Super Mario RPG – All Melody Bay Tadpole Music Puzzle Guide

Super Mario RPG – All Melody Bay Tadpole Music Puzzle Guide

Lokalizacja Super Mario RPG Melody Bay jest dość znana. Kiedy gra została wydana pierwotnie w 1996 roku, wiele osób było zakłopotanych z powodu kilku nut, które należało zagrać we właściwej kolejności. Teraz, dzięki remake’owi, weterani i nowicjusze dowiedzą się, o co chodzi w tej łamigłówki. Oto nasz przewodnik, który pomoże Ci ukończyć wszystkie muzyczne łamigłówki Melody Bay Kijanka w grze Super Mario RPG.

Wszystkie łamigłówki muzyczne Melody Bay Kijanki w grze Super Mario RPG

Zagadki Super Mario RPG Melody Bay można ukończyć, wskakując na kijanki, gdy znajdują się one we właściwej pozycji. Sama atrakcja znajduje się w stawie kijanki, do którego będziesz mieć dostęp, gdy miniesz rzekę Midas. Po dotarciu na miejsce skieruj się w prawo, aby zobaczyć zbiornik wodny. Następnie będziesz musiał obserwować, jak maksymalnie osiem kijanek porusza się od lewej do prawej, a wszystko to przy jednoczesnym naciśnięciu przycisku B, aby skoczyć we właściwym momencie. Każda ułożona łamigłówka z piosenką zapewnia kartę od kompozytora, NPC o imieniu Toadofsky. Karty te odblokowują nowe przedmioty, które można kupić od sprzedawcy w Stawie Kijanki.

Piosenka Melody Bay nr 1: Frog Sage Suite nr 18 (karta altowa)

Pierwszą łamigłówkę z piosenką Melody Bay w grze Super Mario RPG możesz ułożyć w momencie przybycia do Stawu Kijanki. Kijanka NPC na ścieżce prowadzącej do Melody Bay opowie ci nawet o konkretnej melodii. W każdym razie rozwiązanie możesz zobaczyć na obrazku poniżej:Rozwiązanie pierwszej zagadki.

Piosenka Melody Bay nr 2: Piosenka górników Moleville (karta tenorowa)

Druga zagadka z piosenką Melody Bay wymaga kontynuowania kampanii. W szczególności musisz przejść przez Moleville i Moleville Mines. Po uratowaniu dzieci w tunelach twój wózek kopalniany rozbije się z powrotem w wiosce. Gdy skończysz tę część, szybko udaj się z powrotem do Stawu Kijanki, aby zagrać kolejną melodię. Rozwiązanie możesz zobaczyć na obrazku poniżej:Rozwiązanie drugiej zagadki.Rozwiązanie drugiej zagadki.

Piosenka Melody Bay nr 3: Piosenka Monstro Town Star (karta sopranowa)

Trzecia i ostatnia łamigłówka Melody Bay w grze Super Mario RPG dotyczy NPC-rozgwiazdy w Monstro Town. Gdy już odwiedzisz wioskę, wejdź do domu starszego (czyli pierwszego po prawej), a następnie sprawdź górę. Tam na półce zobaczysz rozgwiazdę. Wejdź z nim w interakcję, aby usłyszeć melodię.Wejdź w interakcję z rozgwiazdą w Monstro Town.Wejdź w interakcję z rozgwiazdą w Monstro Town.Wejdź w interakcję z rozgwiazdą w Monstro Town. Gdy już to zrobisz, wróć do Kijanki/Zatoki Melody. Następnie możesz wskakiwać na kijanki w kolejności pokazanej poniżej. Pamiętaj, że Toadofsky poprosi Cię później o skomponowanie własnej melodii, co oznacza, że ​​możesz wskakiwać na kijanki według własnego uznania. Na tym zakończy się cała czynność.Rozwiązanie trzeciej zagadki.Rozwiązanie trzeciej zagadki.Rozwiązanie trzeciej zagadki.

Nagrody za łamigłówki Melody Bay

Jak wspomniano wcześniej, każda łamigłówka Melody Bay zapewnia konkretną kartę Toadofsky’ego. Z kolei będziesz mógł kupić dodatkowe gadżety od jednego z NPC-ów sprzedawców w Stawie Kijanki. Znajdziesz to stworzenie po lewej stronie głównego obszaru. Jest tuż obok innego sprzedawcy, który umożliwia wymianę Monety Żaby na różne nagrody.Są to przedmioty, które możesz kupić po rozwiązaniu wszystkich zagadek Melody Bay.Są to przedmioty, które możesz kupić po rozwiązaniu wszystkich zagadek Melody Bay.Oto przedmioty, które możesz kupić po rozwiązaniu wszystkich zagadek Melody Bay. Poniżej zobaczysz dostępne nagrody za tę aktywność. Pamiętaj, że ceny tych przedmiotów zostaną obniżone po ukończeniu wszystkich zagadek Kijanka Muzyka.Domyślnie: Kijanka Cola – Impreza regeneruje 30 HP; kosztuje 8 monet. Karta Alto (pierwsza łamigłówka): Frogleg Cola – Impreza regeneruje 80 HP; kosztuje 24 monety. Karta Tenora (druga łamigłówka): Cola bez płetw – Impreza regeneruje 150 HP; kosztuje 60 monet. Karta Sopranu (trzecia łamigłówka): Croaka Cola – Impreza całkowicie wraca do zdrowia; kosztuje 200 monet. To wszystko: to wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak ukończyć wszystkie łamigłówki Melody Bay Tadpole Music w grze Super Mario RPG. Na Mario i spółkę czeka wiele tajemnic, takich jak Zagadka zatopionego statku. Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek prezentowanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games