Najlepsza gra Władca Pierścieni, rankingowa

Najlepsza gra Władca Pierścieni, rankingowa

Odkąd Frodo Baggins miał szczęście odziedziczyć przeklętą biżuterię, Władca Pierścieni był głównym materiałem do adaptacji gier wideo. Większość z tych gier została oparta na trylogii filmowej wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, a prequele The Hobbit również mają czas, by zabłysnąć na różnych platformach. Niektóre z tych gier były świetnym nawiązaniem do wspaniałych filmów, inne były równie zabawne, jak w berka z Nazgulem.Więcej najlepszych list franczyzowychAle w ogniu Mount GameSpot znaleźliśmy najlepsze gry Władca Pierścieni. Oto nasze typy na 10 najcenniejszych gier Śródziemia. Uważamy, że warto zagrać w te wszystkie gry nawet dzisiaj, ale w serii Władca Pierścieni z pewnością pojawiły się pewne klocki. Mam nadzieję, że The Lord of the Rings: Gollum jest wystarczająco dobry, aby dołączyć do tej listy, gdy zostanie wydany we wrześniu.

1. Władca Pierścieni: Powrót króla

Trzeci raz był urokiem, ponieważ Return of the King zapewnił idealną równowagę między akcją, przygodą i najnowocześniejszą grafiką na swoje czasy. Z odpowiednią mocą gwiazd w miksie – tak, to naprawdę jest sir Ian McKellen, który użyczył głosu Gandalfa – Powrót Króla pomógł zakończyć trylogię filmów i gier wideo LOTR z gigantycznym hukiem w 2003 roku. Przeczytaj nasz Władca Pierścieni: Powrót recenzji króla.


2. Władca Pierścieni: Dwie Wieże

Władca Pierścieni: Dwie WieżeThe Lord of the Rings: Two Towers Powiązana gra Drużyny Pierścienia była w dużej mierze postrzegana jako średnia, ale w sequelu The Two Towers znacznie poprawiono swoją poprzedniczkę, aby stworzyć przyjemniejszą podróż. Nie była idealna, ale kompetentny system walki, świetne głosy i imponująca grafika sprawiły, że średnie dziecko sagi LOTR zaskakująco zapadło w pamięć. Przeczytaj naszą recenzję Władca Pierścieni: Dwie Wieże.


3. Śródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień MordoruŚródziemie: Cień Mordoru Oryginalna opowieść osadzona na pustkowiach Śródziemia, pretendująca do sławy Cień Mordoru była jego genialny system Nemesis, który stworzył dynamiczny system oparty na wyborach, który zmieniał świat wokół ciebie w oparciu o twoje działania. Walka była wspaniała, naginanie dzikich bestii do twojej woli, abyś mógł mieć armię w pogotowiu, było wspaniałe, a ściganie orka, który był cierniem w twoim boku, sprawiło, że pierwszy wypad Monolitha na terytorium Tolkiena stał się natychmiast klasykiem. Recenzja gry Śródziemie: Cień Mordoru.


4. Lego Władca Pierścieni

Brak podpisuW życiu są trzy stałe: podatki, śmierć i Lego adaptujące własność filmową do dziwacznej gry, która zawiera mnóstwo akcji niszczącej cegły. Lego Władca Pierścieni nie odeszło od swojej udanej formuły, ponieważ ta adaptacja utrzymała fabułę filmu w nienaruszonym stanie i dodała zdrową warstwę głupkowatego uroku przygodom Drużyny Pierścienia. Przeczytaj naszą recenzję Lego Władca Pierścieni.


5. Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie

Władca Pierścieni: Bitwa o ŚródziemieWładca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie Niezależnie od tego, czy była to bitwa o Helmowy Jar, czy starcie na Polach Pellenor, Władca Pierścieni zawsze prowadził jedne z najlepszych działań wojennych na dużą skalę, które prosiły się o strategię czasu rzeczywistego dostosowanie. Bitwa o Śródziemie w dużej mierze zdołała ożywić te konflikty dzięki systemom i pomysłom, które później zostaną wykorzystane w sequelu. Przeczytaj naszą recenzję Bitwa o Śródziemie.


6. Władca pierścieni online

Władca Pierścieni onlineLord of the Rings OnlineW epoce, w której gry MMO były bardziej popularne i zróżnicowane niż kiedykolwiek, sensowne było, aby Władca Pierścieni dołączył do tej sceny. Nagradzane w dziale rozwoju postaci i absolutnie wspaniałe pod względem liczby lokacji, które można odwiedzić, LOTR Online stworzyło magiczne doświadczenie dla fanów, którzy zalogowali się na serwery Śródziemia. 15 lat później LOTR Online nadal ma dokładny tytuł, ponieważ nadal można w niego grać online. Przeczytaj naszą recenzję Lord of the Rings Online.


7. Śródziemie: Cień wojny

Brak podpisuPodczas gdy Shadow of Mordor był zwartą i kompaktową piaskownicą, Shadow of War przedstawiał znacznie większy i epicki świat do eksploracji, rozszerzając wszystko, co sprawiło, że oryginalna gra była tak uwielbiana. System Nemesis uczynił twojego osobistego antagonistę bardziej śmiercionośnym niż kiedykolwiek, walka była stylowa, a możliwość prowadzenia prawdziwej wojny na dużą skalę, jednocześnie rozszerzając swoje terytorium, dodała ciekawych zmarszczek do pętli rozgrywki. Przeczytaj naszą recenzję Śródziemie: Cień wojny.


8. Władca Pierścieni: Trzecia Era

Władca Pierścieni: Trzecia EraWładca Pierścieni: Trzecia Epoka Co by było, gdyby Final Fantasy X otrzymało metamorfozę Władcy Pierścieni? Otrzymasz The Third Age, zabawną i kompetentną grę RPG z 2004 roku. Luźno adaptująca trylogię filmową, The Third Age wyglądała świetnie i funkcjonowała jako podstawowa gra RPG, w której z łatwością mogli się zanurzyć młodsi fani filmów. nasza recenzja „Władca Pierścieni: Trzecia Epoka”.


9. Lego Hobbit

Lego HobbitLego The Hobbit Kompilacja dwóch pierwszych filmów o Hobbitach, ta gra Lego w dużym stopniu trzyma się swoich mocnych stron. To było głupie, urocze i wprost skierowane do dzieci i fanów, którzy doceniliby bardziej slapstickowe podejście do ukochanych postaci z Władcy Pierścieni. Przeczytaj naszą recenzję Lego: Hobbit.


10. Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Władca Pierścieni: Wojna na PółnocyThe Lord of the Rings: War in the NorthWładca Pierścieni przygotowuje się do powrotu do kin dzięki adaptacji Hobbita z 2012 roku, War in the North wykorzystał ten szum, by stworzyć oryginalną opowieść o Śródziemiu. Niezawodna przygoda, Wojna na Północy może nie była materiałem roku, ale jej solidna walka, dopracowane sterowanie i zaskakująco świetna kooperacja sprawiły, że było to wygodne jedzenie na kilka weekendów. Przeczytaj nasz Władca Pierścieni: Przegląd wojny na północy. Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games