deals Day przyspieszy sezon zakupów świątecznych. Wydaje się, że z każdym rokiem oferty świąteczne spadają coraz wcześniej, a nowe wydarzenie sprzedażowe Amazon będzie kontynuować ten trend. Wyprzedaż będzie stanowić wczesną okazję do zrobienia zakupów z okazji Czarnego Piątku 2023. Najprawdopodobniej Amazon nie będzie jedynym sprzedawcą oferującym szerokie oferty w dniach 10–11 października. Konkurujący sprzedawcy detaliczni, tacy jak Best Buy, Walmart i Target, zawsze organizują konkurencyjne wyprzedaże podczas dużych wydarzeń sprzedażowych Amazon. Zwróć uwagę, że stanie się to również podczas Big Deal Days. Żaden większy sprzedawca detaliczny nie ogłosił jeszcze konkurencyjnej wyprzedaży, ale prawdopodobnie stanie się to wkrótce.

Z technicznego punktu widzenia Dni Big Deal są przeznaczone wyłącznie dla członków Prime

Prime Big Deal Days potrwa od 10 do 11 październikaPrime Big Deal Days trwa od 10 do 11 października. Tak, podobnie jak Prime Day, Big Deal Days są zarezerwowane dla członków Amazon Prime. Członkostwo Prime kosztuje 15 USD miesięcznie lub 139 USD rocznie. Nowi abonenci mogą jednak skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego. A ponieważ do wyprzedaży pozostało 30 dni, będziesz mógł robić zakupy we wszystkich oficjalnych ofertach Big Deal Days bez płacenia za członkostwo. Jednak każdy, kto kiedykolwiek robił zakupy na wyprzedaży Prime Day, wie, że zawsze jest mnóstwo wyprzedaży oferty w Amazon, których zakup nie wymaga członkostwa. Powodem tego jest konkurencyjna sprzedaż. Amazon często dopasowuje oferty konkurencji, nie umieszczając ich za ścianą członkostwa Prime. W związku z tym sprzedaż Amazona zawsze okazuje się jeszcze większa niż reklamowana. Ponadto oficjalne oferty Amazon tym razem będą wykraczać poza witrynę Amazon. Członkowie Prime będą mogli uzyskać te same oferty bezpośrednio od wybranych producentów, w tym Targus i Wyze.

Wczesne oferty Big Deal Days

Spodziewaj się, że urządzenia Amazon Fire będą eksponowane podczas Big Deal DaysSpodziewaj się, że urządzenia Amazon Fire będą eksponowane podczas Big Deal Days. Większość najlepszych promocji Big Deal Days będzie dostępna dopiero 10 października o godzinie 12:00 czasu PT / 3:00 czasu wschodniego. Jednak nie byłoby to wydarzenie sprzedażowe na Amazonie bez szeregu wczesnych ofert. Amazon utworzył już centrum sprzedaży, w którym będą umieszczane wczesne oferty. Obecnie nie ma zbyt wielu ofert, ale możesz zaoszczędzić na wybranych telewizorach i tabletach Amazon Fire, głośnikach Bluetooth i smartwatchach. Podobnie jak w przypadku Prime Day na początku tego roku, członkowie mogą również prosić o zaproszenia do zakupu wybranych produktów. Podczas wydarzenia możesz spodziewać się jak zwykle szerokiej gamy ofert na produkty związane z grami, technologią i rozrywką. Wyprzedaże na Amazonie są zawsze świetne dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje biblioteki gier na Nintendo Switch, PS5 i Xbox Series X. Będzie to również dobra okazja do zakupu akcesoriów do gier, takich jak kontrolery i zestawy słuchawkowe, a także sprzętu i sprzętu do gier na PC.

Jak zdobyć darmowy kredyt Amazon o wartości 15 USD przed Big Deal Days

Amazon po raz kolejny daje członkom Prime szansę na zdobycie darmowych pieniędzy do wydania podczas Big Deal Days. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację Amazon Photos i przesłać zdjęcie do 7 października. Jeśli skorzystałeś z tej oferty przed Prime Day, nie będziesz mógł tego zrobić ponownie, ale ci, którzy przegapili, mają jeszcze jedno szansa.Amazon oferuje także szereg innych promocji w tygodniach poprzedzających Dni Big Deal. Jeśli posiadasz kartę kredytową marki Amazon, możesz otrzymać 10% zwrotu na urządzeniach Amazon zakupionych w dniach 2–12 października. Jeśli nigdy nie subskrybowałeś Amazon Music Unlimited, możesz zabezpieczyć cztery miesiące za darmo. Tymczasem obecni subskrybenci mogą przejść na plan rodzinny na cztery miesiące, płacąc indywidualną cenę członkostwa. Pamiętaj, aby zaglądać do centrum ofert GameSpot, ponieważ będziemy omawiać wszystkie wydarzenia Prime Big Deal Days przed wyprzedażą i w jej trakcie. Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek prezentowanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games