Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – jak zdobyć Blackwall Quickhack i broń Erebus

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – jak zdobyć Blackwall Quickhack i broń Erebus

Znajdziesz w nim wiele gadżetów Cyberpunk 2077: Widmowa Wolność, a niektóre z nich mają zabójcze umiejętności, które mogą odwrócić losy bitwy. Należą do nich plany, które można zdobyć jedynie jeśli wybierzesz konkretny finał. Nasz szybki przewodnik po grze Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Blackwall i przewodnik po broni Erebus omawia, gdzie można znaleźć te przedmioty. Podobnie proszę o tym pamiętać ten artykuł zawiera spoilery.

Jak zdobyć szybki hack Blackwall i kultową broń Erebus w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Aby zdobyć szybki hack do gry Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Blackwall i kultową broń Erebus, musisz zdobyć odpowiednie plany podczas misji Somewhat Damaged. Oto krótkie podsumowanie:Misja zapalająca – Jest ważna decyzja które musisz wykonać pod koniec misji Firestarter. Wybierz pomoc Reedowi w schwytaniu Songbirda.Misja Black Steel w Godzinie Chaosu – W tej misji jest kilka zadań, choć nie jesteśmy pewni, czy wpłyną one na wytwarzanie tych przedmiotów: Na początku misji porozmawiaj z Panem Handsem i zapłać 15 000 kredytów. Udaj się do sklepu Edgenet w Kabuki Rynek. Porozmawiaj z Yoko i zgódź się na jej propozycję. Później, niezależnie od tego, jak ty i Reed poradzicie sobie z etapem planowania zasadzki, będziecie musieli wyeliminować czterech strażników MaxTac, a następnie ruszyć za Songbirdem.Trochę uszkodzony – W końcu wejdziesz do obiektu Cynosure, w którym ukrywa się Songbird. Uważaj, że jednostka robotów zwana Cerberusem zacznie cię prześladować w tym obiekcie. Podczas ruchu pozostań w pozycji kucznej i staraj się unikać jego skanera. Jeśli V zostanie złapany, natychmiast zginą. Co więcej, ze względu na zawodny system zapisu w niektórych momentach, będziesz chciał poczekać, aż Cerberus przejdzie obok, aby uruchomić automatyczny zapis.Jeśli ten robot złapie cię podczas misji Somewhat Damaged, grozi natychmiastowa śmierć.

Gdzie znaleźć projekt kultowej broni Erebusa

Schemat kultowej broni Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Erebus znajdziesz w dolnym obszarze, w którym musisz zhakować terminale Alpha, Bravo, Sierra i Victor. Gdy dotrzesz do jadalni, zauważysz drzwi prowadzące do pomieszczenia technicznego. Ponieważ są zamknięte, będziesz musiał włączyć sieć energetyczną w magazynie, który znajduje się niedaleko jadalni. Aby to zadziałało, może być potrzebny wyższy atrybut Zdolność techniczna. Po przywróceniu zasilania otwórz drzwi do pomieszczenia technicznego i podnieś plan Erebusa.Galeria Kiedy zobaczysz jadalnię (po lewej), będziesz wiedział, że jesteś blisko pomieszczenia technicznego, w którym znajduje się plan Erebusa ( Prawidłowy).

Gdzie znaleźć plan szybkiego hackowania Blackwall

Przejdź do następnego obszaru, gdzie zobaczysz pokój eksperymentalnego prototypowania. Możesz go zhakować za pomocą hasła lub natychmiast otworzyć, jeśli masz co najmniej 15 zdolności technicznych. Wybraliśmy to drugie, ponieważ jest szybsze i ponieważ Cerberus wciąż krążył po okolicy. Wewnątrz pomieszczenia znajdziesz plan cyberware Militech Canto Mk.6.Galeria Zhakuj klawiaturę, aby odblokować pomieszczenie eksperymentalnego prototypowania (po lewej), abyś mógł zdobyć plan Militech Canto Mk.6 (po prawej).

Jak zdobyć zdekodowany komponent systemu behawioralnego Cerberusa

Kontynuuj misję, aż wyłączysz rdzeń. Doprowadzi to do sekwencji, w której V dowiaduje się więcej o przeszłości Songbirda. Pojawi się robot Cerberus, ale zostanie wyłączony. Upewnij się, że zabrałeś z wraku komponent systemu behawioralnego. Następnie będziesz musiał podjąć decyzję dotyczącą losu Songbirda. Prowadzi to do końcowego wątku. Później znajdziesz się w mieszkaniu V. Po wyjściu powinieneś otrzymać wiadomość tekstową od tajemniczej osoby. Prowadzi to do misji o nazwie This Corrosion. Oto, co musisz zrobić: Wróć do sklepu Edgenet w Kabuki Market. Powiedz Yoko o komponencie, który dostałeś od robota. Następnie odszyfruje go, zamieniając w zdekodowany komponent systemu behawioralnego Cerberusa. Ten komponent jest wymagany do wytworzenia kultowej broni Erebus lub cyberware Militech Canto Mk.6. Możesz wybrać tylko jeden. Nadal będziesz potrzebować komponentów rzemieślniczych poziomu 5 i/lub komponentów szybkiego hakowania poziomu 5. Można je zdobyć kupując od sprzedawców lub demontując elementy wyposażenia/szybkie hacki poziomu 5. Galeria Nie zapomnij zabrać przedmiotu od Cerberusa (po lewej), aby Yoko mogła go przekształcić w element rzemieślniczy (po prawej).

Statystyki i zalety broni Erebusa

Kultowa broń Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Erebus ma następujące cechy: Typ: Power Submachine GunModyfikatory: +100% obrażeń od strzału w głowę; +25% penetracji pancerzaUmiejętności: Pociski wystrzelone z tej broni są nasycone ciemną energią spoza Czarnej Ściany; skuteczny przeciwko wrogom o niskim zdrowiu.Erebus nadal może wywołać zakłócenie Czarnej Ściany, gdy trafisz wrogów.Erebus nadal może wywołać zakłócenie Czarnej Ściany, gdy trafisz wrogów.

Statystyki i korzyści dotyczące cyberware Militech Canto Mk.6

Tymczasem cyberware Militech Canto Mk.6 ma następujące cechy: Typ: Cyberware – Sprzęt z systemem operacyjnym z czterema gniazdami szybkiego hakowania. Odblokowuje szybki hack Blackwall Gateway – Domyślnie kosztuje to 12 pamięci RAM. Może również rozprzestrzenić się na pięciu wrogów w promieniu 20 metrów, powodując śmiertelne uszkodzenia oprogramowania cybernetycznego i systemów neuronowych. Pobliskie mechy, drony i wieżyczki również zostaną wyłączone. Ta zdolność również zużywa pamięć RAM, gdy się rozprzestrzenia.Szybki hack Blackwall Gateway odblokowany przez Militech Canto Mk.6 może być kosztowny, ale jest świetny dla tych, którzy przeznaczyli więcej punktów na swój atrybut Inteligencji.Szybki hack Blackwall Gateway odblokowany przez Militech Canto Mk.6 może być kosztowny, ale jest świetny dla tych, którzy przeznaczyli więcej punktów na swój atrybut Inteligencji. Jak widać, szybki hack Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Blackwall i kultowa broń Erebus zarówno oferują niszczycielskie opcje dla Twojej postaci. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Erebus jest lepszy, ponieważ powoduje również uruchomienie zakłóceń Czarnej Ściany podczas strzelania do wrogów. Mimo to Militech Canto Mk.6 jest całkiem przyzwoity, szczególnie jeśli włożysz więcej punktów w umiejętność Wywiadu, aby zwiększyć możliwości szybkiego hakowania i odzyskiwanie pamięci RAM. W każdym razie wybór zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz także sprawdzić nasze kultowy przewodnik po bronii biorąc pod uwagę ten etap ekspansji, nasz przewodnik po zakończeniach.Więcej czeka V, gdy odwiedzisz dzielnicę Dogtown w grze Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Aby poznać inne wskazówki i taktyki, odwiedź naszą stronę centrum przewodników. Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek prezentowanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games