Plotki o Nothing Phone 2a: wszystko, co wiemy do tej pory i co chcemy zobaczyć

Plotki o Nothing Phone 2a: wszystko, co wiemy do tej pory i co chcemy zobaczyć

C. Scott Brown / Android AuthorityNic nie jest jeszcze stosunkowo nową firmą, ale to nie powstrzymuje jej przed lekkim urozmaiceniem swojej oferty o zupełnie nowy telefon. Nie mówimy jeszcze o Nothing Phone 3. Zamiast tego plotki sugerują, że pracuje nad budżetowym wariantem Nothing Phone 2. W tym przewodniku omawiamy wszystkie plotki i przecieki dotyczące Nothing Phone 2, jakie do tej pory usłyszeliśmy. Podzielimy się także kilkoma rzeczami, które chcielibyśmy zobaczyć w Nothing Phone 2a.

Słowo kluczowe: W skrócie

Kiedy można się spodziewać, że wyjdzie? Jeśli pogłoski okażą się prawdziwe, Nothing Phone 2a zostanie prawdopodobnie zaprezentowany na MWC 2024.
Jakie nowe funkcje mogą się pojawić? Nothing Phone 2a to nowa linia produktów i telefon budżetowy, więc spodziewaj się dość skromnego urządzenia, choć nadal oczekuje się, że Glyph będzie częścią tego doświadczenia.
Ile to może kosztować? Plotki mówią, że telefon będzie kosztować około 400 dolarów, a przypuszczalnie poniżej 400 euro (~433 dolarów).

Czy będzie Nothing Phone 2a?

Nic Telefon 2a jednostka testowaChoć firma Nothing jeszcze tego nie potwierdziła, istnieje mnóstwo plotek sugerujących, że prace nad telefonem Nothing Phone 2a są w przygotowaniu. Pierwsze pogłoski o Nothing Phone 2a pojawiły się pod koniec listopada 2023 roku i sugerowały, że telefon będzie miał specyfikację i możliwości działania podobne do pierwszego Nothing Phone. Niedługo potem przeciek Yogesh Brar przyniosło nam pierwsze rzekome zdjęcia i jeszcze więcej szczegółów sprzętowych dla Nothing Phone 2a. Od tego czasu zaobserwowaliśmy co najmniej kilka innych mniejszych wycieków, które zawierały również więcej szczegółów na temat projektu i specyfikacji. O ile Nic nagle nie zmieni zdania lub z jakiegoś powodu celowo nie ujawnia wprowadzających w błąd informacji, jest to prawie pewne, że Nothing Phone 2a to prawdziwy produkt.

Jaka jest najbardziej prawdopodobna data premiery Nothing Phone 2a?

Nothing Phone 2a jest częścią zupełnie nowej linii produktów, więc nie możemy przeglądać historii telefonu w poszukiwaniu żadnych konkretnych wskazówek, ale na szczęście nie musimy tego robić. Wczesne wycieki na temat telefonu Nothing Phone 2a sugerują, że telefon zostanie zaprezentowany podczas Mobile World Congress 2024, co oznacza, że ​​prawdopodobnie zacznie być dostarczany kilka tygodni po ogłoszeniu.

Jakie według plotek specyfikacje i funkcje może mieć Nothing Phone 2a?

Miniaturka Nothing Phone 2 vs Nothing Phone 1Kris Carlon / Android Authority Sporo wiemy o specyfikacji Nothing Phone 2a dzięki kilku przeciekom od Brara, Rolanda Quandta i innych. Nothing Phone 2a będzie podobno napędzany procesorem MediaTek Dimensity 7200 z 8 GB RAM i 128 GB pamięci lub 12 GB RAM i 256 GB pamięci. Będzie zawierał przeprojektowany glif, który jest podobny do projektu Phone 2, ale prawdopodobnie skraca kilka rogów, aby utrzymać niższą cenę. Chociaż nie mamy dokładnego rozmiaru wyświetlacza, przecieki sugerują, że telefon będzie wyposażony w wyświetlacz OLED 120 Hz. Niewiele więcej wiemy o sprzęcie telefonu poza aparatem, a nawet wtedy wiemy tylko, że będzie konfiguracja z dwoma aparatami 50 MP. Oprócz powyższych szczegółów możemy również powiedzieć, że telefon ma mieć dwie wersje kolorystyczne, czarno-biała, i będą dostarczane z systemem Nothing OS 2.5 opartym na systemie Android 14.

Jaka może być cena Nothing Phone 2a?

Telefon Nothing zaczął się jako telefon znacznie bardziej średniej klasy, więc cena nieco wzrosła, gdy pojawił się telefon Nothing Phone 2 z ulepszonymi elementami wewnętrznymi. Mimo to, Nothing Phone 2 kosztuje obecnie zaledwie 699 dolarów, co oznacza, że ​​Nothing Phone 2 będzie musiał obniżyć tę cenę, aby przyciągnąć uwagę konsumentów zwracających uwagę na wartość. Według pierwotnie ujawnionych informacji na temat Phone 2a, Nothing planuje agresywną cenę telefon w cenie poniżej 400 euro w Europie lub prawdopodobnie około 400 dolarów, jeśli i kiedy telefon dotrze do USA. To o 100 dolarów mniej niż cena detaliczna Pixela 7a, choć wygląda na to, że Nothing Phone 2a będzie urządzeniem nieco skromniejszym pod względem sprzętu i wydajności.

Czy warto czekać na Nothing Phone 2a?

Nothing Phone 2 w kolorze szarym z włączonym podświetleniem glifówDamien Wilde / Android AuthorityNothing Phone 2a wygląda na intrygujący telefon budżetowy, ale nie ma na co czekać, jeśli już teraz jesteś gotowy na nowe urządzenie. Jeśli potrzebujesz telefonu z ograniczonym budżetem, polecamy Google Pixel 7a (477 USD w Amazon), Samsung Galaxy A54 5G (449,99 USD w Samsung) lub inną ze świetnych opcji w naszym przewodniku po najlepszych tanich telefonach. Jeśli interesuje Cię tylko funkcja Glyph, możesz wydać o około 200 dolarów więcej niż podobno cena Nothing Phone 2a i dopłacić za sam Nothing Phone 2. Jeśli masz pewność, że nie chcesz wydawać więcej niż 400 dolarów -500 na telefon i nie potrzebujesz od razu nowego, czekanie może nie być takim złym pomysłem. Dowiesz się nie tylko więcej o Nothing Phone 2a, ale podobno Pixel 8a ma zostać zaprezentowany jeszcze w tym roku.

Nic Telefon 2a: Co chcemy zobaczyć

Nothing Phone 2a ma być tańszą, bardziej podstawową alternatywą dla Nothing Phone 2, dlatego nie spodziewamy się, że koniecznie zrobi furorę pod względem funkcji i sprzętu. Mimo to jest kilka rzeczy, które chciałbym zobaczyć w Nothing Phone 2a.

Globalna wersja, która od pierwszego dnia obejmuje Stany Zjednoczone

Nothing Phone 1 biały i Nothing Phone 2 szaryDamien Wilde / Android Authority Chociaż telefon Nothing Phone ostatecznie trafił do Stanów Zjednoczonych jako ograniczona wersja beta od producenta, w tym momencie telefon był już w zaawansowanej fazie rozwoju, a Phone 2 był niedaleko. Nawet telefon Nothing Phone 2 został opóźniony w USA do końca 2023 r. i pojawił się jako pierwszy na innych rynkach. Tym razem mam szczerą nadzieję, że Nic nie zapewni bardziej ujednoliconego okna premiery, choć przede wszystkim mam tylko nadzieję, że ten telefon zostanie wydany w Ameryce. Wiele tanich i wschodzących marek ma tendencję do pomijania Stanów Zjednoczonych w przypadku swoich bardziej budżetowych projektów, więc z pewnością jest możliwe, że firma będzie mogła skierować telefon Nothing Phone 2a wyłącznie na rynki wschodzące. Mimo to Stany Zjednoczone potrzebują wyjątkowych telefonów budżetowych wykraczających poza zwykłe oferty firm Samsung, Google i Motorola.

Lepsze przypadki użycia glifu

Nothing Phone 2 w kolorze szarym z włączonym podświetleniem glifówDamien Wilde / Android AuthorityNaprawdę chcę polubić Glyph i myślę, że ma on potencjał, ale jak dotąd wszystkie przypadki użycia, które widziałem wokół niego, są ładne, ale niekoniecznie zmieniają zasady gry. Tak, wiem, że technologia Glyph w Nothing Phone 2a prawdopodobnie nie ulegnie poprawie w stosunku do Nothing 2, a plotki wydają się malować obraz, że może zostać przeprojektowany w celu obniżenia kosztów. Mimo to nie jest to problem sprzętowy, ponieważ jest to bardziej problem partnerstwa/wsparcia niż cokolwiek innego. Miejmy nadzieję, że po dodaniu kolejnego telefonu Nothing nie widzi sensu w dalszym rozwijaniu oprogramowania Glyph, tak aby stało się ono naprawdę niezbędną funkcją.

Chcemy obsługi wideo w wyższej rozdzielczości w kamerze do selfie

Nic Telefon 2 nie wyświetla ekranu głównegoDamien Wilde / Android AuthorityThe Nothing Phone 2 zdecydował się ograniczyć swój aparat do selfie do rozdzielczości 1080p, co wydawało się dziwną decyzją jak na urządzenie, które wydaje się być stworzone dla twórców i innych osób, które dzięki unikalnemu, przyciągającemu wzrok projektowi lubią wyróżniać się z tłumu . Niekoniecznie jest to nawet kwestia kosztów, ponieważ urządzenia takie jak Pixel 7a kosztują mniej niż Phone 2, a mimo to oferują nagrywanie w rozdzielczości 4K. Chociaż jest to drobnostka, chciałbym, aby rozwiązano tę kwestię w przypadku telefonu Nothing Phone 2a i nieuniknionego telefonu Nothing Phone 3. Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android