Wskazówki dotyczące gry wieloosobowej Call Of Duty: Modern Warfare 3

Wskazówki dotyczące gry wieloosobowej Call Of Duty: Modern Warfare 3

Tryb wieloosobowy w Call of Duty: Modern Warfare 3 obejmuje standardowe listy odtwarzania 6 na 6, a także tryb Ground War i War do walk na dużą skalę. Jeśli jesteś nowym lub powracającym graczem, tegoroczna rozgrywka wieloosobowa może wydawać się nieco przytłaczająca ze względu na zaktualizowaną mechanikę ruchu i szybką akcję. Poniżej przedstawiamy najlepsze wskazówki, które pomogą Ci odnieść zwycięstwo we wszystkich trybach gry w trybie wieloosobowym w Modern Warfare 3.

Dostosuj swoje ustawienia

Modern Warfare 3 oferuje wiele opcji dostosowywania menu. Istnieje mnóstwo ustawień urządzeń audio, wizualnych i wejściowych, które prawdopodobnie będziesz chciał zmienić, aby uzyskać lepsze wrażenia. Na przykład niektóre domyślne ustawienia wizualne gry nie nadają się do rozgrywki wieloosobowej. Wyłączenie takich elementów jak rozmycie ruchu, ziarnistość filmu i głębia ostrości znacznie poprawi widoczność. Dostępne są również ustawienia, takie jak zmiana pola widzenia, aby pomniejszyć i zobaczyć więcej informacji na mapie. Jeśli korzystasz z konsoli, mamy zalecany przewodnik po ustawieniach, który pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości Modern Warfare 3 na konsolach PlayStation lub Xbox.

Chwyć zestaw słuchawkowy

Jeśli to możliwe, użyj zestawu słuchawkowego. Posiadanie zestawu słuchawkowego z mikrofonem jest niezbędne do komunikowania się z członkami drużyny, co jest szczególnie ważne, gdy grasz w trybach opartych na celach. Dodatkowo zestaw słuchawkowy zapewnia lepszą jakość dźwięku, co zwiększa świadomość mapy, dzięki czemu możesz lepiej słyszeć kroki wroga i dokładnie określać jego położenie.

Twórz niestandardowe ładunki

Rusznikarz MW3 Gdy zaczniesz zdobywać kolejne poziomy w Modern Warfare 3, odblokujesz mnóstwo bonusów i broni do wykorzystania. Niektóre pistolety będą łatwiejsze w obsłudze niż inne i prawdopodobnie będziesz chciał wybrać dodatki, które pomogą poprawić obsługę i mobilność broni. Wybór atutów będzie zależał od preferowanego stylu gry. Mamy zalecany przewodnik po wyposażeniu, który pomoże Ci wybrać jedne z najlepszych broni i atutów w Modern Warfare 3.

Wybierz preferencje dotyczące serii i najlepsze passy

Na podstawie wyniku lub na podstawie zabójstw

Podobnie jak w zeszłym roku, w Modern Warfare 3 możesz wybrać, w jaki sposób chcesz zdobywać serie, co oznacza, że ​​możesz pracować nad seriami zabójstw lub passami. Wybór nie jest powiązany z zaletą ani jakąkolwiek wadą; możesz po prostu wybrać, w jaki sposób chcesz zdobywać passy w trybie wieloosobowym. Weź więc pod uwagę swój osobisty styl gry. Jeśli jesteś graczem, który lubi grać agresywnie i dążyć do zabójstw, możesz pozostawić smugi na ustawieniu domyślnym. Jeśli jednak lubisz realizować swój cel, możesz przełączyć się na serie zabójstw. Aby wybrać pomiędzy serią zabójstw a serią punktów, wystarczy nacisnąć prawy spust (R2/RT) w menu serii zabójstw, aby przełączyć pomiędzy dwiema opcjami. Możesz zmienić tę opcję w dowolnym momencie pomiędzy meczami, więc nie musisz się martwić, jeśli zmienisz zdanie co do tego, jak chcesz grać.

Najlepsze smugi

Dodatkowo, wybierając serię zabójstw, chcesz dokonać mądrych wyborów. Niektóre z najlepszych passów, jak np Strzelec Chopper Lub Juggernaut korzystanie z kombinezonu może być świetną zabawą, ale jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Call of Duty lub po prostu masz trudności z zdobywaniem serii, prawdopodobnie będziesz chciał wybrać opcję, która albo dostarczy ci informacji, albo zabierze je wrogowi. Oznacza to UAV, co jest passą najniższych kosztów w grze, jest w rzeczywistości jednym z najlepszych do wyposażenia. Ujawnia lokalizacje wrogów na minimapie i daje Tobie i Twoim towarzyszom świadomość mapy Przeciwdziałanie UAV to kolejny solidny wybór w przypadku serii low-end, ponieważ zabierze informacje od wroga. Dodatkowo, Zaawansowany UAV to świetna, zaawansowana opcja, która zapewnia Tobie i Twoim towarzyszom orbitalny UAV, którego nie można namierzyć, i który w czasie rzeczywistym ujawnia na minimapie kierunek każdego wroga.Zremasterowana mapa Skidrow z MW3Zremasterowana mapGallery z MW3 Skidrow

Nawiguj mądrze po mapie

Premiera Modern Warfare 3 obejmuje całą pulę map z Modern Warfare 2 z 2009 roku i choć wszystkie mapy zostały zremasterowane z niewielkimi zmianami, nie każdy będzie zaznajomiony z tymi starymi układami map. Jedna pomocna wskazówka, którą zawsze daję nowym znajomym gra w Call of Duty polega na pracy na obrzeżach mapy. Jeśli po prostu wbiegniesz prosto na środek mapy, znajdziesz się w gorącej strefie i narażasz się na większe ryzyko, że staniesz się celem z różnych stron i wrogów. Nadal będziesz miał mnóstwo strzelanin na obrzeżach i powoli do środka, ale da ci to czas na lepsze zaznajomienie się ze strzelaniną, szybkim ruchem i poznanie gorących punktów na każdej mapie. Na przykład, jeśli po prostu pędź prosto do rozbitego samolotu w pobliżu centrum Afganistanu, prawdopodobnie zostaniesz ostrzelany z wielu różnych kierunków.

Trzymaj broń w górze

W Modern Warfare 3 nie ma tak szybkiego czasu do zabicia jak w MW2, ale gra zawiera znacznie szybszą mechanikę ruchu, co oznacza, że ​​wróg może z łatwością prześlizgnąć się lub błyskawicznie wyskoczyć za róg. Najlepszym sposobem, aby temu przeciwdziałać, jest aby mieć pewność, że celujesz z broni, poruszając się po budynkach i skręcając zakręty. Nigdy nie opuszczaj broni w takich momentach, ponieważ w ciągu kilku sekund potrzebnych do podniesienia broni i wycelowania w celownik, przeciwnik może pojawić się nie wiadomo skąd i ostrzelać Cię.

Skorzystaj ze swojego HUD-u

Tradycyjna minimapa powraca w tym roku do Call of Duty, co oznacza, że ​​wrogowie będą wyświetlani na mapie jako czerwone kropki, gdy użyją broni bez tłumienia. Wiedza o tym, gdzie znajdują się twoi przeciwnicy, jest zawsze przydatną informacją, ale mądrze jest także obserwować, gdzie pojawiają się twoi koledzy z drużyny (niebieskie znaczniki). Jeśli zobaczysz, że wszystkie niebieskie kropki nagle zaczynają się pojawiać na drugim końcu mapy, oznacza to, że wróg prawdopodobnie pojawia się blisko ciebie. Lub, jeśli pobliska niebieska kropka zniknie w pobliżu ciebie, będziesz wiedział, że właśnie zginęli z rąk wroga, który wciąż mógł być w pobliżu. Na samej górze ekranu znajduje się nawet kompas. Gracze często to przeoczają, ale powoduje to również wyświetlanie czerwonych kropek wrogom strzelającym z ich broni. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku trybów na dużą skalę, takich jak Wojna naziemna lub Wojna, w których możesz chcieć użyć objaśnień kierunkowych, aby poinformować członków swojej drużyny o odległym czołgu lub snajperze. Dodatkowo dostępny jest również system pingów umożliwiający oznaczanie wrogów za pomocą pada kierunkowego , ale czasami tak naprawdę nie pinguje konkretnego gracza lub obszaru, do którego celujesz.

Zbierz drużynę

Nawet doświadczony weteran może mieć problemy z poprowadzeniem losowej drużyny do zwycięstwa, jeśli nikt się nie komunikuje ani nie realizuje celu. Spróbuj stworzyć drużynę z co najmniej jednym lub dwoma znajomymi, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Dodatkowo mamy poradnik, jak szybciej zdobywać poziomy w Modern Warfare 3, uwzględniający zarówno rangę gracza, jak i rozwój broni. Modern Warfare 3 zawiera mechanikę Tac-Stance, która umożliwia szybsze i bardziej precyzyjne strzelanie bez celowania, ale tutaj jest nasz przewodnik, jak wyłączyć tę dziwną nową funkcję. Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek prezentowanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games