Przewodnik po butelkach Elden Ring: Jak ulepszać butelki i co one robią

Przewodnik po butelkach Elden Ring: Jak ulepszać butelki i co one robią

Pierścienie Eldenów to jedne z najważniejszych przedmiotów w grze, które należy ulepszać przy każdej możliwej okazji i wyważać, aby pasowały do ​​każdego wyzwania. Jeśli jednak nie wiesz, co robisz, możesz przejść przez długi czas bez zastanawiania się, jak ulepszyć te regenerujące przedmioty. Jest nawet ukryta butelka, która wzmacnia twoje statystyki i może zrobić wielką różnicę w niektórych trudniejszych bitwach w grze.

Pierścienie Eldena – Butelka Karmazynowych Łez i Butelka Cerulean Łez wyjaśnione

Otrzymasz zarówno Flask of Crimson Tears, jak i Flask of Cerulean Tears, gdy tylko dotrzesz do lochu samouczka, Stranded Graveyard, i mają one wbudowaną funkcję, której możesz użyć, aby ulepszyć swój styl gry. Flask of Crimson Tears przywraca określoną ilość zdrowia po użyciu, a Flask of Cerulean Tears robi to samo dla twoich Punktów Skupienia (FP). Rozpoczynasz grę z trzema ładunkami dla Karmazynowych Łez i jednym dla Cerulean Tears. W dowolnym Miejscu Łaski możesz zamienić liczbę ładunków — i powinieneś to zrobić przed większością większych potyczek. Na przykład konfiguracje skoncentrowane na walce w zwarciu skorzystałyby z większej liczby ładunków Karmazynowych Łez i być może tylko jednego ładunku dla Cerulean Łez. Jest to szczególnie ważne przed walkami z bossami, kiedy prawdopodobnie będziesz musiał ulepszyć swoje strategie bardziej niż zwykle.

Metody ulepszania kolb Elden Ring

Możesz zwiększyć liczbę ładunków dla swoich Flask i ile przywracają zdrowia lub FP, chociaż oba ulepszenia wymagają specjalnych, trudnych do znalezienia przedmiotów.

Jak zdobyć więcej ładunków kolb w Elden Ring?

Będziesz potrzebować Złotych Łez, aby zwiększyć liczbę posiadanych ładunków Flask. Rosną one na małych złotych drzewach rozsianych wokół The Lands Between, a pierwszy znajdziesz na północ od kanionu Stormgate. Początkowo do ulepszenia Flask wystarczy tylko jedno Złote Ziarno, chociaż na wyższych poziomach będziesz potrzebować kilku na każde ulepszenie. Złotych Ziarn możesz używać tylko w Miejscu Łaski. Odpocznij tam, wybierz opcję Flask i zwiększ liczbę ładunków. Nie ma znaczenia, w jaką posiadasz Flask, ponieważ i tak możesz zamienić liczbę ładunków.

Jak przywrócić więcej HP i FP w Elden Ring?

Możesz także przywrócić, ile HP lub PR przywracają twoje Flask, używając Sacred Tears. Są one jeszcze rzadsze i zwykle znajdziesz je w kościołach rozsianych po całym kraju. Nie każdy kościół ją ma – na przykład Kościół Elleh – ale większość kościołów ze statuą Mariki ma Świętą Łzę u podstawy statuy. Święte Łzy wydasz również w Miejscach Łaski , a użycie jednego zwiększa ilość przywracanych przez obie Kolby.

Czym jest Butelka Cudownej Fizyki?

Butelka Cudownej Fizyki to osobna Butelka z własnym zestawem Łez i aby ją znaleźć, musisz wybrać się na małą wycieczkę. Jednak warto poświęcić na to czas, ponieważ ta butelka zwiększa twoje statystyki, a nawet może zapobiec utracie run po śmierci. Butelka Cudownej Fizyki znajduje się w Trzecim Kościele Mariki, na północ od Ruin Waypoint i lasu z ogromnymi niedźwiedziami. Potrzebujesz Crystal Tears, aby wymieszać w tej flaszce, aby uzyskać określony efekt. Znajdziesz je w pobliżu Minor Erdtrees – te nieświecące się, oznaczone na mapie jako duże drzewa – oraz w innych, bardziej losowo wyglądających miejscach, takich jak basen na Stormhill. Wzmocnienia i odbudowa zaprowadzą Cię tylko tak daleko, pomimo. Jak najszybciej znajdź dobrą broń i ulepszaj ją przy każdej możliwej okazji. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games