Gdzie zamówić w przedsprzedaży Samsunga Galaxy S24, S24 Plus i S24 Ultra

Gdzie zamówić w przedsprzedaży Samsunga Galaxy S24, S24 Plus i S24 Ultra

Podczas dzisiejszej transmisji na żywo Samsung Unpacked Samsung ogłosił nową ofertę smartfonów Galaxy S24. Nowa linia obejmuje telefony Galaxy S24, S24 Plus i S25 Ultra z Androidem, które zostaną wprowadzone na rynek 31 stycznia i można je zamawiać w przedsprzedaży w sklepach Best Buy i Samsung. Chociaż te trzy modele różnią się rozmiarem, specyfikacjami aparatu i funkcjonalnością, wszystkie trzy mają zestaw podobnych funkcji, w tym chipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 z dużym chłodzeniem parowym – które powinno świetnie sprawdzać się pod kątem wydajności w grach – a także zbiór funkcji opartych na sztucznej inteligencji. Samsung promuje funkcje sztucznej inteligencji jako największą zaletę linii S24, a wszystkie trzy telefony będą wyposażone w funkcję „Circle to Search”, która umożliwia użytkownikom narysowanie okręgu wokół obiektu na dowolnym obrazie w celu wyszukania go w Google, a nawet wykonanie dwóch -way tłumaczenia na żywo dla SMS-ów i rozmów telefonicznych. Dostępny jest także zestaw narzędzi do edycji zdjęć i filmów opartych na sztucznej inteligencji, obejmujący możliwość ulepszania wideo nagranego przy niższych klatkach na sekundę do 120 klatek na sekundę. Oprócz tych funkcji Samsung twierdzi również, że będzie obsługiwał nowe urządzenia dzięki aktualizacjom generacji systemu operacyjnego i poprawkom zabezpieczeń przez następne siedem lat, czyli dłużej niż zwykle zapewnia wsparcie po wprowadzeniu na rynek większości smartfonów. Galaxy S24, S24 Plus i S24 Ultra są już dostępne w przedsprzedaży w różnych sklepach internetowych. Okienko przedsprzedażowe trwa do 30 stycznia. Złapanie jednego z nowych Galaxy S24 w okresie przedsprzedażowym może zaoszczędzić sporo pieniędzy, zwłaszcza jeśli oddasz na wymianę starsze urządzenie w dobrym stanie. Przyjrzyjmy się wszystkim miejscom, w których można zamówić w przedsprzedaży Samsunga Galaxy S24, S24 Plus i S24 Ultra, a także wielu dostępnym ofertom przedsprzedażowym.

Oferty przedsprzedażowe Samsunga Galaxy S24

Samsung i Best Buy oferują kuszące oferty przedsprzedażowe na linię Galaxy S24. Wszystkie oferty przedsprzedażowe są dostępne do zamknięcia okna przedsprzedażowego 30 stycznia.Oferty przedsprzedażowe Samsunga:Począwszy od ofert promocyjnych firmy Samsung, możesz bezpłatnie uaktualnić swoje urządzenie Glaaxy S24 w przedsprzedaży do kolejnego najwyższego poziomu pamięci. Na przykład Galaxy S24 z 256 GB pamięci można kupić za jedyne 800 dolarów zamiast standardowych 860 dolarów. Możesz jeszcze bardziej obniżyć cenę, wymieniając kwalifikujący się smartfon, a Samsung przyzna Ci także środki w wysokości 25, 75 USD lub 100 USD w zależności od tego, które urządzenie zamówisz. Oprócz ofert w przedsprzedaży, zamówienie bezpośrednio od firmy Samsung również wiąże się z korzyścią dla otrzymujesz 20% zniżki na usługę Samsung Care+ z ochroną przed kradzieżą i utratą, sześć bezpłatnych miesięcy Microsoft 365 Basic, dwa bezpłatne miesiące Adobe Lightroom i cztery bezpłatne miesiące SiriusXM. Aha, a Samsung oferuje trzy ekskluzywne opcje kolorystyczne dla wszystkich modeli S24: Titanium Green , Tytanowy błękit i Tytanowy pomarańcz. Te kolory nie są dostępne u innych sprzedawców detalicznych.Oferty przedsprzedażowe Best Buy:Best Buy oferuje również własną serię ofert przedsprzedażowych na Galaxy S24. Obejmuje to tę samą ofertę w przedsprzedaży dotyczącą bezpłatnego rozszerzenia pamięci masowej, co Samsung, a także rabat do 870 USD w przypadku zamówienia w przedsprzedaży i do 150 USD kredytu w postaci e-prezentu Best Buy przy wymianie kwalifikującego się urządzenia (ostateczne oszczędności i kwoty kredytu będą się różnić). Oferty te są dostępne do zakończenia okresu przedsprzedaży 30 stycznia.

Zaczynając od 800 dolarów

Standardowy Galaxy S24 wyposażony jest w 6,2-calowy dynamiczny wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości FHD+ i adaptacyjnej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Ekran to „wyświetlacz krawędziowy”, który rozciąga się na cały przód urządzenia z supercienkimi ramkami. Oprócz procesora Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 ma także 8 GB pamięci RAM, baterię 4000 mAh i 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli chodzi o aparaty, Galaxy S24 będzie wyposażony w przedni aparat o rozdzielczości 12 MP i trzy tylne- obiektywy skierowane w stronę przeciwną, w tym: Szerokokątny 50 MP Ultraszerokokątny teleobiektyw 12 MP 10 MP z 3-krotnym zoomem optycznym Galaxy S24 zaczyna się od 800 dolarów za 128 GB lub 860 dolarów za 256 GB.

Zaczynając od 1000 dolarów

Średniej wielkości Galaxy S24 Plus wyposażony jest w 6,7-calowy dynamiczny ekran AMOLED o rozdzielczości Quad HD+ i adaptacyjnej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Specyfikacje aparatu w Galaxy S24 Plus są identyczne jak w podstawowym modelu S24, ale Plus ma o 50% więcej pamięci RAM (12 GB) i większą baterię o pojemności 4900 mAh. Galaxy S24 Plus będzie kosztować 1000 dolarów za 256 GB i 1120 dolarów za opcję 512 GB.

Zaczyna się od 1300 dolarów

Galaxy S24 Ultra to największy i najpotężniejszy model z linii S24, wyposażony w 7,7-calowy dynamiczny ekran AMOLED o rozdzielczości Quad HD+ i adaptacyjną częstotliwość odświeżania 120 Hz. Podobnie jak S24 Plus, Ultra ma 12 GB pamięci RAM. Oprócz największej powierzchni ekranu, Ultra ma największą pojemność baterii spośród całej trójki, wynoszącą 5000 mAh. Podobnie jak pozostałe dwa urządzenia, ma przedni aparat 12 MP z dodatkowymi czterema obiektywami skierowanymi do tyłu: 200 MP Wide 12 MP Ultra Wide 50 MP Teleobiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym Teleobiektyw 10 MP z 3-krotnym zoomem optycznym S24 Ultra zawiera także mocniejsze funkcje AI w porównaniu do innych modeli S24, a także solidniejszą tytanową ramę i osłonę Corning Gorilla Armor, która jest 4 razy bardziej odporna na zarysowania i może nawet redukować odblaski do 75%. Jest także wyposażony w zintegrowany rysik Galaxy S Pen. Galaxy S24 Ultra można zamówić w przedsprzedaży w trzech wersjach pojemności, zaczynając od 1300 dolarów za 256 GB, 1420 dolarów za 512 GB lub 1660 dolarów za 1 TB.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games