GTA Online – jak szybko zarobić pieniądze na napadzie Cluckin' Bell

GTA Online – jak szybko zarobić pieniądze na napadzie Cluckin' Bell

Najazd na farmę Cluckin' Bell w GTA Online może przynieść ci zysk w wysokości 500 000 dolarów po zakończeniu napadu. Całą tę gotówkę zdobywa się poprzez kradzież kokainy kartelu w fabryce kurczaków i zwrócenie jej Vincentowi. Podobnie jak w przypadku każdego napadu w GTA Online, najazd na farmę Cluckin' Bell można powtarzać wielokrotnie (po krótkim czasie odnowienia). Oznacza to, że masz konkretne źródło 500 000 dolarów, jeśli będziesz wykonywać sześć misji w ramach napadu. Jeśli jednak chcesz naprawdę zmaksymalizować swój potencjał zarobków dzięki najazdowi na farmę Cluckin' Bell Farm Raid, musisz zastosować kilka kluczowych strategii, które pozwolą ci ukończyć najazd w niecałą godzinę. Zapoznaj się z poniższym przewodnikiem, aby poznać najszybszy sposób na ukończenie nalot.

Ukończenie najazdu na farmę Cluckin' Bell i szybkie zarobienie pieniędzy

Jest kilka konkretnych strategii, z których musisz skorzystać, jeśli chcesz ukończyć najazd tak szybko, jak to możliwe i szybko zarobić dużo pieniędzy. Zalecam najpierw kilka razy przeprowadzić najazd, aby w pełni zrozumieć misje, ale te strategie można zastosować również podczas pierwszego uruchomienia. Możesz przeczytać nasz pełny opis przejścia najazdu, aby zobaczyć szczegółowo, jak każda misja została ukończona. Poniżej omówię misje jedna po drugiej i zaproponuję najszybszy sposób ich ukończenia. Jeśli zrobisz to poprawnie, ukończenie nalotu powinno zająć ci tylko około 50 minut do godziny. Za każdym razem, gdy ukończysz nalot, odchodzisz z 500 000 dolarówwięc jest to solidny sposób na zarobienie w GTA Online 1 miliona dolarów co dwie godziny.

Misja 1: Fundusz błotny

Przede wszystkim masz misję Slush Fund, która tak naprawdę nie ma żadnych ustalonych strategii. Jednak dla tej misji i wszystkich przyszłych misji polecam grać dalej „Łatwy poziom trudności”. Na koniec najazdu zarabiasz tę samą ilość gotówki, niezależnie od tego, na jakim poziomie trudności grasz, więc aby działać tak szybko, jak to możliwe, musisz mieć pewność, że wrogów można szybko zabić. Nie zarobisz jednak takiej samej ilości RP, więc jeśli to dla ciebie ważne, graj na „Normalnym poziomie trudności”. W Slush Fund wystarczy pojechać do budynku, w którym piorą się pieniądze, wejść do budynku i posprzątać suszarki za gotówkę, a następnie wyjdź i wróć na komisariat policji w Vespucci. Wrogów nie trzeba eliminować, gdyż i tak będą cię gonić, gdy wyjdziesz.

Misja 2: Włamanie i wejście

Po raz kolejny nie ma naprawdę „szybkiego” sposobu na ukończenie tej misji. Sugeruję jednak zapisanie w pamięci lokalizacji Terrorbyte'a i laptopa, dzięki czemu będziesz mógł od razu udać się do ich lokalizacji po rozpoczęciu misji. W części misji Terrorbyte chcesz użyć ciężkiej broni, aby szybciej wyeliminować drony. Zwykłym karabinom maszynowym trudno będzie ich zniszczyć.Brak podpisuJeśli chodzi o laptopa, po prostu weź go z ławki obok właściciela i biegnij prosto do swojego pojazdu, aby udać się na stację kolejową. Na stacji kolejowej nie znalazłem jeszcze niezawodnego sposobu na zdobycie klucza do pociągu. Dla mnie zwykle wypada z wroga w środek podwórka, obok przyczepy i czerwonej skrzynki. Jednak w twoim przypadku może być inaczej, więc po prostu eliminuj wrogów, aż go znajdziesz. Pozostała część misji nie może zostać ukończona szybciej niż zwykle. Uważaj tylko, żeby nie zginąć w pociągu i wyciągaj urządzenie hakerskie w odpowiednim momencie.

Misja 3: Ukryta broń

Tutaj strategie zaczynają wchodzić w grę. Aby wykonać misję Ukryta broń, chcesz się udać do Punkt Ci sam punkt C. Nawet nie zawracaj sobie głowy innymi punktami, ponieważ punkt C ma najlepszą broń i sprzęt. Jednak zanim się tam udasz, upewnij się, że masz pojazd opancerzony lub szybki. Punkt C jest siedzibą milicji i znajduje się na lotnisku. Broń znajduje się w hangarze, a sprzęt znajduje się na asfalcie. Chcesz najpierw wjechać prosto do hangaru, chwycić broń, a następnie udać się na asfalt. Chwyć tam sprzęt i odjedź, nawet nie zawracaj sobie głowy wrogami, chyba że musisz ich zabić.Misja Ukrytej Broni w GTA OnlineMisja Ukrytej Broni w GTA OnlineMisja Ukrytej Broni w GTA Online Chociaż z punktu A technicznie łatwiej jest zdobyć broń i sprzęt, otrzymasz jedynie lekki pancerz. Może to powodować pewne problemy w przyszłości, szczególnie jeśli grasz solo, gdy liczba wrogów zaczyna rosnąć. Jeśli masz odpowiedni pojazd, punkt C może być równie szybki, a otrzymasz lepszy sprzęt.

Misja 4: Uderz i uciekaj

Uderz i uciekaj to jedna z misji, która oszczędza czas w rajdzie, jeśli wiesz, co robić. Aby uzyskać misję, do której chcesz się udać Punkt A, siedziba gangu Marabunta Grande. Nie ma znaczenia, jakim pojazdem się zabierzesz, bo i tak wkrótce będziesz jeździł nowym pojazdem do ucieczki. Kiedy dotrzesz do punktu A, idź prosto do garażu po przeciwnej stronie drogi niż motel. Idź na prawą stronę garażu, a w połowie wysokości ściany zobaczysz szarą skrzynkę elektryczną. Strzel w skrzynkę ze swojego pojazdu, a garaż się otworzy, odsłaniając znajdujący się w środku pojazd do ucieczki.Misja Uderz i uciekaj w GTA OnlineMisja Uderz i uciekaj w GTA OnlineMisja Hit and Run w GTA Online Pojazdem ucieczki może być jeden z kilku samochodów (moim był Declasse Tulip). Wsiądź do dowolnego pojazdu i wyjedź z garażu, ignorując wrogów. W samochodzie, jechać w stronę torów kolejowych, które znajdują się za rafinerią i na północ od garażu. Idź drogą kawałek w górę, aż zobaczysz tory kolejowe. Podjedź do nich i podążaj śladami na zachód. Dzięki temu żaden wrogi samochód nie będzie za Tobą podążał, a dotarcie do garażu Vincenta będzie szybsze.

Misja 5: Przestępczość zdezorganizowana

Piąta misja jest dość prosta. Upewnij się, że masz szybki pojazd jednak przed wyruszeniem na misję. Chcesz zhakować pierwszą furgonetkę, którą widzisz, a następnie udać się prosto do drugiej furgonetki. Za pomocą tego zabij kierowcę i wszystkich innych osób w środku po tym, jak go zhakujesz. Gdy to zrobisz, powinieneś być w stanie założyć mundur Cluckin' Bell, co ułatwi dalszą część misji.Misja Zdezorganizowana Przestępczość w GTA OnlineMisja Zdezorganizowana Przestępczość w GTA OnlineMisja Zbrodnia zdezorganizowana w GTA Online W mundurze udaj się do garażu kartelu, najlepiej z wyciszona broń. Zacznij po cichu eliminować strażników, a następnie sabotuj ciężarówki znajdujące się w pobliżu zabitych strażników. Możesz sabotować ciężarówki podchodząc do maski i ciągnąc za drut. Po sabotażu wszystkich pięciu ciężarówek udaj się na tył garażu i usunąć nagrania CCTV. Musisz to zrobić, jeśli chcesz, aby szósta i ostatnia misja przebiegła jak najbardziej bezboleśnie.

Misja 6: Miejsce zbrodni

W szóstej i ostatniej misji najazdu na farmę Cluckin' Bell musisz udać się do fabryki kurczaków i ukraść kokainę kartelu. Jeśli w poprzedniej misji usunąłeś nagrania z monitoringu, możesz wejść do fabryki niezauważony. Jest to o tyle istotne, że jeśli nie usuniesz nagrania, natychmiast zaatakuje Cię strażnik. W fabryce wejdź do pomieszczenia po prawej stronie magazynu. W tym pokoju zbierz klucze do biura, które leżą na biurku po prawej stronie. Następnie udaj się na tyły i wejdź do piwnicy. Zabij znajdujących się w środku strażników i naukowców i zrabuj kokainę leżącą na półkach i biurkach.Misja Miejsce zbrodni w GTA OnlineMisja Miejsce zbrodni w GTA OnlineMisja Scena zbrodni w GTA Online Wyjdź z piwnicy i idź dalej, aby wejść do garażu sterowanego za pomocą klawiatury umieszczonej po prawej stronie bramy garażowej. Podnieś łom z tyłu garażu po prawej stronie i otwórz tylko środkowy pojemnik. W pozostałych pojemnikach nie ma nic.Przeszukaj skrzynie...Przeszukaj skrzynie...Przeszukaj skrzynie… Wyjdź z garażu, a następnie idź do biura, używając kluczy biurowych, aby otworzyć drzwi. Użyj urządzenia hakerskiego, aby odwiedzić trzy komputery w sąsiednim pokoju, a następnie wprowadź kod do sejfu: 59, 97, 98. Zabierz łup ze środka i udaj się na sam tył fabryki. Strzel w dwie skrzynki elektryczne, aby otworzyć bramę garażową i pobiegnij w stronę pojazdu, którym uciekasz....to wyjdź!...to wyjdź!…następnie wyjdź! Wewnątrz pojazdu należy jechać prosto na tory kolejoweupewniając się jechać w prawo. To będzie w kierunku przeciwnym do twojego znacznika zadania, ale nie martw się o to. Jedź dalej wzdłuż torów, a w końcu zobaczysz, że policjanci przestaną cię gonić. W końcu będziesz musiał zjechać z torów, ponieważ mijają one areszt Vincenta, ale będziesz na tyle blisko celu, że nie będzie to miało znaczenia. I to zakończy najazd na farmę Cluckin' Bell. Stosując te strategie, udało mi się ukończyć najazd w około 55 minut, ale można było to przyspieszyć, gdybym nie zmarnował czasu na zabicie kilku wrogów.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games