Signalis Karta tarota i przewodnik po układankach faz księżyca

Signalis Karta tarota i przewodnik po układankach faz księżyca

Zanim dotrzesz do zagadki z kartami tarota i fazami księżyca, w Signalis zrobiło się dziwnie. Nagle jesteś na Rotfront, a mięso przejmuje kontrolę. Po przybyciu zobaczysz duży mural przedstawiający fazy księżyca. W jednym z nich brakuje pierścienia, który pozwala go dostosować, ale nie martw się tym teraz: mięso dostarczy. Twoim głównym celem w obszarze Rotfront jest znalezienie sześciu kart tarota i rozwiązanie zagadek fazy księżyca. Oto jak zrobić każdy krok.

Znalezienie kart tarota

Jak zapewne się teraz spodziewasz, karty tarota są rozrzucone po całym obszarze i nie są całkowicie dostępne od razu. Biorąc pod uwagę, że całym celem nowego obszaru jest znalezienie kart tarota, jesteś sam, jeśli chodzi o zaokrąglanie ich w górę. Jednak oto krótki przegląd, gdzie można się z nimi spotkać. Kartę Kochanków można znaleźć, używając acetonu na obrazie. Śmierć można uzyskać, wpisując na klawiaturze datę urodzin Eriki Itou i obserwując, jak Isa umiera w księgarni. znalezionego w sejfie, odblokowanym za pomocą pareidolia.Słońce uzyskuje się poprzez wywołanie zdjęcia i użycie go w skanerze.W przypadku karty gwiezdnej musisz przesłać dźwięk srok do zamkniętego pudełka srok przez radio.Wieża jest wśród pysznie wyglądających potraw w stołówce.Rozwiązałeś zagadkę! Złota Gwiazda!

Korzystanie z kart tarota

Gdy masz już wszystkie karty tarota i „klucz pacjenta”, musisz udać się do mieszkania oznaczonego „512”. Wewnątrz znajduje się stół wyrzeźbiony z sześcioma miejscami wielkości karty i pamiętnik. Dziennik nie jest tak naprawdę tajemniczy. Mówi o pisarzu, który ma pięć snów, z których każdy odnosi się do planety i dość wyraźnie sugeruje, która karta odpowiada każdemu z nich. Mówi o drapaczach chmur i kochankach dość wyraźnie. Twoim zadaniem jest po prostu ustawić każdą z kart w miejscu, które odpowiada w snach. Signalis jest dość okrutny, jeśli chodzi o rozdanie sześciu kart, biorąc pod uwagę, ile przedmiotów możesz trzymać w ekwipunku. Być może będziesz musiał odbyć kilka podróży z powrotem do magicznego pudełka. Po umieszczeniu ich wszystkich na stole należy je umieścić w następujący sposób:Słońce – BuyanStar – HeimatTower – VinetaLovers – KitezhDeath – LengMoon – Rotfront Gdy karty są na miejscu, przesuń przełącznik w lewym górnym rogu ekranu . Spowoduje to włączenie światła ultrafioletowego, które oświetla symbole na kartach z dość oczywistymi fazami księżyca. Musisz zanotować fazy księżyca, a także planetę, z którą korespondują, a następnie wrócić do pokoju, w którym zacząłeś z muralem.Łatwo przeoczyć przełącznik w lewym górnym rogu.Łatwo przeoczyć przełącznik w lewym górnym rogu.

Księżyc czy zaćmienie?

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, musisz podnieść pierścień, który upuściło ciało, a następnie wsunąć go w okrąg Rotfront na muralu. Zadanie polega na dopasowaniu każdej z planet do fazy księżyca. Brzmi prosto, ale łatwo się pomylić. Pamiętaj tylko, że złoto to księżyc, a niebieski to cień. Aby reprezentować księżyc w pełni, cały okrąg powinien być złoty, a księżyc w nowiu byłby niebieski. Tak powinny wyglądać:Buyan – FullVineta – Woskowanie garbaty (cień po lewej) Kitez – Zanikający garb (cień po prawej) Rotfront – NewHeimat — Waxing Gibbous (cień po lewej)Leng — Waxing Crescent (cień głównie zakrywa lewą stronę)O tak?  A jak zamknąć swoje dziury?O tak? A jak zablokować swoje dziury? Po ich ustawieniu dziura pośrodku muralu natychmiast się poszerzy. Nie ma przycisków do naciśnięcia, więc jeśli musisz dokonać drobnych zmian, będziesz wiedział, że zrobiłeś to dobrze, ponieważ wszystko zmieni się natychmiast. Gdy już to zrobisz, jesteś w domu. Powodzenia. Więcej informacji na temat survival-horror znajdziesz w naszej recenzji Signalis. Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games