Poradnik Destiny 2: Jak zdobyć Radiant Dance Machines Hunter Exotic

Poradnik Destiny 2: Jak zdobyć Radiant Dance Machines Hunter Exotic

W każdym sezonie Bungie wprowadza nowe egzotyki dla każdej klasy postaci w Destiny 2. W Sezonie Utraconych Łowcy otrzymują Radiant Dance Machines, odnowioną wersję przedmiotu Destiny 1. Radiant Dance Machines pozwala na kilkakrotne uniki Łowcy w krótkich odstępach czasu w pobliżu wrogów, a we właściwej konfiguracji Egzotyczny jest całkowicie zepsuty, dając ci niezwykle szybkie ładowanie superumiejętności i umiejętności oraz pozwalając na łatwe zamrażanie wrogów. chodzi o to, że będziesz musiał polować na parę Radiant Dance Machines, a Egzotyki możesz zdobyć tylko z określonych miejsc. Oto, co musisz zrobić, aby złapać parę Radiant Dance Machines, póki możesz.

Jak uzyskać egzotyczne maszyny do tańca promieniującego?

Radiant Dance Machines pozwala na kilkakrotne uniki z rzędu, gdy jesteś blisko wrogów. W połączeniu z niektórymi modami możesz zyskać ogromne korzyści, takie jak absurdalnie szybkie ładowanie swoich umiejętności i super. Podobnie jak inne sezonowe zrzuty egzotycznych zbroi, nie znajdziesz Radiant Dance Machines w losowych egzotycznych engramach ani w ekwipunku oferowanym co tydzień przez Xura. Zamiast tego musisz zdobyć Egzotyczny. Te nowe elementy zbroi są losowo wypadające z Legendarne i mistrzowskie utracone sektory, pod warunkiem, że jesteś sam, kiedy je uruchamiasz. Dzisiaj 26 sierpnia możesz zdobyć Radiant Dance Machines z Aphelion’s Rest w Śniącym Mieście.Chociaż nie ma gwarancji, że spadną przy każdym wyczyszczeniu, szanse są bardzo dobre. Dzięki sposobowi, w jaki Egzotyczne engramy działają w Destiny 2, masz gwarancję, że otrzymasz Egzotyka, którego jeszcze nie masz, gdy jeden z nich wypadnie dla Ciebie w tych zajęciach – więc kilkakrotne uruchomienie utraconego sektora gwarantuje ci parę ostatecznie.

Legendarne i mistrzowskie utracone sektory

Znajdziesz legendarne i mistrzowskie utracone sektory zaznaczone na mapie Nawigatora. Chodzi o to, że zmieniają się codziennie, a każdy z nich przyznaje tylko pewien rodzaj egzotycznej nagrody; Legendarna nagroda jednego dnia staje się nagrodą mistrzowską następnego. Legendarne utracone sektory nagrodzą, powiedzmy, egzotyczną zbroją nóg w czwartek, podczas gdy tego samego dnia mistrzowskie utracone sektory nagrodzą egzotyczne hełmy. W piątek legendarne utracone sektory nagrodzą egzotyczne rękawice, a mistrzowie rozdadzą zbroje na nogi. Ale w sobotę żadne z nich nie zaoferuje zbroi na nogi — legendarni zmienią się w hełmy, a mistrzowie zaoferują rękawice. Dlatego codzienne sprawdzanie nagród utraconych sektorów jest niezbędne, aby uzyskać dokładnie to, czego chcesz. Twoje szanse na otrzymanie egzotyka za ukończenie mistrzowskich utraconych sektorów są znacznie wyższe niż w przypadku legendarnych utraconych sektorów, ale te czynności są również znacznie trudniejsze: legendarni mają zalecany poziom mocy 1320 w tym sezonie, podczas gdy Mistrzowie zalecają poziom Mocy 1350. Miej to na uwadze, obserwując rotację i decydując, czy chcesz poświęcić trochę czasu na zgłębianie głębin utraconego sektora.Sprawdź legendarne i mistrzowskie utracone sektory, aby zobaczyć, co upuszczają, zanim je zabierzesz.Sprawdź legendarne i mistrzowskie utracone sektory, aby zobaczyć, co upuszczają, zanim je zabierzesz. Będziesz także musiał uzyskać dostęp do utraconego sektora z transparentu aktywności obok jego wejścia, zamiast normalnie zagłębiać się w utracony sektor. Sprawdź baner, aby zobaczyć, jakiego rodzaju wyzwania możesz się spodziewać — utracone sektory legendarne i mistrzowskie obejmują czempionów, dodaj mutator gry meczowej i zablokują twój sprzęt na czas trwania aktywności. Upewnij się, że twój ekwipunek jest ustawiony, zanim wejdziesz. Powinieneś również wiedzieć, że masz ograniczone wskrzeszenia w tych utraconych sektorach, chociaż zabijanie Bohaterów w ramach nagradza cię większą liczbą wskrzeszeń, abyś mógł kontynuować. Po upływie 15 minut w Utraconym Sektorze nie będziesz już mógł się ożywić, więc poruszaj się szybko.

Wskazówki dotyczące odpoczynku Apheliona

Odpoczynek Apheliona jest stosunkowo mały i dość szybki do wyczyszczenia, z trudem mieszczącym tylko czterech Bohaterów na Legendarnych: dwa Hobgobliny Przeciążenia Uprowadzonych i dwie Falangi Uprowadzonych Niepowstrzymanych.Jeśli odblokowałeś wystarczającą liczbę modyfikacji do swojego artefaktu sezonowego, możesz szybko zająć się tym utraconym sektorem używając nowej sezonowej broni egzotycznej, Lorentz Driver. Chwyć Unstoppable Fusion Rifle i Linear Fusion Rifle ze swojego artefaktu i możesz użyć Lorentza Driver do szybkiej pracy z Unstoppable Taken Phalanxes. Po aktywowaniu profitu Lagrange’a Sights pistoletu zadaje jeszcze więcej obrażeń, dzięki czemu świetnie nadaje się do strzelania do innych Bohaterów z całej mapy. Ale nawet bez modu Unstoppable Fusion Rifle, nadal możesz go dość szybko wyczyścić dzięki Unstoppable Pulse Rifle. Uważaj tylko na tych przeciążonych czempionów — te hobgobliny mają teraz broń zastojową i szybko cię rozcinają, gdy zadajesz im obrażenia. Użyj łuku Przeciążenia, aby szybko je ogłuszyć i zdjąć. Prawdopodobnie najlepiej jest najpierw usunąć wszystkich innych wrogów w okolicy, aby zminimalizować wszelki ogień krzyżowy, który możesz wziąć. A kiedy już masz parę, zapoznaj się z naszą historią o tym, dlaczego Radiant Dance Machines są tak świetne, aby skutecznie z nich korzystać. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games