Przewodnik po przygodach Elden Ring Dung Eater

Przewodnik po przygodach Elden Ring Dung Eater

W zadaniu Elden Ring Dung Eater będziesz służył jednej z najokropniejszych istot w Krainach Pomiędzy, Obrzydliwemu Pożeraczowi Gnóża. Jest to swego rodzaju polowanie na padlinożerców z tajnym wariantem Elden Lord, który czeka na ciebie w finale, rozpoczynając epokę zarazy, śmierci i nieszczęścia. Jeśli brzmi to jak twoje zakończenie, potrzebujesz trochę cierpliwości. Większość potrzebnych przedmiotów jest zablokowana w obszarach późnej fazy gry.

Jak rozpocząć zadanie Dung Eater w Elden Ring?

Zadanie Dung Eater ma bardzo długi początek, który zaczyna się w Warowni Okrągłego Stołu i zaczyna się znacznie później w Leyndell, stolicy. W pewnym momencie po zdobyciu pierwszej wielkiej runy w pomieszczeniu za Husk Maidens pojawia się Dung Eater. Łatwo ją przegapić, chyba że po każdym większym wydarzeniu zwiedzisz Warownię, ale kiedy Roderika Duchowa Dostrajacz mówi, że wyczuwa wielkie zło, to twój znak, że przybył Zjadacz Gnóża. Porozmawiaj z nim w jego komnacie, a on zasadniczo powie ci, żebyś odszedł, ponieważ nie jesteś wystarczająco skażony. Klątwa Rozsadnika zdobyć jego aprobatę. Pierwszy znajduje się w Leyndell, niedaleko East Rampart Site of Grace. Wyjdź z pokoju i podążaj wzdłuż murów, aż dotrzesz do ciemnej komnaty z kilkoma świecami. Zejdź po schodach i skorzystaj z windy na końcu ścieżki. Idź cały czas prosto, aż dotrzesz do pomieszczenia z zamaskowanym wrogiem. Szybko wejdź po drabinie, a potem po schodach, a na dość umęczonym ciele znajdziesz klątwę łoża nasion.Twoja pierwsza klątwa łoża siewnego spoczywa na ciele przywiązanym do krzesła w stolicy. Pokaż to pożeraczowi gnoju w Warowni. Rozkaże ci uwolnić jego ciało w kanałach pod stolicą i przekaże klucz do więzienia Sewer, aby ci pomóc.

Lokalizacja pożeracza gnoju w więzieniu kanalizacyjnym

Kanały Leyndell to koszmarny labirynt, ale droga do celi Zjadacza Gnojników jest dość prosta. Udaj się do Balkonowego Miejsca Łaski w stolicy. Odwróć się i zejdź po schodach, skręć w lewo i przeskocz przez balkon. Wskocz do włazu. Teraz idź prosto. Po dotarciu do schodów pojawia się znacznik lokalizacji „Podziemna ziemia omijająca”. Zamiast skręcić w lewo, aby zejść, przejdź przez drzwi, które otwierają się na rozległą salę. Opuść się, skręć w lewo i wejdź w pierwsze duże drzwi, również po lewej stronie. To jest Podziemna Droga Łaski i dobry punkt kontrolny, jeśli coś nieoczekiwanego wydarzy się dalej. (Wrócisz tu również później, jeśli chcesz zakończyć Lord of Frenzied Flame) Wróć do tunelu, skręć w lewo i biegnij przed siebie, aż zobaczysz kratę. Opuść się, skręć w lewo i idź cały czas przed siebie. W tym pierwszym tunelu są szczury, ale są powolne i nie pójdą za tobą. Idź dalej przed siebie, mijając rośliny i wejdź po drabinie. Wyjdziesz do dużej, zalanej komnaty. Skręć w prawo i podejdź do drzwi celi. Powiedz Zjadaczowi Gnóża, żeby wyszedł z celi.

Dung Eater nie najeżdża na Zewnętrzną Fosę

Następnym krokiem jest ponowne odwiedzenie jego pokoju w Warowni Okrągłego Stołu, gdzie zostawił wiadomość z żądaniem spotkania się z nim w Fosie Zewnętrznej. Jednak zanim to zrobisz, koniecznie porozmawiaj z Boggartem Blackguard, złodziejem, który ukradł naszyjnik Ryi z Boilprawn Shack w Liurni. Kup od niego krewetki, a później znajdziesz go w pobliżu fosy, która znajduje się na południe od drogi prowadzącej do Strażnika Draconic Tree. Porozmawiaj z nim ponownie, a następnie przeładuj teren. Dung Eater powinien zaatakować, gdy wejdziesz do wody. Niektórzy gracze zgłaszają, że inwazja Dung Eater nie rozpocznie się, chyba że najpierw porozmawiasz ze złodziejem. Tak czy inaczej, po pokonaniu inwazji Dung Eater znajdziesz na jego zwłokach kolejną klątwę.

Seedbed Curse lokalizacje w Elden Ring

Porozmawiaj ponownie z Dung Eater w Roundtable Hold, a poprosi on o przyniesienie jego prawdziwemu ciału więcej Seedbed Curses. Potrzebujesz pięciu, aby zdobyć Runę naprawczą.Leyndell, Ufortyfikowany Dwór: W obszarze, który ma być alternatywną Warownią Okrągłego Stołu, znajdziesz ją na krześle w pokoju Zjadacza GnóżaVolcano Manor: Po przejściu przez portal do walki Rykarda, odwróć się i wejdź po schodach. Użyj Klucza do Kamiennego Miecza, aby otworzyć drzwi przeciwmgielne, a następnie zejdź do legowiska przez wielkie metalowe klatki. Klątwa znajduje się na dole. Haligtree, Prayer Room: Wyjdź z Prayer Room na prawo od ołtarza i idź wzdłuż murów obronnych obok kusznika. Wskocz na mur na końcu balkonu, a następnie wskocz na plac z altaną i kilkoma świecami. Użyj muru na drugim końcu platformy, aby dostać się na górny balkon i idź nim dookoła, aż znajdziesz kolejne ciało przywiązane do krzesła. Haligtree, także Sala Modlitwy: Wyjdź ponownie z Pokoju Modlitwy na prawo, ale zanim dotrzesz do kusznika , opuść się w prawo na balkon. Zrób to samo jeszcze raz, a następnie przy drzwiach ze zwłokami opuść się ponownie w prawo. Skieruj się w lewo pod łukiem, zejdź po prawej stronie klatki schodowej, a znajdziesz ostatnią Klątwę na ciele przywiązanym do krzesła. Jeśli zdjąłeś Klątwę ze złodzieja po inwazji Dung Eater, możesz pominąć jedną z nich. Zabierz swoje klątwy z powrotem do ciała pożeracza gnoju i nakarm go nimi. Po piątym zdobędziesz Runę naprawczą Upadłej Klątwy. To wszystko, czego potrzebujesz od Dung Eater, więc możesz go zabić i zebrać jego zbroję, jeśli chcesz. Użyj runy Upadłej Klątwy na szczątkach Mariki po ostatniej walce z bossem, aby zapoczątkować Epokę Rozpaczy. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games