Jak przesłać muzykę do Spotify

Jak przesłać muzykę do Spotify

Chociaż Spotify zawiera ponad 70 milionów utworów, niektórych utworów nie ma na platformie. Na przykład, jeśli lubisz remiks utworu od małego producenta na YouTube, a on nie przesyła swoich materiałów do Spotify, nie będziesz mógł go posłuchać w Spotify. W takich przypadkach zawsze warto wiedzieć, jak przesyłać muzykę do Spotify.
CZYTAJ WIĘCEJ: Jak zmienić zdjęcie profilowe Spotify?

KRÓTKA ODPOWIEDŹ
Aby przesłać własne pliki muzyczne do Spotify lokalnie w systemie Android lub iOS, otwórz aplikację mobilną Spotify. Uzyskiwać Ustawienia > przewiń w dół do Import > stuknij suwak Pokaż lokalne pliki audio. Aby przesłać własne pliki muzyczne do Spotify lokalnie na komputerze, otwórz aplikację Spotify na komputer. Kliknij menu rozwijane nazwy wyświetlanej > Ustawienia > Przewiń w dół do Pliki lokalne > kliknij Pokaż pliki lokalne suwak. Przewiń w dół do Pokaż utwory zi wybierz DODAJ ŹRÓDŁO. W wyskakującym okienku wybierz folder na komputerze, w którym znajdują się wszystkie żądane utwory.


KLUCZOWE SEKCJE

Jak przesłać muzykę do Spotify jako artysta?

Jeśli jesteś muzykiem lub artystą, możesz chcieć, aby Twoja muzyka była publicznie dostępna w Spotify. Jednak w przeciwieństwie do Soundcloud, YouTube i wielu innych mediów, producenci nie mogą tak po prostu przesyłać własnych dzieł do Spotify, aby miliony ludzi strumieniowały swoje utwory. Aby uzyskać muzykę na Spotify jako artystę, musisz przejść przez dystrybucję firma. Wielu artystów zaczyna od przechodzenia przez dystrybutorów, takich jak DistroKid, CD Baby i Tunecore.

Jak przesłać muzykę do Spotify lokalnie (Android i iOS)

Proces przesyłania muzyki do Spotify z urządzenia nazywa się przesyłaniem plików lokalnych. Dzięki temu Spotify może wyświetlać na urządzeniu muzykę pobraną „lokalnie”. Nie pozwoli to innym osobom na strumieniowe przesyłanie Twojej muzyki; to jest tylko do słuchania na swoim urządzeniu. Czy potrzebuję Spotify Premium, aby móc przesyłać muzykę do Spotify? Nie. Nie potrzebujesz aktywnej subskrypcji Spotify Premium, aby wyświetlać lokalne utwory w Spotify. Otwórz aplikację mobilną Spotify na swoim urządzeniu. Od Dom ekran, wybierz ikonę w kształcie koła zębatego w prawym górnym rogu interfejsu, aby otworzyć Ustawienia.Spotify mobilne przesyłanie muzyki krok 1Curtis Joe / Android AuthorityPrzewiń w dół Ustawienia dopóki nie zobaczysz Import. Pod spodem powinieneś zobaczyć Pokaż lokalne pliki audio. Włącz to.Spotify mobilne przesyłanie muzyki krok 2Curtis Joe / Android AuthorityJeśli masz muzykę lub dźwięk pobrany na swoje urządzenie — a mogą to być nawet nagrania dźwiękowe wykonane za pomocą dyktafonu — pojawią się one w folderze o nazwie Pliki lokalne w Twoja biblioteka.Spotify mobilne przesyłanie muzyki krok 3Curtis Joe / Android Authority

Jak przesłać muzykę do Spotify lokalnie (komputer)

Możliwość wyświetlania plików lokalnych jest obecnie niedostępna w odtwarzaczu internetowym Spotify. Jest to jednak możliwe w aplikacji komputerowej. Otwórz aplikację komputerową Spotify i otwórz listę rozwijaną nazwy wyświetlanej w prawym górnym rogu. Wybierz Ustawienia.Spotify przesyłanie muzyki na komputer, krok 1Curtis Joe / Android AuthorityPrzewiń w dół do Pliki lokalne. Gdy już tu będziesz, koniecznie włącz Pokaż pliki lokalne.Spotify przesyłanie muzyki na komputer, krok 2Curtis Joe / Android AuthorityWreszcie, jeśli Twoja muzyka nie pojawia się w Pliki lokalne folder po lewej, wybierz DODAJ ŹRÓDŁO i w wyskakującym okienku znajdź folder zawierający pobraną muzykę.Spotify przesyłanie muzyki na komputer, krok 3Curtis Joe / Android AuthorityCzy mogę dodać plik lokalny do jednej z moich list odtwarzania Spotify? Tak, możesz. Możesz nacisnąć przycisk ⋮ na telefonie komórkowym lub kliknąć prawym przyciskiem myszy lokalną piosenkę na pulpicie. Stamtąd możesz dodać plik audio do dowolnej listy odtwarzania. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android