W sezonie 23 Destiny 2 otrzyma nową funkcję skupiającą się na broni

W sezonie 23 Destiny 2 otrzyma nową funkcję skupiającą się na broni

Rusznikarz będący rezydentem Destiny 2, Banshee-44, będzie oferował więcej opcji skupiania uwagi począwszy od sezonu 23, ponieważ gracze będą mogli w przyszłym sezonie ścigać się za wymarzoną rolą starszej broni odlewniczej. Bungie szczegółowo opisał wybór broni, jaki będzie oferować Banshee-44, co da graczom szansę na zdobycie nowych zestawów broni oferowanych w sezonach 16–19. Oznacza to również, że broń ta zostanie usunięta ze światowej puli łupów i będzie dostępny tylko z engramów rusznikarza i skupienia, podczas gdy Banshee-44 nie będzie już oferował wyboru sklepów klasy legendarnej w swoim sklepie. Do wstępnej selekcji zaoferowanych zostanie wiele wspaniałych broni firm Suros, Hakke, Veist i Omolon, w tym popularne opcje, takie jak Taipan-4fr, Lodbrok-C i Snorri FR5.

Sezon 23 Basen i skupienie rusznikarza

Suros

Kantata-57Syncopacja-53Fuga-55Staccato-46Pizzicato-22Fioritura-59

Hakke

Palmyra-BPerses-DRagnhild-DEnyo-DBoudica-CLodbrok-C

Veist

KraitRedback-5siFunnelwebLunulata-4bTaipan-4frJararaca-3sr

Omolon

Snorri FR5Typhon GL5Ogma PR6Gallu RR3Ammit AR2Aurvandil FR6Pod koniec sezonu 24 Bungie planuje zaktualizować listę o broń z sezonu 20 dla istniejących odlewni i dodać nową kategorię dla broni wykutej w terenie. Więcej broni zostanie usuniętych z puli świata – Plan awaryjny, Działanie prawne II, Liczba, Zakaz pamięci, Korektor Plejad, Bogobójstwo, Wizja i Zmienna stochastyczna – i nie będą one dostępne w engramach rusznikarza ani w skupieniu . Dobra wiadomość jest taka, że ​​wędrowny handlarz bronią Xur od czasu do czasu będzie oferował tę broń w ramach swojego weekendowego ekwipunku. Banshee-44 będzie oferować broń z dwóch odlewni na raz, a po każdym codziennym resecie jedna z tych odlewni będzie zmieniana na czas Inny. Zasadniczo każda odlewnia broni będzie wyróżniona przez dwa kolejne dni, a po czwartym dniu cykl się powtórzy. Jeśli chodzi o koszty, nie będziesz musiał wydawać zbyt dużo Migotu na nowe rzuty bronią. Będziesz potrzebować kilku engramów rusznikarza na instancję broni, które nie wypadają zbyt często, ale w sezonie 23 te engramy będą dostępne z większej liczby źródeł.

Koszty skupienia rusznikarza

3 engramy rusznikarza5000 migotu

Źródła engramów rusznikarza

Awans Reputacji rusznikarza Ukończenia utraconych sektorów Normalny (20%) Legenda (solo i platyna) (40%) Mistrz (solo i platyna) (60%) Skrzynie do swobodnej eksploracji (20%) Do Destiny 2 wkracza także para nowych broni pula broni w tym tygodniu. Gracze Nightfall będą mogli zobaczyć nowy precyzyjny łuk słoneczny – Pre Astyanax IV – w tej aktywności, a w najbliższy weekend gracze Trials of Osiris będą mogli walczyć między sobą o szansę na zdobycie granatnika Strand Cataphract GL3.

Przed Astyanaxem IV

Precyzyjny łuk Astyanax IV: Słoneczny (odlewnia kassoidów) Lewa kolumna: Nieustanny ruch, Tempo łucznika, Doskonała pływalność, Strzelanie do łupu, Oświecona akcja, Dalmierz Prawa kolumna: Żarowe, Akcja zbiorowa, Pomyślna rozgrzewka, Strzał otwierający, Głowica wybuchowa, Precyzyjny instrument

Katafrakt GL3

Katafarakta GL3Catapharact GL3 Adaptacyjny ciężki granatnik (odlewnia Omolon) Lewa kolumna: Wzmacniacz impulsów, Zazdrosny zabójca, Przygotowanie w terenie, Slickdraw, Oświecona akcja, Automatycznie ładująca się kabura, Demolitionist Prawa kolumna: Punkt kaskadowy, Reakcja łańcuchowa, Światło wybuchowe, Pisklę, Pełny dziedziniec, Vorpal Broń, przynęta i zamianaW innych wiadomościach dotyczących Destiny 2, armata ręczna Thorn Exotic w końcu otrzyma katalizator w przyszłym sezonie, a nowe superzdolności z The Final Shape wyglądają niszczycielsko w akcji. Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek prezentowanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games