Zaoszczędź na Tinderze: Możesz kupić te subskrypcje premium taniej aż do Walentynek

Zaoszczędź na Tinderze: Możesz kupić te subskrypcje premium taniej aż do Walentynek

Walentynki są tuż za rogiem – powód dla wielu, by zapuścić się z powrotem w świat randek internetowych. Do tego dnia miłości możesz zaoszczędzić na subskrypcjach premium aplikacji randkowej Tinder.

Do Walentynek: Karty podarunkowe Tinder obniżone o 25 procent

Możesz łatwo poznać nowych ludzi za pośrednictwem aplikacji randkowej Tinder: przesuwając zdjęcie profilowe w lewo lub w prawo, możesz łatwo zdecydować, czy chcesz lepiej poznać osobę. Aby cieszyć się jeszcze większymi korzyściami i być widzianym przez większą liczbę członków na platformie, oprócz bezpłatnej wersji podstawowej możesz wybrać płatną subskrypcję premium. Aby zaoszczędzić pieniądze, platforma Startselect.com właśnie oferuje 25 procent zniżki na karty podarunkowe za 1 miesiąc Plus-Abo a także, że Złoto-Abo (Zobacz ofertę na Startselect.com).

Do akcji rabatowej na Startselect.com

Cena karty przedpłaconej na miesiąc Tinder Plus to zazwyczaj 9,99 euro – ze zniżką płacisz 7,49 euro. Karta przedpłacona do Tinder Gold w tym samym okresie kosztuje zwykle 12,85 euro. Tylko z walentynkową zniżką za 9,60 euro. Kod kuponu zostanie wysłany e-mailem po dokonaniu płatności. Jeśli masz już konto Tinder, wystarczy przejść do odpowiedniego punktu w swoim profilu Przewiń do „Kod promocyjny”, a następnie wpisz kod. Następnie zostaniesz poproszony o podanie metody płatności. Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z Tindera, przewiń witrynę do dołu strony, a następnie kliknij Kod promocyjny. Wpisz kod tutaj, a następnie utwórz profil Tinder, a następnie wprowadź tutaj również szczegóły płatności.

W naszym filmie przedstawiamy różne aplikacje randkowe:

Tinder Plus, Gold i Platinum: To są Twoje zalety

Dzięki normalnej, bezpłatnej subskrypcji Tindera możesz dawać innym osobom ograniczone polubienia, dopasowywać je i rozmawiać z nimi. Ponadto w tej wersji będą wyświetlane reklamy. Z abonamentem Plus (15 euro za 1 miesiąc) możesz też dawać innym nieskończoną liczbę lajków, cofać przypadkowe odrzucenia (np. przesunięcia w lewo) i korzystać z funkcji paszportu do randek w różnych miejscach na świecie. Wszystko to bez reklam.

Subskrypcja Tinder Gold (25 euro za 1 miesiąc) daje dodatkowe 5 superlajków tygodniowo – jeśli dasz osobie superlike, zostanie ona poinformowana, że ​​uważasz ją za interesującą. Możesz także zobaczyć, kto dał Ci lajka. Ponadto Tinder codziennie zasugeruje Ci najlepsze dopasowania i możesz to zrobić raz w miesiącu wzmocnij swój profil i tak być widzianym przez więcej osób. Tinder oferuje również ein Platinum-Abo (30 euro za 1 miesiąc), który oferuje jeszcze więcej opcji: dzięki temu możesz pisać do ludzi przed meczem, uzyskać przegląd polubień, które wysłałeś w ciągu ostatnich 7 dni i możesz przypisać priorytetowe polubienia, z którymi odpowiednie osoby zobaczyć wcześniej.

Do akcji rabatowej na Startselect.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o aplikacjach randkowych? W takim razie mamy dla Ciebie odpowiednie artykuły:

GIGA poleca

Przegląd aplikacji randkowych

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android