Prince Of Persia: Zaginiona Korona – Puzzle z zegarem w przewodniku Upper City

Prince Of Persia: Zaginiona Korona – Puzzle z zegarem w przewodniku Upper City

Puzzle z zegarem w Górnym Mieście Prince of Persia: Zaginiona korona może być nieco trudne. Dzieje się tak dlatego, że do niektórych obiektów trudno dotrzeć, a potrzebne są do naprawy mechanizmu. W naszym przewodniku omówiono, co należy zrobić, aby ukończyć tę część kampanii.

Jak rozwiązać zagadkę z zegarem w Górnym Mieście w Prince of Persia: The Lost Crown

Aby rozwiązać zagadkę z zegarem, potrzebujesz Chakram – Cień Simurgha aktualizacja. Oto krótkie podsumowanie: Całe to przedsięwzięcie jest częścią misji Niebiańskich Strażników, podczas której musisz aktywować cztery konstelacje na całej górze Qaf. Sama zagadka z zegarem znajduje się w prawej górnej części Górnego Miasta (jak widać na obraz mapy poniżej). Można myśleć, że te zadania można wykonać w dowolnej kolejności, ale zagadka z zegarem w Górnym Mieście staje się znacznie łatwiejsza, jeśli najpierw zdobędziesz ulepszenie Chakram – Cień Simurgha. Dzięki niemu zyskasz możliwość teleportacji do miejsca, w którym rzucony jest Twój Chakram. Ulepszenie znajduje się w konstelacji w lewej górnej części Górnego Miasta. Trzeba tam pokonać bossa i nie chcemy tu zdradzać wszystkich szczegółów.Zagadka z zegarem znajduje się w prawej górnej części tej strefy, choć warto najpierw udać się do lewego górnego rogu. Tam możesz zdobyć ulepszenie Chakram.

Pokój zagadek nr 1 (dolna komnata)

Wejdź do pomieszczenia na dole głównej komnaty i rzuć swoją Chakram na półkę, na której znajduje się kryształ. Teleportuj się do niej, a następnie użyj Szponu Wymiarowego, aby złapać kryształ. Umieść kryształ w pojemniku, aby utworzyć półkę. Stojąc na półkę, rzuć Chakram na samą górę i teleportuj się na nią. Powinieneś być w stanie stworzyć kopię Cienia Simurgha w tym małym zakątku. Odzyskaj kryształ i teleportuj się z powrotem do górnego zakątka. Pamiętaj, że po wykonaniu tej czynności właz się zamknie. Możesz jednak spróbować rzucić kryształ za pomocą Szponu Wymiarowego, gdy spadasz.Ulepszenie Chakram pozwala łatwo teleportować się na wyższe półki, aby zbierać kryształy.Ulepszenie Chakram pozwala łatwo teleportować się na wyższe półki, aby zbierać kryształy.

Pokój zagadek nr 2 (lewa komnata)

Wskocz na ściany i aktywuj Cień Simurgha, gdy znajdziesz się wystarczająco blisko pustego kryształowego pojemnika. Użyj Wymiarowego Szponu, aby chwycić kryształ poniżej, a następnie teleportuj się do swojej kopii cienia i wrzuć go do pojemnika. Rzuć cały swój Chakram w górę i teleportuj się do niego, a następnie stwórz kolejną kopię Cienia Simurgha. Chwyć kryształ podczas upadku, a następnie teleportuj się z powrotem na górę, aby móc włożyć go do najwyższego pojemnika.Będziesz także mógł dotrzeć do najwyższych zakamarków, w których znajdują się pojemniki na wspomniane kryształy.Będziesz także mógł dotrzeć do najwyższych zakamarków, w których znajdują się pojemniki na wspomniane kryształy.Będziesz także mógł dotrzeć do najwyższych zakamarków, w których znajdują się pojemniki na wspomniane kryształy.

Pokój zagadek nr 3 (prawa komnata)

Złap kryształ za pomocą Szponu Wymiarowego i umieść go w pierwszym pojemniku. Skocz w prawo (w stronę wciętej ściany) i stwórz kopię Cienia Simurgha. Weź kryształ, a następnie teleportuj się do swojej kopii. Szybko wykonaj lot w lewo, tak by znaleźć się nad wyższą półką. Gdy znajdziesz się nad nim, utwórz kolejną kopię cienia. Umieść kryształ z powrotem w pojemniku, a następnie teleportuj się na półkę. Podrzuć swój Chakram aż do góry, a następnie utwórz tam kopię Cienia Simurgha. Zdobądź kryształ i teleportuj się do kopię na górze pomieszczenia, aby można było ją umieścić w pojemniku.W przypadku tego konkretnego pokoju musisz teleportować się do swojej kopii Cienia Simurgha, a następnie skoczyć po ścianie i doskoczyć w powietrzu, aby stworzyć kolejną kopię.W przypadku tego konkretnego pokoju musisz teleportować się do swojej kopii Cienia Simurgha, a następnie skoczyć po ścianie i doskoczyć w powietrzu, aby stworzyć kolejną kopię.W przypadku tego konkretnego pokoju musisz teleportować się do swojej kopii Cienia Simurgha, a następnie skoczyć po ścianie i doskoczyć w powietrzu, aby stworzyć kolejną kopię.

Jak naprawić wskazówki zegara

Teraz, gdy już uporałeś się z każdym pokojem w grze Prince of Persia: The Lost Crown Clock Puzzle, czas naprawić samo urządzenie. Idź dalej i udaj się do głównej komnaty. Zauważysz, co następuje: Na półce znajdują się trzy płyty odpowiadające trzem symbolom/kolorom: niebieskiemu, czerwonemu i żółtemu. Nadepnięcie na płytę powoduje, że pierścień z tym symbolem przestaje się poruszać, ale pozostałe będą nadal działać obracaj. Celem jest wejście na jeden talerz jako pierwszy, gdy symbol się świeci. Na przykład możesz najpierw pozostać na niebieskiej płycie, aby zatrzymać pierścień. Następnie, gdy zobaczysz, że inny symbol (np. czerwony) zaraz się zaświeci, wtedy nadepniesz na tę płytkę.Zatrzymaj każdy pierścień pojedynczo, gdy odpowiedni symbol zacznie się świecić.  Powtarzaj tę czynność, aż zaświecą się wszystkie trzy symbole.Zatrzymaj każdy pierścień pojedynczo, gdy odpowiedni symbol zacznie się świecić.  Powtarzaj tę czynność, aż zaświecą się wszystkie trzy symbole.Zatrzymaj każdy pierścień pojedynczo, gdy odpowiedni symbol zacznie się świecić. Rób to, aż zaświecą się wszystkie trzy symbole. Gdy wszystkie trzy symbole zaświecą się jednocześnie, mechanizm zostanie w pełni aktywowany. Oto jak rozwiązujesz zagadkę z zegarem w Górnym Mieście w Prince of Persia: The Lost Crown. Po przekroczeniu tego punktu będziesz mieć dostęp do Bramy Simurgh i kilku ostatnich rozdziałów kampanii. Co więcej, na górze zauważysz skrzynię, w której znajdziesz Uchwyt Amuletu. Możesz odwołać się do naszego przewodnik ulepszeń gniazda amuletu aby dowiedzieć się o lokalizacji tych przedmiotów. Prince of Persia: The Lost Crown zabierze Cię w tajemniczą przygodę po całej górze Qaf. W dalszej części naszego artykułu omówimy różne mechanizmy centrum przewodników.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games