Ark: Survival Ascended Lokalizacje i przewodnik po uprawach polimerów

Ark: Survival Ascended Lokalizacje i przewodnik po uprawach polimerów

Jak zdobyć polimer w Ark Survival Ascended to skomplikowany proces, zwłaszcza jeśli chcesz szybko zdobyć dużą ilość materiału. Polimer organiczny pochodzi tylko z kilku lokalizacji, z których niektóre są łatwiejsze w obróbce niż inne. Można jednak wytwarzać polimer z kilku typowych zasobów i chociaż wiąże się to z dużymi kosztami, ta metoda wytwarzania jest najlepszym sposobem na zdobycie materiału na dłuższą metę. W tym przewodniku wyjaśniono, gdzie znaleźć polimer i Ark Survival Ascended oraz jak efektywnie je uprawiać.

Gdzie znaleźć polimer

Polimer w postaci organicznej pochodzi z kilku źródeł, niektóre mniej pikantne niż inne. Najłatwiej go zdobyć, odławiając określone zwierzęta. Pingwin – Kairuku, mówiąc po arce – jest jednym z najpowszechniejszych źródeł polimerów, chociaż można go również znaleźć u małych kaczo-dinozaurów Hesperonis pływających wokół rzek wyspy. Kairuku kręcą się wokół kry lodowych w północno-zachodnich rogach mapy. To rzadki ptak, przynajmniej dla mnie, więc może minąć kilka dni, zanim je spotkasz. Modliszka upuściła polimer w Ark Survival Evolved, chociaż nie spotkałem go jeszcze w Ascended.Możesz znaleźć pingwina na dalekiej północy lub może to być po prostu dinozaur prześlizgujący się przez lód. Jedna z bardziej popularnych metod, których używają gracze, aby szybko zebrać dużo polimeru, polega na oswojeniu samca i samicy pingwina oraz założeniu małej farmy pingwinów z pomieszczeniami o kontrolowanej temperaturze, aby wspierać wzrost jaj. Zbierają polimer od młodych pingwinów i powtarzają cykl. Ponieważ jednak odławianie wiąże się ze krzywdzeniem danego zwierzęcia, nie jest to metoda, którą ja i inni naprawdę chcielibyśmy praktykować.

Polimer od pszczół

Ule pszczół również upuszczają polimer organiczny, jeśli zbiera się je toporem. W ten sposób możesz założyć inny rodzaj farmy polimerów, pod warunkiem, że podejmiesz odpowiednie środki ostrożności. Jeśli oswoisz pszczoły i stworzysz dla nich przestrzeń do budowania uli, możesz zbierać polimer z uli, nie szkodząc żadnym stworzeniom. Minusem jest to, że niszczysz przy tym część ula, a twoje oswojone pszczoły prawdopodobnie zaatakują. Jednakże kombinezon na owady lub jakiś środek odstraszający zapewni bezpieczeństwo tobie i pszczołom, a ule w końcu odrodzą swoje polimerowe węzły.W sekwoi pojawiają się pszczoły i ule obszar, duża wyspa na południe od wulkanu. Powinny być dość powszechne, chociaż spotkałem tylko jednego lub dwa w pobliżu bagien w regionie. To prawdopodobnie błąd (ha), więc po prostu sprawdzaj obszar po przeładowaniu lub gdy zacznie się nowy cykl dnia, aby sprawdzić, czy możesz je znaleźć.Region Redwoods jest duży i obfituje w drzewa, na których pszczoły mogą budować swoje ule.Region Redwoods jest duży i obfituje w drzewa, na których pszczoły mogą budować swoje ule.

Polimer z Achatina

Najbardziej bezobsługową metodą jest pobranie polimeru z Ślimak Achatina. Te oślizgłe, małe chłopaki sączą się wokół Bagna i otaczające je namorzyny na południe od obszaru Redwoods i możesz po prostu zdobyć od nich polimer, bez konieczności robienia czegokolwiek. Jeśli oswoisz Achatinę i stworzysz dla nich obszar do ślizgania się, możesz zaglądać tu mniej więcej codziennie i zdobyć trochę polimeru za swoje kłopoty. Nie napełni to twoich kieszeni, ale jest łatwym i przyzwoitym sposobem na uzupełnienie innych zajęć. Ostatnia metoda polega na samodzielnym wytwarzaniu polimeru i chociaż jest to najbardziej zasobochłonny sposób na zdobycie materiału, ostatecznie przynosi korzyści na dłuższą metę uruchomić.Achatina całkiem nieźle radzi sobie z utrzymaniem się przy życiu, choć na wszelki wypadek i tak powinieneś stawić czoła otaczającym ją zagrożeniom.Achatina całkiem nieźle radzi sobie z utrzymaniem się przy życiu, choć na wszelki wypadek i tak powinieneś stawić czoła otaczającym ją zagrożeniom.Achatina całkiem nieźle radzi sobie z utrzymaniem się przy życiu, choć na wszelki wypadek i tak powinieneś stawić czoła otaczającym ją zagrożeniom.

Polimer organiczny lub zwykły polimer

Kiedy już masz moździerz i tłuczek, możesz to zrobić wymieszaj obsydian i pastę cementową aby otrzymać polimer. Do wyprodukowania jednego stosu polimeru potrzeba dwóch sztuk każdego przedmiotu, chociaż oba są dość powszechne na całej wyspie. Jeśli znudzi Ci się szukanie tego, po prostu użyj jednego z poleceń konsoli Ark Survival Ascended, aby dać sobie więcej. Stworzony polimer trwa wiecznie, w przeciwieństwie do polimeru organicznego, który psuje się po określonym czasie. Możesz także nosić go więcej niż polimer organiczny, więc jeśli planujesz dużo wytwarzać – a powinieneś – jest to prawdopodobnie łatwiejszy wybór. Jeśli szukasz dodatkowych materiałów rzemieślniczych, zapoznaj się z naszym przewodnikiem znajdowanie metalu w Ark Survival Ascended przy minimalnym wysiłku. Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek prezentowanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games