Enshrouded – Jak zwiększyć rozmiar plecaka i miejsca w ekwipunku

Enshrouded – Jak zwiększyć rozmiar plecaka i miejsca w ekwipunku

Twoje przygody w Osłonięty zabierze Cię w niebezpieczne miejsca, często w poszukiwaniu łupów. Jedynym problemem jest to, że tak naprawdę nie można zabrać ze sobą zbyt wielu rzeczy. Istnieje jednak szczególna aktualizacja, której możesz potrzebować. Oto nasz poradnik jak zwiększyć liczbę miejsc w plecaku w Enshrouded.

Jak zwiększyć ilość miejsc w ekwipunku plecaka w Enshrouded

Możesz zwiększyć liczbę miejsc w ekwipunku plecaka, nabywając rozszerzenia plecaka. To konkretne ulepszenie można wytworzyć wyłącznie za pośrednictwem Łowcy, NPC, którego można uratować podczas kampanii w piaskownicy. Możesz odwołać się do naszego Przewodnik po lokalizacji Huntera jeśli potrzebujesz pomocy w osiągnięciu tego celu. Zakładając, że uratowałeś już Łowcę, możesz umieścić ją w zamkniętym budynku w swojej bazie. Służy ona za jej schronienie i odblokowuje także poboczne zadanie. Celem jest teraz znalezienie soli do jej towarów.Mapa pokazuje lokalizację kopalni soli w Egerton.

Gdzie zdobyć sól

Poboczne zadanie Łowcy, Lokalizacja kopalni soli, możesz zaliczyć udając się do Kopalni soli w Egerton (pokazanej na powyższym obrazku mapy). Znajduje się na zachód od punktu szybkiej podróży Starożytnej Iglicy Springlands i nieco na północny wschód od miejsca, gdzie można znaleźć Alchemik NPC. Cały obszar spowija śmiercionośna mgła, więc upewnij się, że jesteś dobrze przygotowany i posiadasz środki przetrwać dłużej w Całunie.Jeśli jesteś już na terenie Kopalni Soli Egerton, rozglądaj się za tunelami prowadzącymi w głąb jaskiń. Na ścianach należy wykonać drobne kwadratowe lub sześcienne występy. Są to złoża soli, które możesz wydobywać. Śmiało, użyj kilofa, aby zebrać dużo tych zasobów.Złoża/węzły soli wyglądają jak skały z występami przypominającymi sześciany.Złoża/węzły soli wyglądają jak skały z występami przypominającymi sześciany.

Jak zrobić suszone futro

Po krótkiej wędrówce wróć do Łowcy, aby zrobić Suszarkę. Wymaga 10x Kłód Drewna i 6x Sznurka. Umieść tę konstrukcję w dowolnym miejscu w swojej bazie i wejdź z nią w interakcję. Oto, co musisz zrobić dalej, jeśli chcesz zwiększyć liczbę miejsc w plecaku w Enshrouded: Kliknij przycisk Przeglądaj przepisy i wybierz Suszone futro. Umieść sól, którą właśnie zebrałeś, a także futro zwierząt. Pamiętaj, że zwierzęce futro wypada z zabitych przez ciebie zwierząt, takich jak wilki i owce. Suszarka automatycznie będzie produkować jedno suszone futro co minutę, o ile masz wymagane materiały.Użyj suszarki do suszenia futra.Użyj suszarki do suszenia futra.Użyj suszarki do suszenia futra.

Jak stworzyć przedłużenia plecaka

Porozmawiaj jeszcze raz z Łowcą i wybierz opcję Rzemiosło. Zauważysz, że można wytworzyć Mały plecak. Wymaga 3x Rozdartego Płótna, 5x Sznurka i 4x Suszonych Futer. Kiedy już stworzysz ten konkretny przedmiot, otwórz menu postaci i wyposaż go. Powinieneś zobaczyć, że do Twojego plecaka dodano dodatkowe osiem miejsc.Stwórz Mały Plecak i wyposaż go.Stwórz Mały Plecak i wyposaż go.Stwórz Mały Plecak i wyposaż go. W ten sposób zwiększasz liczbę miejsc w ekwipunku plecaka w Enshrouded. Pamiętaj, że Mały Plecak to tylko jedno szczególne ulepszenie. W miarę postępów i wykonywania innych pobocznych zadań Łowcy uzyskasz dostęp do dodatkowych planów. Należą do nich średni plecak, który zapewnia +16 miejsc. Enshrouded to gra o przetrwaniu w otwartym świecie, w której eksplorujesz przeklęte krainy pokryte śmiercionośną mgłą. Aby uzyskać więcej wskazówek, możesz sprawdzić nasze centrum przewodników.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games