Data premiery 4. sezonu The Boys: Oto, co wiemy do tej pory

Data premiery 4. sezonu The Boys: Oto, co wiemy do tej pory

Eric Kripke rzucił bombę: z niecierpliwością oczekiwana data premiery 4. sezonu The Boys nie może zostać ogłoszona, a serial jest wstrzymany z powodu strajku WGA. Wstępna premiera może teraz nastąpić w 2024 r., ale fani nie muszą się zbytnio niepokoić — spin-off serialu przygotowuje się do debiutu w Prime Video 29 ​​września 2023 r. Zagłębmy się w szczegóły i odkryjmy wszystkie szczegóły trzymającego w napięciu następnego sezon „Chłopców”.

Kiedy wyjdzie 4 sezon The Boys

Pośród szumu i ekscytacji 4. sezon „The Boys” spotkał się z nieoczekiwanym problemem. Chociaż kamery zaczęły działać w Toronto w 2022 r., strajk WGA pokrzyżował plany, odkładając publikację do odwołania. Gdy tylko będziemy mieli ten post, zaktualizujemy go o bardziej szczegółowe informacje.

Czy 4 sezon The Boys jest ostatnim sezonem?

Czas uciszyć te szepty i plotki! Twórca Eric Kripke dał ostateczne słowo: sezon 4 nie jest końcem podróży The Boys. Tak naprawdę piąty sezon jest już na horyzoncie. Nie zapominajmy też o długo oczekiwanym spin-offie, Gen V. Obiecujący przeniesienie fanów na poligony uniwersum The Boys, pomyśl o nim jak o mroczniejszym, ostrzejszym odpowiedniku Hogwartu z serii o Harrym Potterze.Siedmiu w Chłopcy (1)

Ile odcinków będzie miał 4 sezon The Boys

Fani mogą spodziewać się kolejki górskiej z ośmioma odcinkami, które będą transmitowane wyłącznie w serwisie Amazon Prime Video. Każdy z obecnych trzech sezonów ma także osiem odcinków.

Czego można się spodziewać po 4. sezonie The Boys?

Oto zapowiedź tego, co nadejdzie.

Objawienia Homelandera

ojczyzna w chłopcach (1)Zeszły sezon przyniósł nam zaskakujące odkrycie, że Homelander przedstawia światu syna Becci, Ryana. Dzięki genetyce pochodzącej od samego Homelandera potencjał mocy Ryana do odzwierciedlenia, jeśli nie przewyższenia mocy jego ojca, jest tykającą bombą zegarową, która czeka na eksplozję.

Odporność chłopca-żołnierza

Pomimo dotkliwego pobicia w poprzednim sezonie, Soldier Boy jest daleki od wykluczenia z gry. Ponieważ jego historia jest zakorzeniona głęboko w uniwersum Vought, pozostaje ważnym graczem, którego warto obserwować.

Sojusz Światła Gwiazd

światło gwiazd u chłopców (1)Zaczynając jako pełen nadziei i autentyczny członek Siedmiu, transformacja Starlight była głęboka. Teraz jej sojusz z The Boys jest solidny, otwarty i nie jest już owiany tajemnicami. Intrygujące będzie to, jak ta dynamika zmieni grę sił w The Seven i Vought.

Nowa ścieżka królowej Maeve

królowa fioletowa u chłopców (1)Po dramatycznej decyzji o zrzeczeniu się mocy i sfingowaniu własnej śmierci królowa Maeve wkracza na ścieżkę pełną niepewności. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, więc rozwój jej postaci będzie potencjalnie świadkiem najbardziej przejmujących momentów sezonu. Twórca Eric Kripke drażni fanów sugestiami dotyczącymi dołączenia nowych Supes do obsady, nawet jeśli data premiery 4. sezonu The Boys nie jest deklarowana jako teraz. Opisywane jako jedne z „najlepszych i najbardziej szalonych” dodatków w historii, te nowe postacie z pewnością wstrząsną sytuacją, być może podważając status quo i wydobywając na powierzchnię nowe konflikty. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej! Czy zdjęcia do 4. sezonu The Boys zostały już zakończone? Tak, obsada i ekipa zakończyły zdjęcia do 4. sezonu The Boys w kwietniu 2023 r. Serial znajduje się obecnie oficjalnie w fazie postprodukcji. Czy Jensen Ackles pojawi się w 4. sezonie The Boys? Absolutnie. Jensen Ackles w wywiadzie dla Awards Radar zasugerował powrót Soldier Boya w sezonie 4. Potwierdził, że pomimo schwytania Żołnierza, postać ta nadal żyje. Biorąc pod uwagę znaczącą rolę Żołnierza w uniwersum Vought, prawie niemożliwe jest, aby został odsunięty na bok. Czy Maeve powróci w 4. sezonie The Boys? Tak, twórca serialu Eric Kripke ma plany dotyczące powrotu Królowej Maeve w nadchodzącym sezonie. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android