HONOR Magic V2: najcieńszy na świecie składany model wprowadzony na rynek w Europie

HONOR Magic V2: najcieńszy na świecie składany model wprowadzony na rynek w Europie

Kris Carlon / Android AuthorityTL; DR Premiera HONOR Magic V2 w Europie, w tym w Wielkiej Brytanii. HONOR Magic V2 ma grubość 9,9 mm po złożeniu i 4,7 mm po rozłożeniu. HONOR Magic V2 jest dostępny w przedsprzedaży w kolorze czarnej wegańskiej skóry i Phantom Purple za 1699,99 GBP. HONOR Magic V2 został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w Chinach w zeszłym roku i zdobył miano najcieńszego składanego urządzenia na rynku. Dziś składany telefon wreszcie trafia za granicę i debiutuje w Europie, w tym w Wielkiej Brytanii. Do dziś Magic V2 jest w dalszym ciągu najcieńszym na świecie urządzeniem składanym w stylu książki, mierzącym 9,9 mm grubości po złożeniu i 4,7 mm po otwarciu. Dla porównania Google Pixel Fold ma grubość 12,1 mm po złożeniu i 5,8 mm po rozłożeniu. Tak naprawdę jego najbliższym konkurentem pod tym względem jest OnePlus Open, który jest nieco grubszy o niecałe 2 mm po złożeniu i nieco ponad 1 mm grubszy po otwarciu.

Wyświetlacz HONOR Magic V2

Honor Magic V2 Ultimate rozłożony z dołączonym rysikiemKris Carlon / Android Authority Jednak smukłość to nie jedyna zaleta tego telefonu. Na zewnątrz składany telefon ma 6,43-calowy ekran osłonowy LTPO 120 Hz (OLED, 20:9, jasność szczytowa 2500 nitów). Jeśli chodzi o składany ekran, można spodziewać się 7,92-calowego panelu LTPO OLED (2344 x 2156, 10:9) z częstotliwością odświeżania 120 Hz i szczytową jasnością 1600 nitów. Ten składany ekran jest chroniony przez to, co firma nazywa szkłem nanokrystalicznym. Obydwa wyświetlacze obsługują rysik, który według HONOR ma czas reakcji poniżej milisekundy i wykorzystuje algorytm przewidywania skoku.

Kamery HONOR Magic V2

Zbliżenie aparatu Honor Magic V2 w dłoni pokazujące skórzany tyłKris Carlon / Android Authority Jeśli chodzi o aparaty, dostajemy dwie strzelanki do selfie 16 MP, jedną do wyświetlacza na obudowie, a drugą do składanego ekranu. Z tyłu znajduje się standardowa konfiguracja potrójnego aparatu. Ten zestaw aparatów obejmuje główny aparat 50 MP, ultraszerokokątny obiektyw 50 MP i teleobiektyw 2,5×20 MP.

Specyfikacje HONOR Magic V2

Honor Magic V2 Ultimate z logo ColorOSKris Carlon / Android Authority Wewnątrz urządzenia można spodziewać się podkręconego procesora Snapdragon 8 Gen 2. To ten sam chipset, który znajdziesz w Samsungu Galaxy S23 Ultra. W przeciwieństwie do Chin, model wprowadzany na rynek europejski będzie dostępny tylko z jedną opcją konfiguracji pamięci i pamięci masowej — 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci. Jednak nadal otrzymasz podwójną baterię krzemowo-węglową o pojemności 5000 mAh z przewodowym ładowaniem o mocy 66 W. Niestety, pomimo tego, że jest produktem premium, telefon ten nie oferuje ładowania bezprzewodowego. Inne specyfikacje obejmują montowany z boku czujnik odcisków palców, obsługę 5G, głośniki stereo i system Android 13 z nakładką Magic OS.

Cena i dostępność HONOR Magic V2

Honor Magic V2 Ultimate vs długopis 5Kris Carlon / Android Authority Dla tych, którzy chcą, aby HONOR Magic V2 stał się ich kolejnym smartfonem, zamówienia przedsprzedażowe rozpoczęły się dzisiaj w Europie. Słuchawka będzie dostępna w wersji Black Vegan Leather i Phantom Purple w cenie 1699,99 GBP. Zamówienia w przedsprzedaży będzie można składać w sklepach HONOR, Amazon, Very, Argos i Curry. 2 lutego telefon będzie można kupić w sklepie Three. Oprócz zamówienia w przedsprzedaży HONOR dorzuca także kilka gadżetów. Jeśli złożysz zamówienie w przedsprzedaży bezpośrednio w HONOR, otrzymasz słuchawki Bang and Olufsen (o wartości 459 GBP), sześciomiesięczną ochronę ekranu i zasilacz HONOR SuperCharge o mocy 66 W. Dodatkowo możesz otrzymać kupon Early Bird, który obniży cenę o 200 GBP, jeśli wykorzystasz go przed 1 marca (użyj kodu AV2PR200 przy kasie). Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android