Zapytaliśmy, powiedziałeś nam: Zatrzymujesz przynajmniej część swoich pudełek z produktami technologicznymi

Zapytaliśmy, powiedziałeś nam: Zatrzymujesz przynajmniej część swoich pudełek z produktami technologicznymi

David Imel / Android Authority Jednym z problemów, które mogą mieć entuzjaści technologii, jest to, co zrobić ze wszystkimi pudełkami produktów nagromadzonymi przez lata. Współautor C Scott Brown zdecydował, że nadszedł czas, aby wyrzucić wszystkie te pudełka, kiedy niedawno wykonał ruch w terenie. To sprawiło, że zaczęliśmy się zastanawiać, co czytelnicy Android Authority zrobili ze swoimi opakowaniami produktów technicznych. Cóż, zadaliśmy to pytanie w artykule Scotta, a oto co nam powiedziałeś.

Czy trzymasz pudełka z produktami technicznymi?Wyniki

Była to bardzo popularna ankieta, która po rozpoczęciu transmisji na żywo w niedzielę przyciągnęła ponad 19 200 głosów. Okazało się, że był to zacięty wyścig, a 45,2% respondentów stwierdziło, że wyrzuciło tylko niektóre pudełka (mniej niż 1% przed następną opcją). Czytelnicy, którzy zachowali wszystkie swoje skrzynki technologiczne, stanowili 44,5% głosów, po prostu brakuje na najwyższym miejscu. Jednym z powodów cytowanych przez czytelników w komentarzach było to, że przechowują wszystkie swoje pudełka do celów przeprowadzkowych. Oczywiście istnieje również możliwość, że co najmniej kilku czytelników może być zbieraczami. Wreszcie tylko 10,3% ankietowanych czytelników stwierdziło, że wyrzuciło wszystkie swoje pudełka. Możemy zrozumieć, dlaczego ludzie mieliby wszystko wyrzucać, ponieważ mogą stanowić problem, jeśli masz ograniczoną przestrzeń w domu.

Uwagi

Bikram: Przechowuję swoją elektronikę/pudełka na gadżety – jak telefony, tablety, laptopy. I nie dlatego, że planuję użyć ich do odsprzedaży; ale tylko dlatego, że pudełka wydają się tak dobrze wykonane i solidne! Uratowałem nawet pudełko masażera pleców i pudełko wina Winc! Wyślij pomoc! Eric Wentorf: Zatrzymuję je wszystkie z zamiarem pozbycia się ich po wygaśnięciu gwarancji lub wymianie produktu. Niestety, szafa techniczna i magazyn w piwnicy są wypełnione pustymi pudełkami. Czas na trochę sprzątania. Kira: Przechowywałem wiele pudeł, ale tylko droższych produktów lub produktów, które mają wartość odsprzedaży z tymi pudełkami, począwszy od laptopów, telewizorów, smartfonów i różnych części PC itp. Na przykład niedawno kupiłem monitor do gier LG i sprzedałem mój stary monitor, aby zarobić trochę dodatkowej gotówki, ale sprzedawca powiedział mi, że dostałbym znacznie lepszą cenę, gdybym miał również pudełko ze starszymi monitorami wraz z rachunkiem. Nie trzeba dodawać, że teraz zachowałem moje nowe pudełko monitorów !! Triple-C: Zatrzymam pudełka na droższe przedmioty na czas trwania gwarancji. dgw: Rozumiem, że używamy różnych definicji „produktu technologicznego”. Listwy zasilające i garnki nie są dla mnie pod tą etykietą. Nawet nie pomyślałby o uratowaniu tych pudeł. Telefony? Laptopy? Malutka elektronika (np. tester USB, który dostałem wczoraj)? Absolutnie. Jon Beuerle: Zwykle po prostu trzymam ostatnią skrzynkę telefoniczną. Kiedy dostałem 6 Pro, wyrzuciłem pudełko 3a XL. W tym samym czasie mam jeszcze trochę Nesta i pudełko komputerowe. Ale wszystko, co zostało wymienione, nie ma już pudełka. JL T0x: Wolałbym oszczędzać pudełka na drogie lub zaawansowane technicznie przedmioty – które mogą wymagać zwrotu w przypadku problemów związanych z gwarancją. małe pudełka na podstawowe technologie, takie jak adaptery lub wkładki douszne, trafiają bezpośrednio do kosza/recyklingu. nigdy nie zostawiam pudełek na sprzęt AGD. chyba że jest to prezent świąteczny, który jest ponownie obdarowywany, lol. zachowam pudełko ze smartfonem. jeśli zdecyduję się go sprzedać, posiadanie pudełka jest „istotne” dla większości kupujących. Ale kiedy wygasną gwarancje techniczne, wyrzucam te pudełka. CarlosDuos: Zostawiłem telewizory tylko na późniejszą przeprowadzkę. Zapisywanie jakiegokolwiek innego pudełka jest głupie.


Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android