400 USD zniżki na 65-calowy telewizor Sony A80J Bravia XR 2021 i więcej ofert na telewizory OLED

400 USD zniżki na 65-calowy telewizor Sony A80J Bravia XR 2021 i więcej ofert na telewizory OLED

Telewizor OLED to wymarzony element centralny Twojego salonu. Ale chłopcze, czy mogą być drogie. Telewizory OLED 4K zaczynają się zwykle od znacznie ponad 1000 USD za mniejsze modele, a od tego czasu ceny rosną wykładniczo. Wiemy, że chcesz uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny, dlatego właśnie zebraliśmy niektóre z najlepszych ofert na telewizory OLED w Internecie.
Zobacz też: 10 najlepszych aplikacji telewizyjnych i aplikacji telewizyjnych na żywo na Androida Poza dziwnym Vizio, Sony i LG to jedyne marki telewizorów OLED, które można kupić w USA. To dlatego, że LG jest jedynym producentem dużych paneli OLED, ale istnieje umowa umożliwiająca Sony używanie ich w swoich telewizorach. Na naszej liście uwzględniliśmy kilka opcji z obu, które są uporządkowane według rozmiaru ekranu i ceny, aby pomóc Ci dopasować się do budżetu.


Polecana oferta: 400 USD zniżki na 65-calowy telewizor Sony A80J Bravia XR 2021

Chociaż trudno jest zaklasyfikować jakikolwiek telewizor OLED jako niedrogi, czasami spotykamy się z ofertami, które sprawiają, że zaawansowana technologia wyświetlania jest tylko trochę bardziej dostępna. To świetny przykład. Telewizor Sony A80J 65-calowy Bravia XR OLED 4K UHD Smart Google TV jest już w ofercie Amazon za 1798 USD. To ponad 400 USD obniżka w stosunku do ceny detalicznej. Sony zastosowało w tym wysokiej klasy telewizorze procesor Cognitive XR, który wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego, aby zapewnić intensywny kontrast z czystą czernią, wysoką szczytową jasnością i naturalnymi kolorami. Jeśli jesteś graczem, to jest to idealny wyświetlacz, aby w pełni wykorzystać możliwości PlayStation 5, dzięki telewizorom Bravia XR wyposażonym w ekskluzywne funkcje dla konsoli PS5 oraz 4K/120 fps zgodnie ze specyfikacją HDMI 2.1 i opóźnieniem wejścia wynoszącym 8,5 ms .
Związane z: Najlepsze telewizory inteligentne do kupienia w 2022 Google TV są również wbudowane, co pozwala przeglądać tysiące filmów i odcinków programów telewizyjnych z Twoich ulubionych usług przesyłania strumieniowego w jednym miejscu. Zarówno Alexa, jak i Google Assistant mogą być używane do nawigacji po interfejsie, dzięki czemu nie musisz kiwnąć palcem. Nie wiemy, jak długo oferta pozostanie w magazynie, więc sprawdź ją, póki możesz, korzystając z poniższego widżetu.

Sony A80J 65-calowy Bravia XR OLED 4K Ultra HD Smart Google TVObraz OLED Premium • Wciągający dźwięk • Procesor kognitywny XRPierwszy na świecie telewizor z kognitywną inteligencją wykorzystuje rewolucyjną technologię przetwarzania obrazu, która rozumie, jak ludzie widzą i słyszą, zapewniając piękną jakość obrazu.

Najlepsze oferty na telewizory OLED


55-calowe telewizory OLED

Trudno nazwać tę pierwszą sekcję małymi telewizorami OLED, więc może zamiast tego nazwiemy je najtańszymi. Istnieje wiele ofert za mniej niż 2000 USD zarówno od LG, jak i Sony, i naprawdę nie możesz się pomylić. Jedną z rzeczy, które warto wziąć pod uwagę, jest podstawa każdego telewizora — niektóre opierają się na jednej podstawie, podczas gdy inne na czterech nogach. Sprawdź te najlepsze oferty 55-calowych telewizorów OLED:

Zobacz też: OLED a LCD


65-calowe telewizory OLED

Uderz w środek gamy OLED, a znajdziesz wiele 65-calowych bestii. Nie są one ani największe, ani najmniejsze, ale zapewniają niesamowite, ostre obrazy jako centralny element Twojego salonu. Tylko nie zdziw się zbytnio, gdy zbliżysz się do i przekroczysz granicę 2000 dolarów. Oto niektóre z naszych ulubionych produktów Sony i LG:

Związane z: Najlepsze telewizory 65-calowe


77-calowe telewizory OLED

Jeśli chcesz zmieścić telewizor — i tylko telewizor — w swoim salonie, te 77-calowe opcje są dobrym rozwiązaniem. Są z pewnością największe i najcięższe, ale nie będziesz w stanie oderwać oczu od wyświetlacza. Możesz poczuć się, jakbyś był na uboczu, gdy następnym razem toczy się wielka gra. Po prostu bądź przygotowany na to, że twój portfel trochę boli. Oto twoje najlepsze zakłady:

Zobacz też: Najlepsze telewizory 75-calowe


To kończy naszą listę, ale nie wszystkie telewizory są tak drogie. Nasza lista najlepszych ofert na telewizory zawiera jedne z najlepszych cen na telewizory i oferty na telewizory z dużym ekranem, więc sprawdź więcej opcji. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android