24% zniżki na Alienware Aurora R10 i więcej ofert na komputery stacjonarne

24% zniżki na Alienware Aurora R10 i więcej ofert na komputery stacjonarne

Wiele osób zdecydowało się na laptopy do pracy z domu, ale komputery stacjonarne są rozsądną opcją. Nie są tak łatwe w przenoszeniu, ale często sprawdzają się lepiej w trudnych zadaniach, takich jak gry i edycja wideo. Zebraliśmy jedne z najlepszych ofert komputerów stacjonarnych dostępnych obecnie dla Twojego domowego biura.
Zobacz też: Najlepsze oferty na laptopyKomputery stacjonarne są znacznie łatwiejsze do otwarcia i modernizacji niż laptopy, ale nie będziemy tutaj zagłębiać się w najlepsze aktualizacje. Ta lista skupia się głównie na wieżach, choć jest też kilka all-in-one.

Polecana oferta: 24% zniżki na komputer stacjonarny dla graczy Alienware Aurora R10

Oferta na komputer stacjonarny Dell Alienware Aurora R10 do gierPoniżej jest tak wiele dobrych ofert, że trudno wyróżnić tylko jedną, ale ta oferta na komputer stacjonarny do gier Alienware Aurora R10 firmy Dell jest z pewnością jedną z najlepszych. Jeśli zrealizujesz transakcję na czas, możesz kupić nową, potężną konsolę do gier za 1371,99 USD (428 USD zniżki). Elegancka obudowa Dark Side of the Moon tej potęgi jest wyposażona w niskoprofilowy, inteligentny radiator procesora, który zapewnia mruczenie nawet w najbardziej szalona z bitew. Pod maską znajdziesz procesor AMD Ryzen 7 5800, 16 GB pamięci RAM DDR4 i pojemny dysk SSD o pojemności 512 GB. Całość dopełnia karta graficzna Nvidia GeForce RTX 3060 gotowa sprostać wymaganiom najlepszych gier na rynku. Umowa może nie potrwać długo, więc kliknij poniższy widżet, aby to sprawdzić. Przewijaj dalej, aby znaleźć więcej ofert komputerów stacjonarnych na wszystko, od urządzeń typu „wszystko w jednym” po najlepsze akcesoria.Komputer stacjonarny Dell Alienware Aurora R10 dla graczy Wysoka wydajność • Elegancka konstrukcja Przygotuj się do walki dzięki procesorowi AMD Ryzen 7 5800, 16 GB pamięci RAM DDR4 i dyskowi SSD o pojemności 512 GB.komputery stacjonarne pod okładką 500 acerNormalny samodzielny komputer stacjonarny jest tym, czego prawdopodobnie szuka większość użytkowników. Wybór może być jednak zniechęcający — różnią się one znacznie pod względem rozmiaru, wydajności i możliwości rozbudowy. Naturalnie ciągnie nas do najlepszych ofert, ale dołożyliśmy starań, aby uwzględnić opcje odpowiadające szerokiej gamie potrzeb i budżetów.Maingear R1 Razer Edition najlepsze komputery stacjonarne do gierTak dobre, jak laptopy do gier pojawią się w 2022 roku, ci, którzy poważnie podchodzą do swoich gier, zgodzą się, że nie można pokonać komputera stacjonarnego pod względem mocy i elastyczności. Większość graczy i tak ma statyczną stację do gier, a komputery do gier zapewniają lepszą kontrolę ciepła, gdy masz poważną moc w swojej konfiguracji. Można je również znacznie łatwiej uaktualnić dzięki najnowszym kartom graficznym, większej ilości pamięci RAM lub innym komponentom. Oto najlepsze obecnie oferty na komputery do gier. Przedstawiliśmy niektóre z podstawowych specyfikacji, ale jako gracz, będziesz chciał sprawdzić również sprzęt graficzny, który każdy z nich pakuje.

Zobacz też: Najlepsze komputery stacjonarne do gier


3. Kompleksowe oferty na komputery stacjonarne

oferty na komputer stacjonarny hp aioKomputery stacjonarne typu „wszystko w jednym” mają swoje wady i zalety. Mogą być świetnym kompromisem między nieporęcznym komputerem w obudowie typu tower a laptopem, oszczędzając cenne miejsce na biurku i ułatwiając przenoszenie. Z drugiej strony tracą część elastyczności w dostosowywaniu, którą oferuje tradycyjny komputer stacjonarny — jesteś przywiązany do wyświetlacza, a modyfikowanie komponentów może być trudniejsze. Często są jednak bardzo stylowe i oferują wiele dobrych opcji zarówno dla graczy, jak i grafików.Monitor Samsung S80UA 4kDavid Imel / Android Authority Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, czy o granie, prawdopodobnie będziesz godzinami wpatrywać się w monitor każdego dnia, więc warto upewnić się, że jest gotowy do zera. Rozmiar ekranu i jakość obrazu mogą zmienić grę i nie musisz ograniczać się do jednego. Jeśli masz miejsce na biurku i lubisz wykonywać wiele zadań jednocześnie, porównywać się lub po prostu uruchamiać usługę przesyłania strumieniowego w tle, dodanie drugiego lub trzeciego monitora do konfiguracji może mieć ogromne znaczenie.Mechaniczna klawiatura do gier Razer BlackWidow — obraz promocyjnyKlawiatura może wydawać się dość standardowym i nudnym zakupem dla większości ludzi, ale zdziwiłbyś się, jak bardzo ulepszenie powierzchni pisania może poprawić twoją produktywność. Dla graczy klawiatura jest absolutnie niezbędnym narzędziem do uzyskania przewagi nad przeciwnikiem, zwłaszcza jeśli chodzi o czas reakcji. Niezależnie od tego, czy jest to służba, czy przyjemność, poniżej podsumowaliśmy najlepsze oferty klawiatur do komputerów stacjonarnych:

Zobacz też: Najlepsze klawiatury, jakie możesz kupić


6. Oferty myszy

Mysz HP Omen PhotonLuke Little / Android Authority To, co dotyczy klawiatur, dotyczy również myszy. Jasne, możesz po prostu wybrać najtańszą opcję, jeśli wszystko, co robisz, to aktualizowanie arkuszy kalkulacyjnych. Ale jeśli potrzebujesz płynnej precyzji dla swoich potrzeb w zakresie projektowania lub chcesz mieć pewność, że w ogniu bitwy online najszybciej wyciągniesz rękę, warto zainwestować trochę więcej.najlepsza kamera razer kiyo wyróżniony obrazIstnieje nieskończona liczba sposobów na ulepszenie konfiguracji komputera stacjonarnego. Pandemia sprawiła, że ​​kamery internetowe stały się absolutnie niezbędne w ciągu ostatnich kilku lat i chociaż drukarki nie są tak ważne, jak kiedyś, warto mieć je w pobliżu. Oczywiście nie ma sensu kupować najlepszego komputera stacjonarnego, jeśli nie masz pary niesamowitych głośników do odtwarzania ulubionej muzyki. Oto kilka najlepszych ofert komputerów stacjonarnych z różnymi akcesoriami:

Zobacz też: Najlepsze głośniki do gier na komputer lub konsolę


To wszystko, jeśli chodzi o najlepsze oferty komputerów stacjonarnych na razie, ale pamiętaj, aby regularnie zaglądać na tę stronę, aby uzyskać najnowsze oferty. Możesz być również zainteresowany tymi powiązanymi centrami transakcji: Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android