Diablo 4 – Przewodnik po umiejętnościach nekromanty

Diablo 4 – Przewodnik po umiejętnościach nekromanty

Nekromanta w Diablo 4 to osoba, która przestrzega nauk Rathmy. Myślą o równowadze między dobrem a złem, bo nie ma większego wyrównywacza niż śmierć. Dzięki zdolnościom, które skupiają się na wskrzeszaniu zmarłych do kreacji wykonanych z kości, ten makabryczny pogromca potworów powinien być interesującą postacią. Oto nasz przewodnik po umiejętnościach nekromanty w Diablo 4, który pomoże ci z różnymi zdolnościami, które możesz odblokować.

Umiejętności nekromanty w Diablo 4

Diablo 4 Necromancer koncentruje się na okiełznaniu energii życia i śmierci poprzez krew, kości i klątwy. Podniesienie szkieletu to zaklęcie przywołania, które jest dostępne domyślnie. Pozwala postaci na odrodzenie szkieletowego sługusa z ciał wrogów (oznaczanych czerwoną aurą wokół ciała). Ponadto klasa ta posiada unikalną mechanikę zwaną Księgą Umarłych, która staje się dostępna na 5 poziomie. postępów, odblokujesz nowe stwory, które można przywołać, a także pewne pasywne atuty, które zmienią sposób ich działania. Podobnie, pamiętaj, że klasy w grze używają poziomów/grup dla każdej umiejętności i talentu, odblokowywanych, gdy „ wydałeś wystarczająco dużo punktów umiejętności. Wymieniamy je w poniższych sekcjach, dalej dzieląc je na podstawie połączonych węzłów/uaktualnień. Na koniec nie zapomnij spojrzeć na Przewodnik po talentach/umiejętnościach nekromanty.Wrogowie, których zabijesz, czasami pozostawiają po sobie zwłoki, oznaczone czerwoną aurą. Możesz ich użyć do przywołania armii nieumarłych lub efektów aktywacyjnych do unicestwienia wrogów.

Diablo 4 Nekromanta Podstawowe umiejętności

Podstawowe umiejętności są zawsze dostępne do rzucania. Zadają dość niskie obrażenia, ale są twoimi umiejętnościami chleba z masłem. Pomogą zregenerować zasoby esencji Nekromanty.Zbierać – Zamieść przed sobą kosę, aby zadać obrażenia; trafienie wroga zwiększa twoją redukcję obrażeń. Ulepszone — jeśli wróg trafiony przez Żniwiarza umrze w ciągu dwóch sekund, zyskujesz +30% prędkości ataku na trzy sekundy. Acolyte’s – Tworzy zwłoki pod pierwszym trafionym wrogiem; może wystąpić co pięć sekund.Inicjatywa – Natychmiast zabija cele poniżej 5% HP; nie działa na bossów ani graczy.Rozkładać się – Zadaje obrażenia na sekundę i tworzy nadające się do użytku zwłoki. Ulepszone – +10 esencji, jeśli wróg zginie w stanie Rozkładu. Acolyte’s – Ty i twoi sługusy zadajecie +10% obrażeń wrogom objętym Decompose.Initiate’s – Spowalnia wrogów o 30%.Krwotok – Rozerwij krew wroga, aby zadać obrażenia; 20% szansy na utworzenie Krwawej Kuli (tj. podniesienie, aby wyleczyć się za 15% twojego maksymalnego HP). Ulepszone – Po podniesieniu Krwawej Kuli, twój następny Krwotok zadaje obrażenia wrogom wokół celu; daje +2 esencji za każdego trafionego wroga. Acolyte – +20% szybkości ataku, jeśli jesteś zdrowy (80% HP lub więcej). Nowicjusz – Daje procent, aby zamienić część twojego podstawowego życia w fortyfikację (tj. premię do HP i 10% zmniejszone obrażenia); dodatkowa szansa na trafienia, aby zapewnić wyższą premię.Odłamki kości – Wystrzel trzy kościane pociski; zyskujesz +1 esencji za każde kolejne trafienie wroga tą samą umiejętnością. Ulepszone – +30% szansy na wystrzelenie dwóch dodatkowych pocisków, jeśli masz 50 lub więcej esencji. Acolyte — Trafienie tego samego wroga co najmniej trzy razy tym samym zaklęciem daje +8% szansy na trafienie krytyczne na cztery sekundy. Nowicjuszowi — 20% szansy na trafienie, aby nałożyć wrażliwość (tj. 20% zwiększone otrzymywane obrażenia).

Podstawowe umiejętności Nekromanty w Diablo 4

Rzucenie esencji kosztuje podstawowe umiejętności (oraz te z kolejnych poziomów/grup). Są dość niezawodni w walce. Odblokujesz je, gdy wydasz co najmniej dwa punkty umiejętności.Krwawa lanca – Rzuć włócznią, która zadaje obrażenia przez trzy sekundy celowi i innym przeciwnikom z nakłutymi. Ulepszona – Penetruje wrogów, którzy są nakłuci. Paranormalne — Gdy co najmniej dwóch wrogów lub boss jest pod wpływem efektu, zyskujesz +15% do szybkości ataku, a koszt Krwawej Lancy zostaje zmniejszony o 2 esencje. Nadprzyrodzone — Rzuć Krwawą Lancę osiem razy, a twoje następne użycie gwarantuje obezwładnienie (tj. zadanie dodatkowych obrażeń) na podstawie sumy twojego obecnego życia i ufortyfikowanego życia); tworzy również Krwawą Kulę pod pierwszym trafionym wrogiem.Przypływ krwi – Narysuj krew i wyrzuć novę AoE; obrażenia są zwiększane o 10% za każdego wyssanego wroga, aż do 50%.Ulepszone – Uzdrawia dodatkowe HP, gdy trafionych zostanie czterech lub więcej wrogów. Paranormalne — Gdy jesteś zdrowy, obrażenia wrogów zadawane przez Przypływ Krwi zapewniają jeden ładunek Przytłaczającej Krwi. Przy pięciu ładunkach twoje następne rzucenie obezwładnia. Nadnaturalne — za każdym razem, gdy wróg zostanie trafiony, zyskujesz wzmocnienie za 1% twojego podstawowego życia; +20% obrażeń, jeśli twoje fortyfikacje przekraczają 50% twojego maksymalnego HP.Zwarzyć – Uwolnij zarazę, która pozostawia po sobie skalany obszar. Ulepszone – Spowalnia wrogów o 25%. Paranormalne — 30% szansy na unieruchomienie na 1,5 sekundy. Nadprzyrodzone — Ty i twoi słudzy zadajecie +15% obrażeń wrogom w Pladze.Zerwać – Twoje widmo szarżuje do przodu i wraca do ciebie. Ulepszone – Zadaje wrogom na swojej drodze obrażenia równe 25% początkowych obrażeń. Paranormalne — co czwarte użycie powoduje podatność na ataki. Nadnaturalne — +2% zwiększone obrażenia przy uderzeniu za każdego aktywnego stwora.Kościana Włócznia – Przywołuje włócznię z kości, która może przebić się przez wrogów. Ulepszona – Po zniszczeniu rozpada się na trzy odłamki. Paranormalne – +5% zwiększona szansa na trafienie krytyczne; jeśli wyląduje trafienie krytyczne, wystrzeli dwa dodatkowe odłamki kości. Nadprzyrodzone — Nakłada wrażliwość na trzy sekundy na pierwszego trafionego wroga.

Diablo 4 Umiejętności Zwłok/Makabry Nekromanty

Umiejętności nekromanty Diablo 4 w tej sekcji służą do celów defensywnych i kontroli tłumu. Możesz wybrać z tej sekcji, gdy wydasz co najmniej sześć punktów umiejętności.Mgła Krwi – Stań się odporny na trzy sekundy; spowalnia twoją prędkość poruszania się, ale częściowo leczy cię, zadając obrażenia pobliskim wrogom. Ulepszona – Skraca czas odnowienia o dwie sekundy, gdy rzucisz obezwładniającą umiejętność. Straszliwy — wzmacnia cię o procent twojego podstawowego życia za każdym razem, gdy trafi wroga. Upiorny — co sekundę zostawiaj za sobą zwłoki.Wybuch zwłok – Zdetonuj zwłoki, aby zadać obrażenia pobliskim wrogom. Ulepszone – +15% promienia eksplozji. Blighted – staje się umiejętnością nasyconą ciemnością; nie eksploduje, ale tworzy wyziewy, które zadają obrażenia od cienia przez sześć sekund.Plague – +10% zwiększone obrażenia dla tych, którzy są spowolnieni, ogłuszeni lub podatni na ataki; bonusy mogą się kumulować.Więzienie kości – Tworzy więzienie z kości, które przez pewien czas otacza wybrany obszar. Ulepszone więzienie z kości – +15 esencji, jeśli wróg jest uwięziony; +5 więcej esencji za każdego dodatkowego wroga. Straszny — zyskujesz wzmocnienie za 5% twojego bazowego życia za każdego uwięzionego wroga. Upiorny — sprawia, że ​​wrogowie wewnątrz Więzienia Kości stają się bezbronni.Wybuch Zwłok to jedna z najpopularniejszych umiejętności Nekromanty i nie bez powodu.  Wysadzisz martwe ciała i najprawdopodobniej stworzysz nowe martwe ciała dla jeszcze większego zniszczenia.Wybuch Zwłok to jedna z najpopularniejszych umiejętności Nekromanty i nie bez powodu. Wysadzisz martwe ciała i najprawdopodobniej stworzysz nowe martwe ciała dla jeszcze większego zniszczenia.

Umiejętności Klątwy Nekromanty w Diablo 4

Umiejętności rzucania klątw generują osłabiające dolegliwości na wybranym obszarze. Stają się one dostępne po wydaniu 11 punktów umiejętności.Żelazna Dziewica – Zaatakowani wrogowie otrzymują obrażenia za każdym razem, gdy zadają bezpośrednie obrażenia. Ulepszone – Nie kosztuje już esencji; zdobywaj esencję za każdego wroga, który zostanie przeklęty; nie działa na już cierpiących. Wstrętny — leczy 5% twojego maksymalnego HP, gdy wróg umrze będąc dotkniętym chorobą. Okropny — +15% obrażeń Iron Maiden, gdy dotkniętych zostanie co najmniej trzech wrogów.zdekonstruować – Spowalnia cele i sprawia, że ​​zadają one mniejsze obrażenia. Ulepszone – Szczęśliwe trafienie; 10% szansy na ogłuszenie trafionych wrogów. Odrażający — Szczęśliwe trafienie; 15% szansy na skrócenie czasu odnowienia o jedną sekundę, gdy trafisz dotkniętych wrogów.Okropny – Natychmiast zabij wrogów, mając 10% życia lub mniej, jeśli ty lub twoi słudzy traficie ich, gdy są pod wpływem Decrepify; nie działa na bossów

Diablo 4 Umiejętności Zwłok/Makabry Nekromanty

Umiejętności w tej sekcji należą do klasyfikacji Corpse lub Macabre. Można je wybrać po wydaniu 16 punktów umiejętności.Wąsy zwłok – Żyły wytryskują ze zwłok, przyciągając wrogów i ogłuszając ich; nie pochłania zwłok. Wzmocniony – Wrogowie są spowolnieni o 50%, zanim zostaną przyciągnięci. Blighted – 20% szansy na stworzenie Blood Orb.Plagued – Sprawia, że ​​wrogowie stają się wrażliwi na trzy sekundy.Duch kości – Wykorzystaj całą swoją pozostałą esencję, aby wyczarować Kościanego Ducha, który szuka wrogów. Zadaje olbrzymie obrażenia obszarowe, dodatkowo zwiększone o ilość zużytej esencji. Ulepszone — Trafienie krytyczne skraca czas odnowienia o sześć sekund. Straszny – Generuje 30 esencji w ciągu czterech sekund po trafieniu wroga. Upiorny – +10% szansy na trafienie krytyczne.

Umiejętności ostateczne Nekromanty w Diablo 4

W Diablo 4 superumiejętności to te, które naprawdę robią różnicę, powodując ogromne obrażenia lub ulepszone efekty. Możesz wybrać tylko jedną umiejętność Ultimate po wydaniu co najmniej 23 punktów umiejętności.Fala Krwi – Tworzy falę przypływu, która zadaje obrażenia i odrzuca wrogów.Prime – Spowalnia wrogów o 50% na cztery sekundy. Supreme – Stwórz trzy Krwawe Kule podczas podróży.Armia Umarłych – Szkielety wyłaniają się na siedem sekund i eksplodują na okolicznych wrogach.Prime – 15% szansy na pozostawienie zwłok po eksplozji. Najwyższy — wskrzesza także szkieletowych wojowników i magów.Burza kości – Twórz kości, które wirują wokół Ciebie i Twojego Golema, zadając obrażenia pobliskim wrogom przez 10 sekund.Prime – +15% redukcji obrażeń, gdy Burza Kości jest aktywna. Najwyższy — +20% szansy na trafienie krytyczne, gdy Burza Kości jest aktywna. Diablo 4 jest obecnie w fazie beta. W związku z tym niektóre informacje tutaj mogą ulec zmianie w miarę zbliżania się oficjalnej premiery gry 6 czerwca. Odpowiednio zaktualizujemy ten przewodnik. Na razie możesz odwiedzić nasze centrum zajęć. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games