Dziedzictwo Hogwartu — który dom wybrać i jakie są różnice

Dziedzictwo Hogwartu — który dom wybrać i jakie są różnice

Dziedzictwo Hogwartu, podobnie jak powieści i filmy, ma do wyboru cztery domy: Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw i Slytherin. Oczywiście będziesz chciał wybrać ten, który naprawdę wolisz. Mimo to możesz chcieć wiedzieć, czy istnieją wyraźne różnice między opcjami. Oto nasz przewodnik po Dziedzictwie Hogwartu, który pomoże Ci wybrać odpowiedni dom i poznać najważniejsze różnice między nimi.

Ceremonia przydziału w Dziedzictwie Hogwartu

Na początku kampanii będziesz mógł wybrać Dom w Dziedzictwie Hogwartu. Następuje to po długim rozdziale wprowadzającym, który ostatecznie prowadzi cię do trwającej Ceremonii Przydziału. Gdy Tiara Przydziału zostanie umieszczona na głowie twojej postaci, będziesz mógł dokonać wyboru w oparciu o cechę, która najbardziej cię reprezentuje (tj. Odwaga dla Gryffindoru, Ambicja dla Slytherinu, Ciekawość dla Ravenclaw i Lojalność dla Hufflepuff). pamiętaj, że można na to również wpłynąć, wypełniając quiz Czarodziejskiego Świata i łącząc swoje konto WB Games, chociaż nadal możesz wprowadzić niezbędne zmiany w oparciu o swoje preferencje. Natychmiast po tym szaty twojej postaci zmienią się na kolory twojego domu (tj. czerwony dla Gryffindoru, zielony dla Slytherinu, niebieski dla Ravenclaw i żółty dla biednego starego Hufflepuffu). Po przerywniku filmowym Twoja postać obudzi się w swoim pokoju w akademiku.Pokój wspólny Slytherinu znajduje się w trzewiach lochów, wraz ze zwiniętym wężem.

Kluczowe różnice po wybraniu domu

Są to najbardziej zauważalne różnice, gdy wybierasz swój dom w Hogwarts Legacy:Pokój wspólny – Zarówno pokoje wspólne Gryffindoru, jak i Ravenclaw znajdują się w wieżach ich założycieli. Tymczasem obszar Hufflepuffu jest połączony korytarzem, który prowadzi do kuchni. Wreszcie, centrum Slytherinu znajduje się w lochach. Estetyka, kolor i projekt – Biorąc pod uwagę lokalizacje, zauważysz różnice, jeśli chodzi o estetykę. Na przykład Gryffindor mieni się czerwienią i złotem. Slytherin, biorąc pod uwagę zamiłowanie założyciela do węży, ma zwiniętego węża, który porusza się, gdy zbliżasz się do centrum. Koledzy z klasy – Jest wielu wspierających NPC, których spotykasz i zaprzyjaźniasz się w miarę postępów w swojej podróży, chociaż oni również należą do odpowiednich domów .Gruba Dama blokuje wejście do pokoju wspólnego Gryffindoru.  Czy znasz hasło?Gruba Dama blokuje wejście do pokoju wspólnego Gryffindoru. Znasz hasło? Każdy dom opiera się na swojej podstawowej zasadzie: Gryifonorzy znani są ze swojej odwagi, Krukoni ze swojej inteligencji, Puchoni ze swojej przyjaźni, a Ślizgoni ze swojej przebiegłości. Znajomość tych cech może również wpłynąć na twoją decyzję. W większości kampania w Dziedzictwie Hogwartu toczy się normalnie, niezależnie od wybranego domu. Zasadniczo wracałbyś do swojego centrum tylko wtedy, gdy gra cię o to poprosi, na przykład kiedy musisz spać. Podobnie, większość obszarów zamku jest również dostępna za pośrednictwem Floo Flames, mechaniki szybkiej podróży w grze, więc nie musisz się martwić koniecznością pokonywania dużych odległości, aby dotrzeć do innych obszarów. Mimo to mogą istnieć ważniejsze aspekty do odkrycia później, więc odpowiednio zaktualizujemy nasz przewodnik.Centrum Ravenclaw znajduje się wysoko na szczycie wieży.Centrum Ravenclaw znajduje się wysoko na szczycie wieży.Masz przytulne miejsce, jeśli jesteś Hufflepuffem.Jeśli jesteś Hufflepuffem, masz przytulne miejsce. Dziedzictwo Hogwartu zostało opracowane przez firmę Avalanche Software, spółkę zależną Warner Bros. Interactive Entertainment. Gra została uwikłana w kontrowersje z powodu transfobicznych uwag autorki Harry’ego Pottera, JK Rowling. Chociaż nie jest osobiście zaangażowana w jej rozwój, może czerpać korzyści z jej sukcesu. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasz szczegółowy artykuł o tym, jak komentarze Rowling wpłynęły na społeczność trans. W tym artykule znajdziesz również linki do twórców transpłciowych, których możesz wesprzeć, a także organizacji charytatywnych, którym możesz przekazać darowiznę. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games