Przewodnik Ghost Of Tsushima Iki Island Crimson Dye – Jak znaleźć sprzedawcę czerwonego barwnika

Przewodnik Ghost Of Tsushima Iki Island Crimson Dye – Jak znaleźć sprzedawcę czerwonego barwnika

W Ghost of Tsushima znajdziesz specjalne postacie, które pozwolą ci kupić barwniki do twoich zestawów zbroi. W dodatku Iki Island pojawił się nowy handlarz barwników, który sprzedaje specjalne modyfikacje czerwonej zbroi, które można uzyskać w inny sposób. Nie możesz jednak po prostu natknąć się na Kupca Karmazynowego Barwnika, eksplorując wyspę – musisz wykonać pewne inne cele, aby ją odblokować. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby znaleźć Kupca Karmazynowego Barwnika w rozszerzeniu. Sprawdź nasz przewodnik po Iki Island, aby uzyskać więcej informacji, aby znaleźć wszystko, co ma do zaoferowania dodatek.

Jak znaleźć sprzedawcę karmazynowego barwnika?

Odblokuj schronienie Fune

Najpierw musisz przebrnąć przez opowieści o wyspie Iki, które odblokowują się po przybyciu na wyspę. Kontynuuj przez nie, aż spotkasz Tenzo, który zabierze cię do Schronienia Fune. Gdy uzyskasz dostęp do miasta, w tylnym rogu znajdziesz turniej pojedynków. Kupiec Karmazynowych Barwników jest jednym z uczestników konkursu.Aby odblokować Kupca Karmazynowego Barwnika, musisz pokonać wszystkich czterech uczestników turnieju Hidden Cove.

Ukończ turniej The Hidden Cove

Następnie musisz wygrać turniej pojedynków, aby mieć szansę na rozmowę z Kupcem Karmazynowego Barwnika. Do pokonania jest w sumie czterech walczących, a w każdej walce musisz zadać wrogowi łącznie pięć ciosów, zanim wymierzą ci pięć ciosów. Wszystkie walki są dość trudne, a walczący używają specjalnych ruchów, aby dostać się pod twoją obronę i wymagają od ciebie dość reaktywnej gry. Ogólnie rzecz biorąc, sztuczka polega na użyciu doskonałych parowań i uników, aby uniknąć ataków wrogów i uderzyć je, gdy są wytrącone z równowagi. Poświęć trochę czasu na ćwiczenie unikania ataków każdego wroga, aby zobaczyć, co rzucą na ciebie – każdy ma określony styl walki i używa tylko kilku kluczowych ataków.

Zlikwiduj Kupca Karmazynowych Barwników

Gdy pokonasz pierwszych trzech walczących, Sprzedawca Karmazynowych Barwników pojawi się na Twoje wyzwanie. Walczy o wiele bardziej brudno niż inne postacie, które widziałeś do tej pory. Jego głównym ruchem jest przeciąganie katany po ziemi, aby rozpylić piasek w twarz, a następnie wykonać szybki cios, który zwykle można zablokować. Użyj swojego uniku, aby uniknąć ataków piasku – często zauważysz, że kupiec barwników jest wrażliwy po tym, jak rzuci garścią piasku w twoją twarz, co możesz dość łatwo ominąć. Następnie sparuj jego nadchodzący atak, aby otworzyć go na uderzenie.

Odwiedź sklep sprzedawcy Crimson Dye

Lokalizacja sklepu Sprzedawcy Karmazynowego Barwnika pojawi się na twojej mapie po ukończeniu turnieju pojedynków w Fune's Refuge.Lokalizacja sklepu Sprzedawcy Karmazynowego Barwnika pojawi się na twojej mapie po ukończeniu turnieju pojedynków w Schronieniu Fune’a. Po wygraniu ostatniego pojedynku, sklep Sprzedawcy Karmazynowego Barwnika pojawi się na twojej mapie. Szybka podróż do lokacji, która znajduje się na wschód od Fortu Sakai i na północ od Drabiny Tatsu. Udaj się tam, a handlarz zaoferuje ci jeden darmowy barwnik do zbroi. Po wybraniu darmowego przedmiotu będziesz mógł uzyskać więcej modyfikacji zbroi od kupca, ale będziesz musiał je kupić jak zwykle kwiatami. Kupowanie czegoś od Kupca Karmazynowego Barwnika jest pierwszym krokiem do odblokowania Krwi Na trofeum Twoich rąk. Drugim krokiem jest wizyta u handlarza barwnikami do zbroi koni i kupowanie czegoś. Aby to zrobić, musisz najpierw ukończyć Legacy of Kazumasa Sakai Mythic Tale, a następnie przynieść pięć sztandarów klanu Sakai sprzedawcy farb do zbroi koni, aby uzyskać wygląd. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games