Poradnik Destiny 2 Osteo Striga: Jak zdobyć SMG Witch Queen Deluxe Edition

Poradnik Destiny 2 Osteo Striga: Jak zdobyć SMG Witch Queen Deluxe Edition

Płacenie za przepustki sezonowe i rozszerzenia w Destiny 2 tradycyjnie przyniosło ci niezły element wyposażenia prosto z bramy: egzotyczną broń. Te unikalne pistolety zawsze mają dziwne właściwości i zwykle bez problemu rozdrabniają wrogów. Wśród premii przedpremierowych do nowego rozszerzenia Witch Queen znalazł się Osteo Striga, egzotyczny pistolet maszynowy. Jednak w przeciwieństwie do Grand Overture, egzotycznego karabinu maszynowego, który otrzymujesz wraz z przepustką sezonową na sezon wskrzeszony, która odblokowuje się, gdy tylko zaczniesz grać, możesz się zastanawiać, jak właściwie zdobyć Osteo Striga. Okazuje się, że nie jest ona przyznawana od razu po wejściu do gry. Osteo Striga wymaga podjęcia pewnych kroków, aby ją zdobyć, a gra niewiele mówi, gdzie jest twój pistolet maszynowy ani jak go zdobyć. W rzeczywistości będziesz grać w całą kampanię Witch Queen, zanim uzyskasz jakiekolwiek informacje o Osteo Striga, i będziesz musiał zrozumieć coś na temat nowego systemu tworzenia broni, aby go zdobyć. Jednak będziesz chciał ten pistolet — jest doskonały. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak zdobyć Osteo Striga.

Jak odblokować Osteo Striga

Po pierwsze, Osteo Striga jest obecnie dostępna tylko dla graczy, którzy kupili Edycję Deluxe gry The Witch Queen, więc jeśli kupiłeś standardową edycję gry, nie masz do niej teraz dostępu. To może się zmienić w przyszłości, ale nie jest jasne, w jaki sposób i kiedy broń będzie dostępna dla wszystkich graczy. Aby zdobyć Osteo Striga, najpierw musisz ukończyć kampanię fabularną Królowej Czarownic. To może być inwestycja sama w sobie, ponieważ kampania jest dość długa, zwłaszcza jeśli grasz w nią na legendarnym poziomie trudności. Spodziewaj się, że zainwestujesz trochę czasu w odkrycie tajemnic tronowego świata Savathun.Osteo Striga to w zasadzie wersja SMG Ciernia, wysyłająca fale trucizny przez wrogów, których zabijesz. Ukończenie kampanii fabularnej nie daje ci jednak broni – odblokowuje tylko wzór Osteo Striga do wytworzenia w Relikcie, w nowej przestrzeni społecznej zwanej Enklawą. Po ukończeniu ostatniej misji, zwanej „Rytuałem”, wrócisz do Enklawy na krótkie rozwiązanie. W tym momencie sprawdź ekran Triumfy pod zakładką Patterns and Catalysts, aby znaleźć i odblokować wzór Osteo Striga. Udaj się do Reliktu i naciśnij przycisk Kształt, a następnie przejdź do SMG w zakładce Podstawowej broni, aby znaleźć Osteo Striga. Twoje opcje będą początkowo dość ograniczone, jeśli chodzi o dodatki, które możesz dodać do broni. Zauważysz też, że nie będziesz jeszcze w stanie wytworzyć jego egzotycznego katalizatora. Gdy już zamkniesz broń, naciśnij Finalize Shape, aby ją stworzyć. Możesz potrzebować materiałów rzemieślniczych, aby tak się stało, ale możesz je zdobyć dość łatwo, wykonując kilka krótkich misji, które wprowadzają cię w rzemiosło w ramach kampanii. Wszystko, co napotkasz, można kupić od Rahoola lub Banshee-44 w Wieży. Korzystanie z systemu wytwarzania oznacza, że ​​możesz z czasem dostosowywać i ulepszać Osteo Striga, ale musisz podnieść poziom broni, używając jej, aby Zrób tak.

Co robi Osteo Striga?

Jeśli znasz Thorn, śmiercionośną armatę ręczną Hive, masz poczucie, jaka jest Osteo Striga. SMG strzela przedmiotami, które zamiast pocisków wyglądają jak ciernie, a te ciernie śledzą swoje cele. Zabij wroga Osteo Strigą lub uderz go wieloma precyzyjnymi strzałami, a wywołasz wybuch trucizny, która zakaże zarówno wroga, którego zastrzeliłeś, jak i wszystkich przeciwników w bezpośrednim sąsiedztwie, zadając im obrażenia w czasie. Pistolet może niszczyć tłumy, niszcząc wielu wrogów trucizną naraz, nawet jeśli nie zdołasz zabić żadnego z nich.

Jak odblokować egzotyczny katalizator Osteo Striga

Najlepszym ulepszeniem, jakie możesz uzyskać dla Osteo Striga, jest jego egzotyczny katalizator, który znacznie zwiększa szybkość przeładowania i automatycznie uzupełnia magazynek, gdy zabijasz dzięki efektowi trucizny pistoletu. Aby go odblokować, musisz jednak trochę popracować z Osteo Striga, przesuwając broń do poziomu 10. Aby to zrobić, wystarczy się z nią pobawić; podniesiesz poziom wszystkich swoich spreparowanych broni, używając ich w działaniach, a im więcej wrogów zabijesz, tym szybciej będą się rozwijać. Wyrównywanie broni to sposób, w jaki odblokowujesz możliwość „przekształcania” ich za pomocą lepszych korzyści, więc utrzymuj swoich faworytów w rotacji, aby szybciej je ulepszać.Musisz podnieść poziom Osteo Striga, aby odblokować możliwość tworzenia egzotycznego katalizatora.Musisz wyrównać Osteo Striga, aby odblokować możliwość tworzenia egzotycznego katalizatora. Gdy Osteo Striga osiągnie poziom 10, możesz wrócić do Reliktu i zmienić jego kształt, aby dodać katalizator. Do wytworzenia wymaga 140 Ruinous Element, 2000 Neutral Element i 3 Ascendant Alloy. Pierwsze dwie waluty, które powinieneś zdobyć dość łatwo, używając broni z Deepsight Resonance i demontując broń Deepsight, której nie chcesz. Ascendant Alloy jest trudniejszy do zdobycia, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz go kupić w Rahool lub Banshee.Mamy jeszcze więcej relacji z Witch Queen. Sprawdź nasze pełne zestawienie całego wyposażenia, które możesz zdobyć w Sezonie Wskrzeszonych, a także nasz przewodnik po szybkim awansie do 1560, pięć rzeczy, które powinieneś zrobić najpierw w Destiny 2: The Witch Queen, jak zdobyć egzotyczny katalizator na Grand Uwertura i gdzie znaleźć skrzynie frakcji. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games