Dziedzictwo Hogwartu – Jak chwytać bestie do swojego wiwarium

Dziedzictwo Hogwartu – Jak chwytać bestie do swojego wiwarium

Czarodziejski świat jest pełen wszelkiego rodzaju magicznych stworzeń, aw Dziedzictwie Hogwartu spotkasz ich wiele. W końcu odblokujesz sposób oswajania tych, które można znaleźć na wolności. Oto nasz przewodnik Hogwarts Legacy Beasts, który pomoże ci złapać zwierzęta do twojego wiwarium w Pokoju Życzeń.

Wymagania misji, aby odblokować wiwarium

Mechanika schwytania wiwarium i bestii w Dziedzictwie Hogwartu staje się dostępna w połowie kampanii. Po ukończeniu głównego zadania o nazwie Proces Percivala Rackhama, pojawi się kilka innych: The Helm of Urtkot – zabierze cię do grobowca, w którym musisz rozwiązać zagadki Moth/Butterfly Door. The Caretaker’s Lunar Lament – ​​daje ci zaklęcie Alohomora, dzięki któremu możesz odblokować drzwi i skrzynie. Podobnie prowadzi do zadania pobocznego, w którym musisz zbierać Demiguise Moons, aby ulepszyć Alohomora.Beast Class – To pierwszy raz, kiedy będziesz uczestniczyć w tych zajęciach. Dowiesz się tu o głaskaniu i karmieniu magicznych stworzeń. Po wykonaniu powyższych czynności powinieneś otrzymać główne zadanie o nazwie Elf, Nab-Sack i Loom. To jest część, w której uczysz się, jak chwytać Bestie w Dziedzictwie Hogwartu.Będziesz mógł schwytać Bestie po kilku godzinach kampanii.

Elf, Nab-Sack i Krosno

Deek skrzat domowy pokaże ci liny, dostarczając zaklęcie zwane Nab-Sack. Oto sedno: pomyśl o Nab-Sack jak o Proton Pack z Ghostbusters. Podchodzisz do stwora i wystrzeliwujesz promień, który wciąga go do Nab-Sack. I nie, nie działa na duchy w Zamku Hogwart (to byłoby niewłaściwe na tak wielu poziomach). Aby było łatwiej, będziesz chciał aktywować ukrycie za pomocą Rozczarowania. Dzięki temu zwierzęta nie wykryją twojego podejścia. Następnie rzuć Levioso na cel, aby tymczasowo uniemożliwić mu poruszanie się. Po rzuceniu zaklęcia Nab-Sack pojawi się monit o przycisk, więc nie zapomnij go nacisnąć. Liczba pipsów oznacza, ile razy musisz pomyślnie nacisnąć przycisk. Zwierzęta będą uciekać i uciekać, więc będziesz musiał je ścigać i ponownie użyć Nab-Sack. Jeśli potrwa to zbyt długo, pestki zostaną wyczerpane i będziesz musiał zacząć od nowa. Zdarzają się przypadki, gdy zwierzęta są zbyt przestraszone i uciekają lub odlatują. Po prostu szybko podróżuj tam iz powrotem, aby je odrodzić.Po umieszczeniu zwierząt w swoim wiwarium będziesz je głaskać i karmić, aby zdobywać materiały.Po umieszczeniu zwierząt w swoim wiwarium będziesz je głaskać i karmić, aby zdobywać materiały.

Legowiska bestii

W zadaniach Elf, Nab-Sack i Loom masz do czynienia tylko z oswojonymi zwierzakami, takimi jak Puffskein, Jobberknoll i Mooncalf. Jednak w Dziedzictwie Hogwartu jest więcej Bestii, które możesz schwytać. Jeśli sprawdzisz mapę, zobaczysz ikony łap zwierząt reprezentujące legowiska bestii różnych gatunków. Należą do nich rzadsze stworzenia, takie jak Jednorożec i Hipogryf.W świecie gry do odnalezienia jest około tuzina unikalnych gatunków.W świecie gry do odnalezienia jest około tuzina unikalnych gatunków.

Wiwarium

Po spełnieniu początkowych celów wróć do Pokoju Życzeń. Wtedy odblokujesz wiwarium w Dziedzictwie Hogwartu, sanktuarium dla wszystkich schwytanych bestii. Tutaj możesz wypuścić schwytane zwierzęta, ale są pewne zastrzeżenia: każdy wiwarium może pomieścić do 12 bestii. ograniczona do czterech różnych gatunków. Oznacza to, że możesz mieć 11 pufków i 1 hipogryfa. Alternatywnie, jeśli masz 1 Puffskein, 1 Jobberknoll, 1 Mooncalf i 1 Hippogriff, nie będziesz mógł dodać kolejnego stworzenia innego gatunku.Wiwarium ma ograniczenia, ale wkrótce odblokujesz kilka dodatkowych opcji.Wiwarium ma ograniczenia, ale wkrótce odblokujesz kilka dodatkowych opcji.

Pieszczoty i karmienie

Teraz, gdy masz wiwarium w Dziedzictwie Hogwartu, będziesz mógł głaskać i karmić zwierzęta (podobnie jak robiłeś to podczas zadania Klasa bestii). Użyj swojej szczotki i daj im smakołyki. Spowoduje to pozostawienie odchodów materiałów, które można wykorzystać do ulepszeń sprzętu i cech/umiejętności. Oto kilka dodatkowych szczegółów: Same materiały można kupić w sklepie Brood and Peck w północno-wschodnim rogu Hogsmeade. Może to zaoszczędzić trochę czasu, jeśli jeszcze nie spotkałeś niektórych stworzeń. Istnieje również możliwość kupienia schematów karmnika bestii i skrzyni zabawek bestii w sklepie z księgami i zwojami w południowej części Hogsmeade. Możesz zbudować te struktury w wiwarium, rzucając zaklęcie Evanesco. Nieco później w grze otrzymasz zadanie, które pozwoli ci hodować zwierzęta, aby mogły mieć potomstwo. Ponadto dalsze postępy w chwytaniu Bestii z Dziedzictwa Hogwartu i oswajanie odblokowuje dodatkowe biomy wiwarium.Od czasu do czasu sprawdzaj swoje oswojone stworzenia.Od czasu do czasu sprawdzaj swoje oswojone stworzenia. Hogwarts Legacy jest rozwijane przez Avalanche Software, spółkę zależną Warner Bros. Interactive Entertainment. Gra została uwikłana w kontrowersje z powodu transfobicznych uwag autorki Harry’ego Pottera, JK Rowling. Chociaż nie jest osobiście zaangażowana w jej rozwój, może czerpać korzyści z jej sukcesu. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasz szczegółowy artykuł o tym, jak komentarze Rowling wpłynęły na społeczność trans. W tym artykule znajdziesz także linki do twórców transpłciowych, których możesz wesprzeć, oraz organizacji charytatywnych, którym możesz przekazać darowiznę. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games