Palworld – Wszystkie lokalizacje Wieży Bossów

Palworld – Wszystkie lokalizacje Wieży Bossów

Twoja podróż do Palworld czasami prowadzi do większych niebezpieczeństw, w tym do bossów, z którymi musisz się zmierzyć. Potraktuj tych przeciwników jak prawdziwą elitę i wyzwania, które wystawią na próbę Twoją siłę charakteru. Oto nasz przewodnik po wszystkich lokalizacjach wież bossów w Palworld.

Wszystkie lokalizacje wież bossów w Palworld

Wieże bossów w Palworld są rozproszone po całej mapie. W idealnym przypadku będziesz chciał uporać się z nimi w określonej kolejności, ze względu na wyższy poziom wrogów i stopień trudności. Możesz zobaczyć ich lokalizację i sugerowaną kolejność na obrazku mapy poniżej. Oto kilka dodatkowych wskazówek: Każda wieża bossa, do której wejdziesz, uruchamia scenkę przerywnikową, po której stoczysz bitwę z elitarnym trenerem zamontowanym na Palu. Masz 10 minut na wyeliminowanie celu. W przeciwnym razie spotkanie zakończy się niepowodzeniem. Spróbuj zabrać ze sobą kumpli z pewnymi elementami, przeciwko którym bossowie są słabi. Bossów w wieżach nie można normalnie schwytać, ale jest jeden szczególny exploit, który omówimy w osobnej części tego przewodnika. Wieże można znaleźć w różnych klimatach, więc powinieneś się przygotować, wytwarzając odporne na ciepło i zimno elementy zbroi.Galeria Możesz zobaczyć lokalizacje wież bossów Palworld w południowej (po lewej) i północnej (po prawej) części mapy.

Wieża Syndykatu Rayne

Współrzędne: 110, -431Klimat regionu: Umiarkowany Przeciwnicy bossów: Zoe i GrizzboltTyp Pal: Typ elektryczny Słabość Pal: Ziemia i lód

Bezpłatna Wieża Sojuszu Pal

Współrzędne: 184, 27 Klimat regionu: Zimno Przeciwnicy bossów: Lily i Lyleen Żywioł Pal: Trawa Słabość Pal: OgieńWalka z kumplami bez uwzględnienia ich żywiołowych słabości to zły pomysł.

Wieczna Wieża Stosu

Współrzędne: -584, -514Klimat regionu: Gorący Przeciwnicy bossów: Axel i OrserkTyp Pala: Elektryczny i smokSłabość Pala: Ziemia i lód

Wieża PIDF

Współrzędne: 558, 338 Klimat regionu: HotPrzeciwnicy Bossów: Marcus i FalerisTyp Pala: Słabość FirePal: Woda

Wieża Jednostki Badań Genetycznych PAL

Współrzędne: -150, 440Klimat regionu: ZimnoPrzeciwnicy Bossa: Zwycięzca i CieńdzióbTyp Palka: MrocznyPal słabość: SmokBądź gotowy do walki po zakończeniu przerywnika filmowego.Bądź gotowy do walki po zakończeniu przerywnika filmowego.

Jak złapać Palsa w spotkaniach z wieżą z bossem

Jak wspomniano wcześniej, łapanie Palów w wieżach bossów w Palworld nie powinno być możliwe. Ponieważ jednak gra jest nadal w fazie wczesnego dostępu, istnieje exploit, który pozwala graczom to zrobić. Oto, na czym polega cały proces: Oznacz punkt szybkiej podróży w pobliżu wieży. Oznacz także punkt szybkiej podróży w pobliżu osady ze strażnikami (np. Mała Osada lub Schronienie Wydm). Zaatakuj strażnika w osadzie, a następnie szybką podróżą do lokalizacji wieży i wejdź do niej. Spowoduje to, że NPC również wejdą do wieży i staną się zaangażowany w bitwę. Unikaj umiejętności bossa i czekaj, aż zamiast tego zaatakuje strażników. Następnie wrzuć dowolny rodzaj Pal Sphere. Usterka pozwoli ci schwytać elitarnego Pal, kończąc spotkanie i dając ci potężnego sojusznika na przyszłe walki.Aggro strażników NPC, aby zabrać ich ze sobą, gdy weźmiesz udział w bitwach na wieżach z bossami.Aggro strażników NPC, aby zabrać ich ze sobą, gdy weźmiesz udział w bitwach na wieżach z bossami.Aggro strażników NPC, aby zabrać ich ze sobą, gdy przystąpisz do bitew z wieżą z bossem. Pamiętaj, że kumpli, z którymi spotykasz się podczas spotkań z wieżą z bossem, nadal można normalnie złapać. Musisz jednak dotrzeć do określonych miejsc zwanych Wildlife Sanctuaries. To są dziwnie wyglądające wyspy, które można znaleźć w rogach mapy. W każdym razie są to lokalizacje wież bossów w Palworld. Nie spiesz się, zbierając więcej stworzeń do walki u swojego boku i bądź gotowy na pokonanie najtwardszych wrogów, jakie ma do zaoferowania gra. W Palworld czekają na Ciebie szeroko otwarte przestrzenie, unikalne biomy i jeszcze dziwniejsze stworzenia. Więcej o grze możesz dowiedzieć się w naszym serwisie centrum przewodników.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games