Jak zaoszczędzić do 20% na zamówieniach przedpremierowych Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Jak zaoszczędzić do 20% na zamówieniach przedpremierowych Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, duchowy następca kultowej serii RPG Suikoden, pojawi się już za kilka tygodni. Studio Rabbit & Bear pierwotnie ogłosiło grę w 2020 roku w ramach jednej z najbardziej dochodowych kampanii na Kickstarterze w historii – a po czterech latach jest już prawie gotowa. Długo oczekiwana gra RPG ukaże się na wszystkich platformach 23 kwietnia, ale gracze na PC, którzy chcesz zabezpieczyć swoją kopię przed premierą, możesz zamówić w przedsprzedaży Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes za jedyne 39,49 USD (zwykle 50 USD) w Fanatical. Ta 20% zniżka obowiązuje do premiery gry. Chociaż oferta przedsprzedażowa Fanatical to najlepsza cena za Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes na PC, gra jest również dostępna na Steamie i w Epic Games Store. Gra pojawi się także na Nintendo Switch, PlayStation i Xbox. Jednak tylko PS5 i Nintendo Switch zostaną wydane fizycznie poza Japonią i żadna z wersji nie zawiera premii za zamówienie w przedsprzedaży. Na szczęście graczom cyfrowym łatwiej jest zdobyć grę. Członkowie PlayStation Plus mogą zaoszczędzić 10% na swoich zamówieniach w przedsprzedaży, jeśli zamówią w przedsprzedaży wersje cyfrowe w PlayStation Store, natomiast członkowie Xbox Game Pass mogą grać w grę w dniu premiery w ramach subskrypcji. Zamówienia przedpremierowe na Nintendo Switch nie są jeszcze dostępne, ale możesz dodać ją do swojej listy życzeń w eShopie, aby otrzymać powiadomienie, gdy będzie dostępna. To wszystko jest trochę zagmatwane, ale aby ułatwić sprawę, poniżej opisaliśmy wszystkie wersje Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes i podał szczegółowe informacje na temat wszystkich premii za zamówienie w przedsprzedaży dołączonych do każdej wersji.


Premie za zamówienie w przedsprzedaży Eiyuden Chronicle: Stu Bohaterów

Premie za zamówienie w przedsprzedaży Eiyuden Chronicle: Stu Bohaterów Cyfrowe zamówienia przedpremierowe Eiyuden Chronicle: Stu Bohaterów obejmują pakiet przedmiotów Early Bird Pack, który zawiera dodatkową runę i element akcesoriów oraz DLC Obiekt niestandardowy Kwatery Głównej, który dodaje dodatkową flagę, którą możesz wyświetlić w swoim… twierdza gry. Chociaż te pakiety są dostępne wyłącznie jako premie za zamówienie w przedsprzedaży na PlaySation, PC i Xbox, oba pakiety będą dostępne jako zawartość DLC do kupienia po premierze na wszystkich platformach. Zamówienie w przedsprzedaży edycji Digital Deluxe za 80 dolarów umożliwi grę nawet 48 godzin wcześniej, począwszy od kwietnia 21 i zawiera szereg innych ekskluzywnych przedmiotów opisanych poniżej.

50-60 dolarów

Możesz zamówić w przedsprzedaży edycję standardową Eiyuden Chronicle za 50 dolarów na PS5 i 60 dolarów na Nintendo Switch. Wersja na Switcha jest nie tylko droższa o 10 dolarów, ale także zostanie wydana dopiero miesiąc później, 21 maja. Wersja na PS5 pojawi się 23 kwietnia. Żadna wersja nie zawiera żadnych bonusów za zamówienie w przedsprzedaży. Niemniej jednak możesz zamówić grę w przedsprzedaży na dowolną konsolę w sklepach Amazon, Best Buy, Walmart, GameStop i Target. Cyfrowa edycja standardowa jest dostępna za 50 USD na PC, Xbox Series X|S, Xbox One i PS5 i obejmuje wczesną wersję Premie przedsprzedażowe DLC dla obiektów niestandardowych Bird i Kwatera główna. Członkowie PlayStation Plus mogą pobrać wersję na PS5 za jedyne 45 dolarów w sklepie PSN. Co ciekawe, nie ma możliwości zamówienia w przedsprzedaży cyfrowej edycji standardowej Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes na PS4. Możliwe, że wersja na PS4 otrzyma własną, standardową edycję cyfrową w PlayStation Store, ale na razie wygląda na to, że gracze na PS4, którzy nie wsparli gry na Kickstarterze, będą musieli zamówić w przedsprzedaży edycję Digital Deluxe za 80 dolarów – chyba że umiesz czytać po japońsku , w takim przypadku możesz zaimportować fizyczną wersję standardowej wersji PS4 za 40 USD w Play Asia. Zamówienia przedpremierowe na cyfrową konsolę Nintendo Switch będą dostępne w późniejszym terminie.

80 dolarów

Edycja cyfrowa Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes Deluxe za 80 dolarów zawiera podstawową grę na wybraną platformę, bonusy za zamówienie w przedsprzedaży pakietów Early Bird i Headquare Custom Objects, wczesny dostęp do gry od 21 kwietnia, a także mnóstwo dodatkowej zawartości, w tym Pakiet Easy Journey (zawiera sześć przedmiotów leczących, dwa przedmioty ożywiające i trzy przedmioty ewakuacyjne) Przepustka sezonowa (zawiera trzy dodatkowe rozdziały fabularne DLC wydane po premierze, a także trzy tapety do pobrania i dwie opcje malowania Kwatery Głównej) Cyfrowy mini album z grafiką Cyfrowa ścieżka dźwiękowa Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes Edycja Digital Deluxe jest dostępna na PC, Xbox i PlayStation. Wersja cyfrowa Deluxe na konsolę Xbox jest kompatybilna z konsolami Xbox Series X|S i Xbox One, natomiast wersja na PlayStation zawiera kody na wersje gry na PS5 i PS4. Jak wspomniano powyżej, jest to obecnie jedyny sposób na uzyskanie gry na PS4 poza Japonią. Członkowie PS Plus mogą również zaoszczędzić 10% na zamówieniu w przedsprzedaży, obniżając cenę wersji Digital Deluxe do 72 USD (wcześniej 80 USD). Za produkcję Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes odpowiada Rabbit & Bear Studios, założone przez kilku członków pierwotnego zespołu deweloperskiego Suikoden, którzy chcieli kontynuować dziedzictwo ukochanej serii RPG. W związku z tym wiele elementów rozgrywki i fabuły Eiyuden Chronicle będzie znanych fanom Suikoden, na przykład duża obsada licząca 100 członków drużyny do rekrutacji, strategiczny turowy system walki i sceneria high fantasy pełna konfliktów politycznych. Zawiera także unowocześnione elementy, takie jak gra głosowa i stylizowana prezentacja, która łączy sprite'y 2D i wysokiej jakości środowiska 3D, podobne do stylu HD-2D Square Enix, znanego z takich gier jak Octopath Traveler i Live A Live. Niestety, Yoshitaka Murayama, twórca obu Eiyuden Chronicle i Suikoden zmarli 6 lutego w wieku 54 lat. Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes ukaże się 23 kwietnia na PC, Nintendo Switch, PS5, PS4, Xbox Series X|S i Xbox One. W międzyczasie Prequel RPG akcji z przewijaniem bocznym, Eiyuden Chronicle: Rising, jest już dostępny na konsolach i komputerach PC i warto go sprawdzić, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej nowej serii fantasy. Możesz zdobyć klucz Steam za 21% zniżki w Fanatical. Rising jest także dostępne w ramach Xbox Game Pass. Ujawnienie: GameSpot i Fanatical są własnością Fandomu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games